Sustum!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]O an çaresizdim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hiddetin karşısında fevkalade sefildim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gazaba gelmiştin, nedensizdin, kimbilir belki de o an tükenmiştin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hasrettiğin halin, serdettiğin eşkalin, keybettiğin edebin acizliğindeydim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Boynumu büktüm, sabrı terennüm ettim, meğerse sana ne kadar yabancıymışım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden tahammüm etmek istersin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Niye yetinmeti, kanat etmeyi, edebi iştiyakı, sükutu ikmali öncelemezsin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kahretmeyi, tereddütler yaşamayı,keşkelerle oyalanmayı hiç düşünmez dilersin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bilmem ki ne istersin, gönüllü köle olmamı beklersin ve herşeye müdahele edersin[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yalnızlığın kollarına kaçmak istiyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bizar bıraktığın halimden ve uhteleşen kederlerden kurtulmayı diliyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sabrımı deniyorsun biliyorum, zafiyetlere bürünmemi istiyorsun bilemiyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Aklım var, iradem kar, ruhum mahzun bir şekilde bakar, niye yüreğim kan ağlar[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yapma dedikçe, sabırla seslendikçe...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbimin inşiraha olan hasreti aklıma gelince, içimi çekiyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hikmeti sebebini, çilemin bereketini, ahirimin nedenini sessizce bekliyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Her ne dersen, nefsinin yelpazesinde nefeslensen gam değil, hesap senindir diyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne kadar bizar bırakmışsan...[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sabır yumağına dönüşen dertlerimi ruhumun pervazlarında anmışsam[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbimin ağrıyan sızısıyla el açıp secdelerde içimi boşalmışsam elbette ar değil[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalan nefesimden, fersizleşen gözlerimden, kalmayan hevesimden anılan kar değil[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​