Symbian Programlar (FULL)

feyza:)

İstanbulî
İhvan Üyesi
Web sitesi
www.incebirdokunus.com
bişey sorcam bu programı yükleyince işe yaraması için araba sürerken cep telefon açık olmak zorunda.. abs sistemini bozmaz mıı ? yoksa abs'ye zararsız hale getiren bi programda yanında eşantiyon mu veriyosun :O :O :D ?

RaBiA

Asistan
İhvan Üyesi
fesa ablacım zınar abide her türlü sistemi egale edecek bi sistem vardır.. biraz bekleyelim onu da bulur merak etmeyelim...
yalnız HİÇ YAKIŞIYORMU ZINAR ABİ Bİ DE AİLE ADMİNİ OLACAKSIN YAHUU RADAR IN AMACI TRAFİK CANAVARLARINI ENGELLEMEK SEN İNSANLARIN İÇİNDEKİ CANAVARLARI HORTLATTIN YAAHUUUU:O .MESULİYET ALTINA GİRİYORSUN SÖYLİİİM DE BENN :D

D

DictatoR

Misafir
Zınar abi şu benim resim küçültücü programını hallet. Her konunda bunu yazcam vallahi :O

Millete cevap yetiştirmekten program aramaya vakit bulamıyorum bu sıralar :)

berdan66

Üye
İhvan Üyesi
Arkadaşlar bu proğramı deneyen varmı eğer yoksa bir kişi bir iyilik yapsın radara doğru bir gitsinde baksın işe yarıyormu yazık boş yere bizde düşmeyelim.:D

melde

helina_roje
İhvan Üyesi
envercan06' Alıntı:
saol zınar ama ben bu programı daha öncede indirmiştim ama yinede radara yakalandım yaww.. :)
hiç gülesim yoktu desene boşuna trafik cezası ödedin :D

giprasim

Üye
İhvan Üyesi
slm zınar nasılsın ben giprasim

sl zınar
cep telefonu ile radar proğramını naıl atarım

derici43

Üye
İhvan Üyesi
Kodek Sİfresİ

Nedİr Bunun Nasil ÇalŞiyor Yadimci Olurmusun Şİmdİden TeŞekkÜrler

black_sea5454

Üye
İhvan Üyesi
öncelikle herkese selam.bende bu programları yükleyemedim çokzor bunları bulmak.

johncoffey07

Asistan
İhvan Üyesi
Bi yol daha var oto teyplerinde TA diye bişi var onu etkinleştirince polis telsizlerinin frekansını yakalıyor ve barbat bi ses çıkıyor.Bundan da kontrol noktasına dolayısıyle polislere yaklaştığını anlayabilirsiniz:):)

canmuhammed

Üye
İhvan Üyesi
acaba bu program kac metreden radarı tesbit ediyor ?? hani radara girdikten sonra tesbit ettiyse ne anlamı kalırki o zaman:):):)

ymuraty

Üye
İhvan Üyesi
Sevgili zınar bu programı rapidden indiremedim.Maille yollayabilirmisin ?Selamlar
Murat