Temelin ördek verziyonu :):)

aHuZaR

Can kayıp can firarda
Laz ördek:)

load64283.jpg

Gitti gül gibi 5 yavru

ORHANCAN

Ordinaryus
yavv Bende Acidim Minikleri..

ya Bizim Sonumuzda Böyle Olursa Diye De Ders Almak Gerek Dedim Bir De...

bilmediğimiz Yerlerden Gitmemek Adina..

keçinin Bilmediği Ot Kafasina Ağritirmiş Misali..

**

MaKBeR

Doçent
ahuzar kardeşim paylaşımın çok güzelde neden laz ördek diye başlık attın ki nedemek yani anlamadım?

fakiri

Kıdemli Üye
Görüntüye aldanmayalım !

Kardeşler,

Elbetteki her zaman neşelenmek ve tebessüm etmek için Temel'e ihtiyaç duyacak değiliz. Lâkin bu dramatik resimlerde anne ördeğin bir suçu yoktur. Yavruların da öyle acınacak bir halleri yoktur. Çünkü, yavrular muhtemelen mazgaldaki suyu görüp, ördek olduklarından hemen yüzmek istemişler ve kendilerini suya bırakmışlardır. Yani sizin anlayacağınız dramatik bir şekilde kayda ve Temel'in versiyonu ismi verilerek karelere alınan bu resimler pek o kadar traji-komik bir görüntü değildir.
Herkese selâm, Temel'in he türlü versiyonunu vartalardan kurtarmaya devam !

KÖRDÜĞÜM

Profesör
Kardeşler,

Elbetteki her zaman neşelenmek ve tebessüm etmek için Temel'e ihtiyaç duyacak değiliz. Lâkin bu dramatik resimlerde anne ördeğin bir suçu yoktur. Yavruların da öyle acınacak bir halleri yoktur. Çünkü, yavrular muhtemelen mazgaldaki suyu görüp, ördek olduklarından hemen yüzmek istemişler ve kendilerini suya bırakmışlardır. Yani sizin anlayacağınız dramatik bir şekilde kayda ve Temel'in versiyonu ismi verilerek karelere alınan bu resimler pek o kadar traji-komik bir görüntü değildir.
Herkese selâm, Temel'in he türlü versiyonunu vartalardan kurtarmaya devam !
bu açıklama beni bitirdi yaa:swoon[1]: :O