Tekrar görüşmek üzere inşallah...

MiHRiMaH

Son gülen... :/
Değerli mümin kardeşlerim... Rahatsızlığım sebebiyle on gün belki de daha fazla bir süre, forumda aktif olamayacağım... Haklarınızı helal ediniz... Benden yana ne hak varsa, hepsi helaldir... Aranıza yeni katıldım, ama ihvan-forumu hakiki manada samimi ve güzel bir ortam olarak benimsedim bu kısa sürede... Allah herbirinizden razı olsun... Selametle kalın...

H

hiç

Guest
Rabbim şifa versin kardeşim :( siz de helal ediniz bizden yana helaldir..:shake2[1]: keyifle takip ediyordum sizin yazılarınızı..:) Rabbim yardımcınız olsun geçmiş olsun.... tez zamanda yeniden görüşebilmek duası ile...

SeNoL

MUEYABYA
ALLAh şifanızı en kısa zamanda verir inşaallah...

MEHMET EFE

Doçent
Web sitesi
www.serzenisler.com

acil şifalar diliyoruz rabbimizden.. inşallah en yakın zamanda aramızda olursunuz... bekliyeceğiz efendim.. sizden yine bu başlık altında geldim arkadaşlar demeni bekliyeceğiz...tekrar geçmiş olsun....

ÇiLe-i AşK

Asistan
rahatsızlıgınız her ne ise Rabbim biran önce saglıgınıza kavusmayı nasib etsin inşAllah bekliyoruz döneceginiz günü ;) slm ve dua ile

metin29

Üye
hakkında we hakkımızda herşeyin hayırlısı
dua en güzel kalkandır

hirahos

Kıdemli Üye
Cenab-ı Hak şifa ve sıhhat ihsan ede güzel kardeşim.. Özleyeceğiz seni..

yenibeyin

Asistan
Web sitesi
www.yenibeyin.com
allah acil şifalar versin :)
yazılarını merakla okuyordum be abla inşallah daha kısa sürede gelirsin

Hanne

Doçent
Değerli mümin kardeşlerim... Rahatsızlığım sebebiyle on gün belki de daha fazla bir süre, forumda aktif olamayacağım... Haklarınızı helal ediniz... Benden yana ne hak varsa, hepsi helaldir... Aranıza yeni katıldım, ama ihvan-forumu hakiki manada samimi ve güzel bir ortam olarak benimsedim bu kısa sürede... Allah herbirinizden razı olsun... Selametle kalın...

[/Q

GEÇMİŞ OLSUN KARDEŞİM RABBİM ACİL ŞİFALAR VERSİN İNŞ ...İYİ OL YENİDEN ARAMIZA DÖN İNŞ... PAYLAŞIMLARINI BEKLİYORUZ....

MiHRiMaH

Son gülen... :/
Allah razı olsun kardeşler... Çok şükür iyiyim... Malum grip zamanı, bu zamanlar... Takip ediyorum siteyi... İnsan kopamıyor. ... Dualarınıza amin, temennilerinize teşekkür ediyorum... En kısa sürede konulara giriş yapmak istiyorum:O ... Selametle...

DJ MESNEVI

Doçent
allah acil sifalar versin en kısa zamanda dönersiniz ins..

mutahhara

Üye
Rabbim acil sifalar versin kardesim..geçmiş olsun..