Teşekkürler EVİM ŞAHANE ve Güzel İNSAN lar...

elbiss

Ordinaryus
images

İzleyemenler için PAYLAŞMAK istedim...

Türkiye ve Türkiyenin Güzel İNSAN larının SOSYAL çabalarda verdiği katkıları insan gördüğü zaman gerçek manada oldukça hoşnutluk duyuyor

BÖYLE si etkinliğe katkı veren herkese gerçek manada teşekkür etmek istiyorum....İnsanlarımızın yalnız olmadığı her manada BİRLİK telik ile ne kadar güzelliklere DAMGA vurabileceğini görebilmek çok güzel...

Yapılan çalışmaları izlediğimde Göz yaşlarımın süzüldüğünü farkettim ve aslında bu süzülme MUTLULUK yaşlarının eseriydi...

Ne kadar güzel kelimeler etsem azdır....Ninemin evini gördüğünde verdiği tepkiyi ve çocuğuna dair özlemlerini görmemek içten bile değildi....Madenci Kaskını evin en güzel yerine asmanız çok onur vericiydi..

En çok hoşuma giden Emir Berke kardeşimin Recep kardeşi için o heyecan dolu Alışverişiydi ondaki o samimi içten alışveriş içten sevgi seli çocukların gerçektende sevgi dolu yüreklerini görebilmek gerçekten de çok güzeldi....

Emir Berkenin aldığı eşyaları çok beğendim çok güzel seçti...İnsan kardeşine bu kadar güzel bir hediye alabilir....devamındaki SOSYAL PROJE içerisinde yer alan çalışma Mimarımız bunun yanında eve sevgi dokunuşları işleyen Ustalarımız bunun yanında İlker Bey in oldukça dolgun alışverişi bunun yanında etkinlik projesinde yer alan diğer tüm güzel insanlar oldukça değeli bir projeye imza attığınız için sizleri izlemek çok güzeldi...

Sizleri izlerken yanınızda olmak birlikte çalışmalar içerisinde yer almak isterdim fakat gönüllerin kalpleri bir olduğu için dillerimize tercüman olabiliyorsunuz gönüllerimizi bizler olmasakta yansıtabiliyorsunuz...

Yapılan çalışmaları izlediğimde kendi kendime diyordum ki....

Yaa evin içini güzelleştiriyorsunuz ama evin dışı yagmur yağınca çamur oluyor diyordum keşke Ermenek Belediyesine bir uğrasanızda onlarda oraya ASFALT atabilse diye...

Fakat sizlerde gördüklerimi görebildiğinizi farkettim tam düşüncelerimin olduğu sıraların ilerleyen zamanlarında gördüm ki ERMENEK BELEDİYESİ sizin sayenizde düşüneleni yaptı ve evin etrafı PARKE TAŞLARI ile döşenerek evin etrafı çamurdan önlendi....Umarım bu parke taşları ödenek ayrılırsa köyün tamamı için uygulanabilir...İNSAN o köye geldiğinde güzel yollarda gezebilsin ve köyün insanları güzel hizmettin anını yaşasın buda Bütün anlamında umudum...

Gerçek manada bu güzel insanlara para yardımı yapmak ve para göndermek güzel fakat önemli olanın bu tarz SOSYAL yaşamlarınıda iyileştirebilmek yani bazen PARA çare olmuyor PARA olumlu kullanılmadıktan sonra....Bugün PARA nın ve YARDIM ların çok olumlu kullanıldığını gördüm...

Recep kardeşimin yeni odasını gördüğümde yüzündeki sevinci gördüğümde çok mutlu oldum fakat kardeşime güzel bir kitap ve kalem hediye etmediğinizi gördüm umarım bu eksiklik kısa sürede giderilir...

Son olarak Duyarlı FİRMA lara ayrıca katkıları için Teşekkür Ederim Umarım bu yardım SOMA yada gider bir garip eve yetim bir eve daha Mutluluk Girer her ne kadar acılar olsada..
-----------------------------------------------------------------------
Kardeşime bir MEKTUP GÖNDERİYORUM....Kabul göreceğini ve bu mektubumun sana ulaşacağını temenni ederek...

parasi_olan_giyer_mi_o_ayakkabilari_recep_dede_h126369.jpg

RECEP KARDEŞİME.....

Sevgili Güzel Kardeşim RECEP....

Hayat bazen mutlu bir şekilde başlar mutlu ilerler ki bu mutluluk ömür boyu sürecek gibi gözükür fakat bazen Dünya Yaşamı acı kaderini biz İNSAN lara gösterir...

Bazen bu acı olay etrafımızda bazense en çok sevdiğimiz AİLE mizde olabiliyor...Hayat içerisinde YETİM kalmak çok zor yaşantılarının diğer ilerleyen süreçlerinde BABASIZ şekilde ilerleyeceksin ...Fakat unutma yaşantında hiç yalnız değilsin senin için dua eden birileri hep olacak...

Fakat ben biliyorum ki BABAN gibi GÜÇLÜ bir karaktere sahipsin ve biliyorum ki hayalin olan İDEAL lere kavuşacak değerli bir kardeşimsin...

Hayatlarımızın uzak karaleri içerisinde yaşantılarımız hayat serüvenimiz farklı olabilir belki ama şunu unutma güzel kardeşim bu zamandan sonra sen evin en güzelisin kardeşine ve annene güzellikler katıp dedene ve babannene güzelliklerde vereceksin çünkü yüregin ve kalp inin temizliğini hissettik

Yaşam çınarları içerisinde hayat biz İNSAN lara ne tür zorluklar getirebilir bilemeyiz fakat senin şunu bilmeni çok istiyorum...

ÇALIŞACAKSIN hemde daha çok ve bir gün başarılı olduğunda şunu hiç unutma güzel kardeşim Doğruluk güzellik ve hak yolunda İNSAN için bilgini üretip sunacaksın...

Sana uzak diyarlardan sevgi dolu selamlarımı iletiyorum güzel dedemizin babannemizin ellerinden öpüyorum AİLENE SEVGİ lerimi iletiyorum....

Rabbim siz ve sizin gibi güzel insanlarla birlikte olsun İnşallah..

Allaha Emanet Olun.

Böyle.

elbiss

Ordinaryus
Geç gördüğüm için kusurumu magzur görün önceden haberim olabilseydi kesinlikle sizlere şuanki yazılarımı iletebilirdim...

Böyle.

elbiss

Ordinaryus
Son yazılarım olarak hazır aklımdayken..

Küçük kardeşim Recep in değerli güzel bir isteği var kulak verilmesi dileğiyle diyelim...

Babasının ismini taşımak istiyor yani Recep Tezcan GÖKÇE istiyor..

videoda 17.30 ile 18.20 arasında söylüyor..

Böyle.