Susmalıyım, bilmem ki aşkı nasıl anlamalıyım!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Sylfaen, serif][/FONT]

[FONT=Sylfaen, serif]Neden bu kadar bizarım, nefesin ramına hasret bir adamım[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Niçin bu kadar kaybolan bir yolun, sarhoş anında sayılanım[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Vefayı hasretle arayan ve sadakati ulviyet sanan bir sanığım[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Neden bu hal üzre yalnızlaşan, mahzunluk yaşayan insanım[/FONT]

[FONT=Sylfaen, serif]Sevmeyi bilmiyorum, boranın hışmında bak hala ilerliyorum[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Asla kimseye, hatta refikama bile bir yük olmak istemiyorum[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Efradımın gözlerinden sakınıyorum sukut etmeyi bekliyorum[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Kendimle ve nefesin müddetiyle bedelleşerek neler istiyorum[/FONT]

[FONT=Sylfaen, serif]Onca yıllar nihayet sabretmeyi, kanaati şehretmeyi öğretmişti[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Her yutkunduğumda acaba korkusuyla nasıl pervane olmuştum[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Yoluna baş koyduğum o ulvi mefkuremi ne çabuk unutmuştum[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Hangi bahaneye kanmıştım neden hala bir zafiyetin içindeydim[/FONT]

“[FONT=Sylfaen, serif]Ömrün vefalı doğru yoldaşı, bitmeyen dertlerle dolan defterim”[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Dedirten, buruk bir aşkın insicamında umutları besleyen neydi[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Bazen ufkum kapalı bazen düşlerim sancılıydı ama bir başkaydı[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Yarınlar vardı, nefes müddetiyle muştu için en nadide bir aşktı[/FONT]

[FONT=Sylfaen, serif]Bak yine duygulandım, kulağıma gelen hicaz bir eserle andım[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Neyim kalmıştı, göçmeler çoktandır başlamıştı, kimler tanıktı[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Gözler fersiz, dizler takatsiz, nefesim an be an mecalsiz sanıktı[/FONT]
[FONT=Sylfaen, serif]Köşeye çekilip ağlamak, umut içinde gül-i nihali koklamak ardı[/FONT]

[FONT=Sylfaen, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]