Teke Tek özel,Cübbeli hoca konuk.

Alper...

MarmaranınKralı
Web sitesi
cennetsarayi.blogcu.com
21 Ekim Saat: 22:00'da Teke Tek Özel Programında Cübbeli Ahmet Hoca Fatih Altaylı ve Murat Bardakçı'nın Konuğu olacak. HaberTürk TV, Lalegülfm ve Cübbeliahmethoca.tv'den CANLI izleyebilirsiniz.​

Ecir

Üye
Web sitesi
www.forum.medineweb.net
fatih altaylı gibi bir islam düşmanının programına çıkmayı bir alim(!)e yakıştıramıyorum doğrusu...

girdap

Ordinaryus
Her türlü insanın izlediği böylesi bir programda, M. İslamoğlu ve benzerleri ile uğraşmaktansa, İslam'ı anlatır da herkes nasiplenir inşallah.
Allah diline isabet verip tesirini artırsın.

eylül

Veled-i kalbî
Fatih Altaylı'nın üslûbunu beğeniyorum açıkçası.

Daha doğrusu adamın zekasına, mantığına karşı sempatim var.

Rabbim hayra ulaştırsın, hidayet eylesin.

Cübbeli hoca üzerine düşen vazifeyi yapıyor olmalı, açıkçası hoşuma gidiyor bu programlar.

mü'HÜR

Ordinaryus
fatih altaylı gibi bir islam düşmanının programına çıkmayı bir alim(!)e yakıştıramıyorum doğrusu...

Ne alakası var?

Hoca efendi'nin derdi islami yaymak, ona buna kin gütmek değil.

Derdimiz islamsa, islam'ı yaymak adına, islami çerçeve dahilinde, herkese kucak açmalıyız. Sevgiyle, hoşgörüyle yaklaşalım ki,,, karşımızda ki insanlara islam'ın güzelliklerini anlatabilelim.Tercihen izlemeyi düşünmüyorum, nedeni ise;

saygı dahilinde olacağına inanmıyorum...

ummuhan

Kıdemli Üye
Allah hayr etsin inşaallah hayrlara vesile kılsın...

Cümle Mühendisi

Ordinaryus
Web sitesi
muhammedesad.blogcu.com

Konuyu Fethullah Gülen'e getirmek istemiyorum; ama Fethullah Hoca da Fatih Altaylı'dan farkı olmayan Reha Muhtar'ın Ateş Hattı programına katılırken neredeydiniz? Ya da bu konuda ne söylersiniz?

Hikem

Kıdemli Üye
Reha Muhtarın proğramındaki söylenenleri birisi iktibas etsede , Cübbeli Hocayla mukayese edilebilse....

mü'HÜR

Ordinaryus
Kimse kimseyle mukayese edilemez. Fethullah hoca ayrıdır, Cüppeli hoca ayrıdır.

Bakınız; Fethullah, Ahmet ... İkiside Ahmet, ikiside Fethullah değil dimi?

İkiside muheterem hocalarımızdır. Takvada üstününü ise; Rabbimiz den başkası bilemez.

Hikem

Kıdemli Üye
Kimseyi yarıştırmıyoruz.Sadece Reha Muhtarın programında söylenen sözleri merak ettik.

serhen

Asistan

Fatih Altaylının niyetini bilemeyiz de Cübbeli Ahmet Hoca ,Efendi Hazretlerinin izni ve dualarıyla bu programlara çıkıyor,Allah'ın izniyle daha önceki programlar sayesinde de bir çok kişinin tevbe etmesine de vesile oldu,Rabbim hayırlara vesile kılsın.