tavuklar isyanda

tebeyyün

Doçent
Tavuklar isyanda
Yumurta üreticileri yumurtaları heba eden “genç” taife yüzünden tavukların demokratik haklarını kullanarak yumurta yapmadıklarını bu sebepten yumurta fiyatlarında yükselme olabileceğini söyledi.Chp lideri Kemal Kıl’ıçtaroğlu bunun hükümetin bir oyunu olduğunu söyledi.Ayrıca Kıl’ıçtaroğlu buna karşın yumurtalara öğrenci indirimi getirilmesi yönünde çalışmaları olduğunu da söyledi…
Mhp lideri “Sayın” Devlet Bahçeli yumurtaları atan öğrenci sayısına dikkat çekerek “ 6 öğrenci toplam 11 yumurta atmış.Bizde sabah arkadaşlarla 15 yumurta yedik.15 çarpı 2 ettimi 30, 11 de öğrenciler atmıştı etti 41.Bu bizim 41.yılımızda iktidar olacağımıza işarettir.”Konuşmasını “yanlış mı düşünüyorum ülküdaşlarım” diyerek bitirdi.
Başbakan Tayyip Erdoğan ise tecrübelerini gençlere aktarmak istediğini söyledi.Gençlere özellerikle rafadan yumurtayı tavsiye edip bunun zihni açacağını söyledi.Ayrıca yumurta atan gençlerin Doğu Ergil’in konferanslarına gitmelerini tavsiye edip.Sucuklu yumurtanında yararlı olabileceğini söyledi.Yumurtaya zam meselesinin ise gündemlerinde olmadığını söyledi.Basın mensuplarının tavukların demokratik hakları konusundaki ısrarlı soruları karşısında ise “demokratik hakları” demekle yetindi.
Öte yandan bu gelişmelerden sucuk ve yumurta üreticilerinin çok memnun olduğuda düşünülüyor.
Kaynak:”fikrimin ince gülü” =)

-Muhammed-

Profesör
SON DAKİKA!

Tavuklardan açıklama geldi. Kümeslerde yapım aşamalarına aralıksız devam eden tavuklar yumurtaya zam geleceğini söyledi ancak bunun öğrenciye yansımayacağını belirtti. Aksine öğrencilerin çektiği sıkıntıları yaşayarak gören tavuklar "Öğrenciye Beleş" uygulaması getirdi. Öğrenci kartı veya belgesiyle gelen öğrencilere ücretsiz yumurta verilebilecek :)

ummuhan

Kıdemli Üye
Tavuklar organize olsun kesinlikle destekliyorum.....

Neymiş :

Bir kaç dövizde yazan slogana şöle bi baktım da:
" Eğitim hakkımız engellenemez" miş........

ulen sizin eğitim hakkınızı kim engelliyor? bu ülkede eğitim hakkı engellenen tek zümre Başörtülü olanlardır...

" Üniversiteler Bizimdir"

Ya siz kimsiniz? hı? üniversite nasıl sizin oluyor? üniversiteler bu ülkenindir sen girer 4-5 yıl okur çeker gidersin....

bunlar için israf edilen yumurtalarun hesabı sorulmalı! kesinlikle! O KADARRR!

-Muhammed-

Profesör
Tavuklar organize olsun kesinlikle destekliyorum.....

Neymiş :

Bir kaç dövizde yazan slogana şöle bi baktım da:
" Eğitim hakkımız engellenemez" miş........

ulen sizin eğitim hakkınızı kim engelliyor? bu ülkede eğitim hakkı engellenen tek zümre Başörtülü olanlardır...

" Üniversiteler Bizimdir"

Ya siz kimsiniz? hı? üniversite nasıl sizin oluyor? üniversiteler bu ülkenindir sen girer 4-5 yıl okur çeker gidersin....

bunlar için israf edilen yumurtalarun hesabı sorulmalı! kesinlikle! O KADARRR!

Gidip üç beş tavuktan yumurta isteyip o dediklerinin kafasına atalım caiz olabilir bunu yaparsak he :)