Şuan ne yapıyor, ne düşünüyor ne yapmak istiyorsun?

cahid

Kıdemli Üye
O gorunen yerler şimdi bos arazi. Arada yıkılmayı bekleyen binalar var. Bir memleket kamyonlarla taşınıp gidiyor.

Deprem bölgesinde yaşıyordunuz sanırım çok geçmiş olsun.. Allah (c.c.) tekrarını yaşatmasın.. Keşke depremin arka planını da bilseydiniz ve hayırlı zannettiğiniz siyasilerin gerçek yüzlerini görebilseydiniz..

Cenan

Ordinaryus
Allah razı olsun.

Depremin arka planı ne olabilir ki?
Yapay deprem mi diyorsunuz?
Hatay'da büyük bir deprem zaten bekleniyordu.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Deprem bölgesinde yaşıyordunuz sanırım çok geçmiş olsun.. Allah (c.c.) tekrarını yaşatmasın.. Keşke depremin arka planını da bilseydiniz ve hayırlı zannettiğiniz siyasilerin gerçek yüzlerini görebilseydiniz..
Bazen gerçekten var mısın yoksa spam mısın diye düşünüyorum cahid.

cahid

Kıdemli Üye
Akıllı şehirler , chrislam gibi kavramları ilerleyen günlerde daha somut uygulamalarla görmeye başladığınız zaman anlayacaksanız çoğu şeyi..

Cenan

Ordinaryus
K.Maraşlı bir kızımiz bir röportajda "Bizim memleketten vatan haini çıkmaz, çıkarsa sağ çıkmaz" dedi.

Düşünüp duruyorum üzerine...

Cenan

Ordinaryus
Fizik tedavide koridordan sesler geliyor: "Hergün aynı şey!"

Ara ara bizde rutinlerden sıkılırdık. Şimdi binlerce insan o rutinini arıyor.

Yasayanlarinda, izlemek zorunda kalanlarında ibret alip ders çıkaracağı çok sey var yaşanilanlarda.

Hakperest

Kıdemli Üye

Yasayanlarinda, izlemek zorunda kalanlarında ibret alip ders çıkaracağı çok sey var yaşanilanlarda.
Allah yardımcınız olsun bacım
günahlara kefaret kılsın.
şer sandığımız bir çok şeyde hayır vardır

cahid

Kıdemli Üye
İnsanlar cellatlarına aşık olduklarının farkında olmadığı için yaşanıyor çoğu şey.. Bu sayfada her kesimden sapasağlam gencecik insanların ölüm haberi çıkıyor her gün.. Kanser vakalarında 2021 öncesine göre % 30-40'lara varan artışlar var.. Bunlar durduk yere olmadı insanlar rutinlerini arıyorlar evet.. O rutinler 3 yıldır gözlerinin kapalı olması , sorgulamamaları nedeniyle hayatlarından çıktı..

kebîkec

İhvan Forum Üye

Allah şifa versin.

Hakperest

Kıdemli Üye
hz. Ebubekir (ra) ve hz. Ömer (ra) cehennem görüşleri/duruşları bağlamında bir video hazırlamayı düşünüyorum. Shotcut kullanmayı öğreniyorum. Shotcut text editörü iyi gibi görünüyor ama hala istediğim gibi değil. belki de ben hala kullanmayı bilmiyorum. Siz de uğraşın öğrenin. görüşlerinizi, gezilerinizi anlatacağınız bir kanalınız olur. Para kazanmasanız da olur, belki sizin sayenizde bir genç dine tutunmaya devam eder.

Hakperest

Kıdemli Üye
hz. Ebubekir (ra) ve hz. Ömer (ra) cehennem görüşleri/duruşları bağlamında bir video hazırlamayı düşünüyorum. Shotcut kullanmayı öğreniyorum. Shotcut text editörü iyi gibi görünüyor ama hala istediğim gibi değil. belki de ben hala kullanmayı bilmiyorum. Siz de uğraşın öğrenin. görüşlerinizi, gezilerinizi anlatacağınız bir kanalınız olur. Para kazanmasanız da olur, belki sizin sayenizde bir genç dine tutunmaya devam eder.
Capcut diye bir uygulama varmış.(pc ve mobil sürümleri ayrıca var) hem kullanımı çok kolay hem de profesyonel efektler üretmek mümkün. elveda shotcut :)

gamsız

Profesör
1687158980442.png
cemaat_i ihvan a selamunaleyküm diyelim de herkes ortaya çıkar belki yawww iyice boşladık buraları.

Cenan

Ordinaryus
Mehmet Yıldız kimdir bilen var mı?
Twitter da "Hayalhanem" hesabı var.