Tepkiler Üzerine Silinen Twit

Dua Nur

Kıdemli Üye
7kZ2dl.jpg

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
chp ile alakası olmayan, bir vatandaşın GEYİK için yaptığı şeyler bunlar. Ya ne olur nette gördüğünüz her şeye atlamayın ya.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
söyleyene değil söylenene bakıyoruz
adam özetlemiş arkasında durduğun chp yi

:)

Şİmdi diyeceğim de ey hakperest denen adaletsiz tutucu yobaz:

- BENİM CHPNİN ARKASINDA DURUDUĞUMU İSPATLAMAZSAN SEN YERYÜZÜNÜN ENNNNNN FELAN FELAN FELAN KİŞİSİSİN.

Ben bunu yazacağım sen de hemen redyellow bana hakaret ettiiiii diye ağlayacaksın değil mi?

rahat ol, yazmayacağım o sana yakışan sıfatları.

Sadece: MUHATABIM DEĞİLSİN EY ADALETSİZ ADAM!

Güle güle.

Hakperest

Kıdemli Üye
:)

Şİmdi diyeceğim de ey hakperest denen adaletsiz tutucu yobaz:

BENİM CHPNİN ARKASINDA DURUDĞUMU İSPATLAMAZSAN SEN YERYÜZÜNÜN FELAN FELAN FELAN KİŞİSİSİN.

Ben bunu yazacağım sen de hemen bana hakaret ettiiiii diye ağlayacaksın değil mi?

rahat ol, yazmayacağım o sana yakışan sıfıtları.

Sadece: MUHATABIM DEĞİLSİN EY ADALETSİZ ADAM!

Güle güle.

AGBİ nin varisi kükremiş yine

Hakperest

Kıdemli Üye
Senin gibi MÜFTERİLERİN VARİSİ olacağıma varsın ağbinin varisi olayım anladın mı bay müfteri?????
aşırı tepkisel reaksiyona giriyorsun, kendine dikkat et yaz sıcaklarında deprasyona girmeyesin
saadet, akpartiyi karşına alarak chp-hdp-pensilvanya koalisyonunda değil mi yani

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
aşırı tepkisel reaksiyona giriyorsun, kendine dikkat et yaz sıcaklarında deprasyona girmeyesin
saadet, akpartiyi karşına alarak chp-hdp-pensilvanya koalisyonunda değil mi yani

MÜFTERİLERİ muhatap almıyorum sayın aşırı sıcaklarda deprasyona girmeyen, tepkisel reaksiyona girmeyen tutucu yobaz.

Âwdil

Mim Lâmelif Vâv
chp ile alakası olmayan, bir vatandaşın GEYİK için yaptığı şeyler bunlar. Ya ne olur nette gördüğünüz her şeye atlamayın ya.

Hocam sizi anlıyorum,genelleme de yapmak istemiyorum lakin,Chp zihniyeti bu topraklar da her dem Ebu Cehil skalasın da durmuştur.Dindarlara "Dini Dar" etmeyi kendine şiar edinmiş bir yapılanmadan bahsediyoruz.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Hocam sizi anlıyorum,genelleme de yapmak istemiyorum lakin,Chp zihniyeti bu topraklar da her dem Ebu Cehil skalasın da durmuştur.Dindarlara "Dini Dar" etmeyi kendine şiar edinmiş bir yapılanmadan bahsediyoruz.

CHP zihniyetiyle ilgili sözlerinize asla bir sözüm yoktur, olamaz, ben YALANa itiraz ediyorum.

Kime karşı olursa olsun yalanla, montajla, photoshopla, hile ile bir şeyler yapılmamalı.

Bize yani müslümana yalan, hile, hurda yakışır mı?

sanal alemde çok defa gördük ki chpli olmadığı haled chpli görünüp geyik yapanlar, akpli olmadığı haled akpli görünüp akpnin aleyhine olacak şeyler yazanlar var, bunları yapmak ikiyüzlülük değil mi, sahtekarlık değil mi hocam?

Elbette chpye KARŞIYIM, olmaya da devam edeceğim ama bu hep DOĞRULAR üzerinden olacak.

Bu konu başlığını görünce girdim twettere araştırdım, chp ile ilgili olmayan bir durum vardı ben de bunu yazdım, bir müslüman olarak her zaman doğru neyse onu yazmamız gerekmez mi?

Hakperest

Kıdemli Üye
CHP zihniyetiyle ilgili sözlerinize asla bir sözüm yoktur, olamaz, ben YALANa itiraz ediyorum.

Kime karşı olursa olsun yalanla, montajla, photoshopla, hile ile bir şeyler yapılmamalı.

sanal alemde çok defa gördük ki chpli olmadığı haled chpli görünüp geyik yapanlar, akpli olmadığı haled akpli görünüp akpnin aleyhine olacak şeyler yazanlar var, bunları yapmak ikiyüzlülük değil mi, sahtekarlık değil mi hocam?

Elbette chpye KARŞIYIM, olmaya da devam edeceğim ama bu hep DOĞRULAR üzerinden olacak.

Bu konu başlığını görünce girdim twettere araştırdım, chp ile ilgili olmayan bir durum vardı ben de bunu yazdım, bir müslüman olarak her zaman doğru neyse onu yazmamız gerekmez mi?

yahu hesap zaten chp nin değil ki
adam gerçekleri ironileştirmiş
bunu anlamayacak ne var

abdullah birisi

Kıdemli Üye
akpli arkadaşlara sormak istiyorum, egemen bağışın, hala, cumhurbaşkanı danışmanı olmasını, nasıl açıklıyorlar..

Âwdil

Mim Lâmelif Vâv

Ben de durumun farkındayım.Sosyal medyayı iyi kullanan kişiler var.Bu kişiler her partiden olabiliyor.Tek istedikleri ortamı germek.Kişilerin en hassas olduğu noktadan yaklaşıp,yılan gibi sokup zehirlerini zerk ediyorlar.Yani kişi Kemalist ise Kemalizme sövüyorlar,Kişi dindar ise dine çamur atıyorlar.

Bu raddede Müslümanın uyanık olması icap eder.Dua Nur hanımın neredeyse her mesajı ortamı geriyor.Biraz daha itidal ve ihtimam ile haberleri tecessüs edip bura da paylaşmakta yarar var.Nitekim Mütecessis bir ruh doğruya en yakın ruhtur.

ummuhan

Kıdemli Üye
Birbirini muhatap almayan kişiler üç sayfa boyunca alıntı yaparak laf yetiştirerek kimi muhatap almış oluyorlar :D