Teknik profesör erbakan'ın kafirleri korkutan videosu

agbi

Yasaklı
bakış Nickli Üyeden Alıntı
İran şifrelerini kırarak indirmiş bu uçağı.Hocamın bahsettiği tekniğe yakın bir savunma tekniği.
Acaba erbakan hocamızın yasağı kalkar kalkmaz soluğu iranda alması,bavullar dolusu ilaçlarla irana gitmesi,kendini mecbur hissetmesi....

Ne anlama geliyor!

İranda 11 gün kalması,iranın milli güvenlik konseyine sunum yapılması,eski yeni dini liderlere ve cumhurbaşkanları ile görüşme.İranın kum şehrinde yapılan ilmi teatiler neticesinde iranlılara islam medeniyeti konferansı vermek ve daha niceleri.

bence türkiyede derin devlet tek değil,Derin müspet devletle,derin menfi devlet arasındaki mücadele sürüyor.Bu mücadeleyi elbetteki iyiler kazanacaktır.

İRAN İSLAM CUMHURİYETİ VE TÜRK MÜSPET DERİN DEVLETİ bu işi başaracaklardır.Şimdiden hayılrı olsun

Yukarıdaki alıntı sizin mesajınız sn @bakış

KAÇMADAN açıkla ne demek istiyorsun.

cemaliii

Kıdemli Üye
kim korkmuş. acaba kaç tane kafir erbakanı tanıyor?

bakış

Kıdemli Üye
İran şifrelerini kırarak indirmiş bu uçağı.Hocamın bahsettiği tekniğe yakın bir savunma tekniği.
Acaba erbakan hocamızın yasağı kalkar kalkmaz soluğu iranda alması,bavullar dolusu ilaçlarla irana gitmesi,kendini mecbur hissetmesi....

Ne anlama geliyor!

İranda 11 gün kalması,iranın milli güvenlik konseyine sunum yapılması,eski yeni dini liderlere ve cumhurbaşkanları ile görüşme.İranın kum şehrinde yapılan ilmi teatiler neticesinde iranlılara islam medeniyeti konferansı vermek ve daha niceleri.

bence türkiyede derin devlet tek değil,Derin müspet devletle,derin menfi devlet arasındaki mücadele sürüyor.Bu mücadeleyi elbetteki iyiler kazanacaktır.

İRAN İSLAM CUMHURİYETİ VE TÜRK MÜSPET DERİN DEVLETİ bu işi başaracaklardır.Şimdiden hayılrı olsun

Yukarıdaki alıntı sizin mesajınız sn @bakış

KAÇMADAN açıkla ne demek istiyorsun.
İlk defa ağbi birşey anlamadığını itiraf etti.Bugün kıyamet kopmadı ama ağbiyi kazandık şükür

agbi

Yasaklı

İlk defa ağbi birşey anlamadığını itiraf etti.Bugün kıyamet kopmadı ama ağbiyi kazandık şükür

BU CÜMLELER size ait değilmi ? @bakış

BU CÜMLELERİN ANLAMI

ERBAKAN bulduğu savunma sistemini İRAN a verdi.

Bende bu iddiana karşı ERBAKAN Türkiye ye ve SÜNNİ lere İHANET etti ilave ettim ki " ERBAKAN ın böyle birşey yapacağına inanmıyorum " dedim.

ŞİMDİ başladın kıvırmaya evet ERBAKAN ın bulduğu sistemi İRAN a verdimi vermedimi ki iddian VERMİŞ sen konuyu değiştirme CEVAP VER.

agbi

Yasaklı
@DESIFRE

@bakış

BEN KAFAYI YEMEDİM ama sizler SİYASİ TARAF ı olan NEFSİNİZLE KAFANIZI yemekle kalmayıp ruhunuzada darbeler vurmaya başlamışsınız.

GEÇMİŞ GELECEK için bir tectübedir.

GEÇMİŞ i bilmeyen DÜNYEVİ olarak geleeğini planlayamaz.

KENDİLERİNİ SANAL ALEMİN KURNAZI zanneden desıfre ve bakış

İRAN Geçmişte YAHUDİLER le HİRİSTİYAN larla KAFİR lerle devlet bazında SAVAŞMIŞMI ? SAVAŞMAMIŞMI ?

İRAN geçmişte OSMANLI ya neler yapmışlardır ?

İRAN geçmişte HAÇLI SEFERLERİNDE ne yapmıştır ?

İRAN hakkında PEYGAMBERİMİZ sav in bedduası varmıdır yokmudur ?

Çanakkale ve Kurtuluş savaşlarında Kıbrıs çıkartmasında yanımızdamı yer aşmıştır yoksa almamışmıdır?

VATAN HAİNİ pkk ya yardım ediyormu etmiyormu ?

