Tahsin EMİN'in Not Defteri

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Kovulmuş şeytanın şerrinden Allah'a sığınırım,
Rahman ve Rahim olan Allah'ın adı ile...

Not Defteri'mizi, Allah'ın ismini anarak açmış bulunuyoruz. Rabb'im bizleri kulluğundan ayırmasın. Rabb'im bizlere, Kur'an ve Peygamber merkezli bir hayatı kuşanmayı ihsan eylesin. Ölümümüz de, kabrimiz de, ahiretimiz de güzel olsun.
Not Defteri'miz, bulunduğum mekan içersinde hakkımda hayırlı olsun. İyilik ve güzelliklere vesile olsun.
Selamlar.

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Gülmek mi, ne mümkün, gelsin hüzün,
Görmesem de, zannım ya, güzeldi yüzün!

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
"Kendinize istemediğiniz bir hareketi başkasına da yapmayınız!" (Hz Muhammed (SAV)
"İnsanlara olması gerekeni emredersiniz de kendi (nefsinizi (ben'i) unutur musunuz!?" (Kur'an-ı Kerim)

Toplumda "sen"ler,"ben"ler olarak ifade edilmedikçe ve algılanmadıkça, toplum iflah olmaz!
Söz de değil özde de böyle olmalıyız!
Selamlarımla.

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye

Ahlakın sirayet etmiş bütün benliğine,
İstikametin ve yönelişin "O"nun sevgisine!

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Yoruldum, ben çıkıyorum, hayırlı geceler, selamlar.

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Ben gittim iyi geceler, mübarek saatler,
Ancak, karşılıklı yeşerir sevgiler..!

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
İçinde yaşadığın topraklarda, küfür hakimdir. Daha geçen gün bir hadise oldu. 8 erkek tarafından tecavüz edilen 18 yaş altı bir kızın tecavüzcüleri serbest bırakıldı. Sebebi de, mahkemenin "kızın rızası vardır" hükmünü esas aldı.
Yine daha evvelden bir hadise daha oldu, 16 yaşında bir kız erkek arkadaşı tarafından evinden alınıyor, zina ile beraber birbirlerinden yararlanmak için, yararlanıyorlar da, anne baba kızlarını ve o erkeği şikayet edemiyorlar, çünkü mahkeme "erkek ve kızın rızalarını" esas alarak hiçbir işlem yapmadığı gibi, anne ve baba daha ileri giderse, mahkeme onları cezalandırıyor da..!
Yine bu garip bir zamanlar Çekoslavakya Caddeleri'ni de (PRAG) dolaştı, nasip oldu, gencecik kızlar (15-18 arası) arabaların önüne atlıyorlardı para karşılığında zina eylemleri için. Geçen gece Aksaray'dan Topkapı istikametine doğru yayan yollandığımda (gece tabiki, Türkiye'de şimdilik gece (!!!)), şaşırdım, kaldırımlar kız kaynıyordu, ki bunların bir kısmı da travesti imiş ne demekse, kızlar atletvari bir üst elbise ile derin mini etekli idiler, arabaların önünü kesiyorlardı, para ile zina eylemlerini icra etmek için, kimisi anlaşıyor, arabadaki erkeklerin kucağına atlıyor kimisi de anlaşamayıp gelecek müşterileri bekliyorlardı.
Nerede oluyor bunlar, İstanbul'un göbeğinde Cadde-i Millet'te...!!! Ne kadar güzel değil mi..?
İslam Şeriati bu olmalı değil mi..?
Bu adi ve çirkef eylemler bir zaman sonra normalleşiyor. Çünkü bu kızları arabada kucağına alanların hemen hemen tamamı müslümandır.
İslam Şeriati'ne düşman olan bir yapıyla ve o yapının pis ve adi meşru eylemleriyle "entegre" olan müslümanlar IŞİD'in (DAİŞ) halinden, ne yaptığından, ne yapmak istediğinden, mücadelesinden, öldürmesinden bir şey anlayabilir mi..?
Elbet anlayamaz...
Kafir İstanbul'un göbeğinde nasıl savaşıyor..!!! Gıkınız çıkabiliyor mu..???
Kafir, hukuk ve mahkeme eksenli İslam Şeriati'yle nasıl savaşıyor gıkınız çıkabiliyor mu..?
Caddeler, sokaklar, mahalleler, okullar, hastaneler, bulunduğunuz ortam buram buram İslam Şeriati'yle savaş halinde gıkınız çıkabiliyor mu..???
Müslümanlar iyi kötü bir yere hicret etmiş, o beldelerde de İslam Şeriati'ni hakim kılmışlar, İslam mahkemeleri tesis etmişler, böyle olunca da düşman kazanmışlar onlarla vuruşuyorlar, o vuruşma esnasında savaşanlar da öldürülürler, esir alanlar da öldürülürler, oranın hukuku kafir caddeyle entegre olmuş halinizin hukukunu yansıtmaz..! Bu pencereden bakarsanız kafiri dost müslümanı da düşman görürsünüz.
Yani IŞİD'e gitmeden evvel siz müslümanlar da zaten bulunduğunuz yerde ifade ettiklerimle savaş halinde olmanız gerekiyordu. Hem de fiili savaş..!!!
Peygamber'i sevdiğini iddia edenler, bugün Peygamber olsa ifade ettiğim caddeyle savaşı kuşanacaktı, siz de Peygamber'in yanında yer alacaktınız değil mi..?
Hiç güleceğim yoktu... --)))
Gene o beğenmediğiniz müslümanlar Peygamber'in yanında yer alacaktı...
Kafir caddeye karşı gıkını çıkaramayan müslümanlar kafir caddenin hamilerine sığınarak IŞİD'e meydan okuyorlar...
Müslümanların geldikleri yere bakar mısınız..?
Ne kadar acı, ne kadar kötü bir durumdur...
Allah'ın azabı çok çetin olacaktır ve o azap bizi de bulacaktır..!!!
Hayatı "cihad" edinenlere selam olsun... Ne mutlu onlara..!!!

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
15 yasindaki bir kiza 8 kisi tecavuz ediyor tecavuz eden de tecavuz edilen de serbset kaliyor!!!

Donup kaliyorum!!!

Kafirlerle hesabimizin gorulecegi gunler yakin olsun!!! Bunlarin hesabi sorulacaktir!!!

Muslumanlar silkelenmelidirler!!!

Tahsin EMİN

Kıdemli Üye
Arkadaşlar, hepiniz çok iyisiniz. Allahü Teala hepinizden razı olsun... Site de güzel, açık da konuşayım, fıtratıma uygunluğu da var sitenin,

Ama "özel bir sebep"e havi olarak, aranızdan bir müddet ayrılacağım..! Bir müddet diyorum, Allah'ın ezeli bilgisinde durumum nedir onu bilemiyorum...

Ruhum, özüm, iç alemim biraz durulduğunda, unutmayın selam ederim inşallah...

Recebiniz, Şa'ban'ınınız ve Ramazan'ınız şimdiden hayırlara vesile olsun... Nafile oruçlarınızı ihmal etmeyiniz... İbadetlerinizi de...

Selam, hürmet ve muhabbetlerimle...

Sohbetin(iz), sohbetleriniz güzel olsun...

Allah'a emanetsiniz, geldiğimde selam veririm....