Teessüf Ettirtmeyin Adamı !

kebîkec

İhvan Forum Üye
Elektrik faturasını maaş hesabımdan ödüyordum. Artık ödeyemiyorum. Eskiden CLK olan firma ismi CK olmuş. L harfi nereye gitmişse yok. ( alanyalı07 hemen atlama, nereye gittiğini biliyorum aslında.) Sayfa uyarı veriyor yeni bilgileri gir diye giriyorum kabul etmiyor. Şimdi bu faturayı kim nasıl ödeyecek. Bu yaşta gidip sıraya mı geçeceğim. Gelin alın desem nezaketsizlik mi olur.

Arabamında ön tamponunda bir nesne sıkışmış park ederken gereksiz bağırıyor. Sesi kapatıyorum bu sefer çarparım diye korkuyorum. Yağmurda araba kullanamıyorum Gözlükleri değiştim yenisine alışamıyorum.

Daha başka dertler de varken bismillah deyip giriyorum ihvanforuma aman Allahım...

Kaptan

Mecra Yazarı
Elektrik faturasını maaş hesabımdan ödüyordum. Artık ödeyemiyorum. Eskiden CLK olan firma ismi CK olmuş. L harfi nereye gitmişse yok. ( alanyalı07 hemen atlama, nereye gittiğini biliyorum aslında.) Sayfa uyarı veriyor yeni bilgileri gir diye giriyorum kabul etmiyor. Şimdi bu faturayı kim nasıl ödeyecek. Bu yaşta gidip sıraya mı geçeceğim. Gelin alın desem nezaketsizlik mi olur.

Arabamında ön tamponunda bir nesne sıkışmış park ederken gereksiz bağırıyor. Sesi kapatıyorum bu sefer çarparım diye korkuyorum. Yağmurda araba kullanamıyorum Gözlükleri değiştim yenisine alışamıyorum.

Daha başka dertler de varken bismillah deyip giriyorum ihvanforuma aman Allahım...
Öğrencilerinden birini gönder ödesin, yazılıda görüşürüz de ve göz kırp. Birşey olmaz korkma, koskoca başhekim evi tadilata girince ailesiyle hastanede hasta odasına yerleşmiş.

Park için kamera al, arkayı gösteren. Arkana dönmene ve sesle uğraşmama gerek kalmaz.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Öğrencilerinden birini gönder ödesin, yazılıda görüşürüz de ve göz kırp. Birşey olmaz korma, koskoca başhekim evi tadilata girince ailesiyle hastanede hasta odasına yerleşmiş.

Park için kamera al, arkayı gösteren. Arkana dönmene ve sesle uğraşmama gerek kalmaz.

Allah razı olsun Kaptan. Şu vicdanı tatile gönderebilsem yapacak çok iş var ama gönderemiyorum. Sabret diyor gitmiyor. :)

ihvanistanbul

AkhenAton
clk ya otomatik ödeme talimatları olmuyor mu artık? anam hiç bakmadıydım

kebîkec

İhvan Forum Üye
clk ya otomatik ödeme talimatları olmuyor mu artık? anam hiç bakmadıydım

Sistem değişmiş. Faturalar otomatikten düşmüş ama biz ödeniyor sanıyoruz. Fark edince geçmişe dönük ödeyeyim dedim olmadı. Bizzat vezneye gideceğiz artık. :)

Yeni bilgilere göre talimat vereyim dedim onu da beceremedim. Belki yeni olduğundan henüz ayarlar oturmamıştır. <zamanla ayarlarlar.