Suriyede ESED e yardım ediyormu etmiyormu ?

ABD işgalinden çok MÜSLÜMANLARA ZARAR veren IRAK iç savaşında ŞİA ları kışkırtıyormu Kuşkırtmıyormu SÜNNİ lere karşı ?

HADİ CEVAP VERİN SANAL FORUM KURNAZLARI

@bakış iddia ediyor ERBAKAN sayesinde TEKNOLOJİLERİ ilerledi diye ERBAKAN ın akıl desteği ve buluşu ile ki ben buna inanmıyorum

bakış ın iddiası doğru ise ERBAKAN Hem bu Vatan a hemde SÜNNİ lere İHANET ETMİŞTİR.Ben doğru olduğuna inanmıyorum.

HADİ CEVAP ver bakış

agbi

Yasaklı
@DESIFRE

@bakış

BEN KAFAYI YEMEDİM ama sizler SİYASİ TARAF ı olan NEFSİNİZLE KAFANIZI yemekle kalmayıp ruhunuzada darbeler vurmaya başlamışsınız.

GEÇMİŞ GELECEK için bir tectübedir.

GEÇMİŞ i bilmeyen DÜNYEVİ olarak geleeğini planlayamaz.

KENDİLERİNİ SANAL ALEMİN KURNAZI zanneden desıfre ve bakış

İRAN Geçmişte YAHUDİLER le HİRİSTİYAN larla KAFİR lerle devlet bazında SAVAŞMIŞMI ? SAVAŞMAMIŞMI ?

İRAN geçmişte OSMANLI ya neler yapmışlardır ?

İRAN geçmişte HAÇLI SEFERLERİNDE ne yapmıştır ?

İRAN hakkında PEYGAMBERİMİZ sav in bedduası varmıdır yokmudur ?

Çanakkale ve Kurtuluş savaşlarında Kıbrıs çıkartmasında yanımızdamı yer aşmıştır yoksa almamışmıdır?

VATAN HAİNİ pkk ya yardım ediyormu etmiyormu ?

Suriyede ESED e yardım ediyormu etmiyormu ?

ABD işgalinden çok MÜSLÜMANLARA ZARAR veren IRAK iç savaşında ŞİA ları kışkırtıyormu Kuşkırtmıyormu SÜNNİ lere karşı ?

HADİ CEVAP VERİN SANAL FORUM KURNAZLARI

@bakış iddia ediyor ERBAKAN sayesinde TEKNOLOJİLERİ ilerledi diye ERBAKAN ın akıl desteği ve buluşu ile ki ben buna inanmıyorum

bakış ın iddiası doğru ise ERBAKAN Hem bu Vatan a hemde SÜNNİ lere İHANET ETMİŞTİR.Ben doğru olduğuna inanmıyorum.

HADİ CEVAP ver bakış

@bakış ve @DESIFRE

Yukarıdaki sorularıma DÜRÜSTÇE cevap verin Münazara veya İSTİŞARE de DÜRÜSTLÜK şarttır.

Tekrar ediyorum varsa böyle bir teknoloji ERBAKAN ki tanıdığım ERBAKAN asla böyle bir savunma sistemini İRAN a vermez.bakış iddia ediyor verdi diye.

bakış

Kıdemli Üye
İranın uçağı indirmesi ve erbakanın bahsettiği teknoloji birbirine çok benziyor.Ne malum bu teknolojiyi erbakanın onlardan almadığı.Biz konuşmuşlar anlaşmışlar,istişare yapmışlar diyoruz sen erbakan vermiş diyorsun.

Kimle yarışıyorsun bilmiyorum ama mesaj sayını artırmak gibi bir hastalığın var galiba.Şu yazılanları bir oku

maksut ibrahim

Kıdemli Üye
İranın uçağı indirmesi ve erbakanın bahsettiği teknoloji birbirine çok benziyor.Ne malum bu teknolojiyi erbakanın onlardan almadığı.Biz konuşmuşlar anlaşmışlar,istişare yapmışlar diyoruz sen erbakan vermiş diyorsun.

Kimle yarışıyorsun bilmiyorum ama mesaj sayını artırmak gibi bir hastalığın var galiba.Şu yazılanları bir oku

erbakan iranla d8 kurmus
cübbeli de iran yok olsun demis
bunlarin ikiside saadetli hocalar
bunlarin hangisi dogru yapiyor?

agbi

Yasaklı

İDDİA EDEN SENSİN Dolu çanta reçeteleri ile ben değilim.

ÖNCE İDDİANI YAPTIĞIN MESAJINA BAK.

BİRAZCIK BİR SEFER DÜŞÜNCE MÜNAZARA DELİKANLISI OL AVAM DEYİMLE.