Şuan ne yapıyor, ne düşünüyor ne yapmak istiyorsun?

gamsız

Profesör
Çok geçmiş olsun abi. Yanılmıyorsam kalp rahatsızlığınız vardı. İnşallah kolayından atlatmışsınızdır
ALLAH RAZI OLSUNABLASI, YOK KALPTEN PEK SINITIM YOK ŞÜKÜR, AİLE BOYU DEĞİL SÜLALE BOYU KORONA OLDUK TAM 25 KİŞİ, HALA ETKİSİ DEVAM EDİYOR KARANTİNA BİTMİŞ OLSA DA, AZ BİR YORULMAYLA NEFES NEFESE KALIYORUZ , YİNE DE BUNADA ŞÜKÜR ELHAMDÜLİLLAH, BİR KAÇ HAFTAYA İNŞALLAH TAM SAĞLIĞIMIZA KAVUŞURUZ.

BySuskun

Paylaşımcı
ALLAH RAZI OLSUNABLASI, YOK KALPTEN PEK SINITIM YOK ŞÜKÜR, AİLE BOYU DEĞİL SÜLALE BOYU KORONA OLDUK TAM 25 KİŞİ, HALA ETKİSİ DEVAM EDİYOR KARANTİNA BİTMİŞ OLSA DA, AZ BİR YORULMAYLA NEFES NEFESE KALIYORUZ , YİNE DE BUNADA ŞÜKÜR ELHAMDÜLİLLAH, BİR KAÇ HAFTAYA İNŞALLAH TAM SAĞLIĞIMIZA KAVUŞURUZ.
Size ve aileniz için de çok geçmiş olsun.

Cenan

Ordinaryus

En kısa sürede etkilerini üzerinizden atmanız dileğiyle tekrar size ve yakınlarınıza çok geçmiş olsun.

spesifik

آزادی قید و بند
Çok geçmiş olsun, ilaçlar daha tehlikeli, doğal atlatmaya çalışın inşallah
Udi hindi yağı çok tesirli
Rabbim şifa versin

spesifik

آزادی قید و بند
İnstagram igtv herkese açık galiba
youtube da henüz yayınlanmayan videouyu üç kişi beğenmiş =))
teknoloji sen nelere kadirsin yahu =)

spesifik

آزادی قید و بند
Yine boğum boğum oldu zihnim
biraz nefes almam lazım
elhamdulillah...

Cenan

Ordinaryus
Unutmayalım, unutturmayalım;

“Bugün insanların bana terörist demeleri umurumda değil. Benim ne yaptığımı Allah biliyor.”

Mücahid komutan Şamil Basayev’i rahmetle anıyoruz.

Ve Bosna; Sehitleri rahmetle anıyoruz. İzzetli bir millet, Allah sahipleri olsun.

kebîkec

İhvan Forum Üye
Bu gün kitap bana baktı ben de kitaba. Açıp okuyamadım bir türlü. Pazardan miydi dünkü aşıdan mi. Kitapta akıcı üstelik. Medeniyet aklı. .. Ağır mı geldi ne. Alışmışız Holla hop gitmeye... Artık düzenli okumaya geçmek istiyorum...

kebîkec

İhvan Forum Üye
Biraz ağır kaçabilir. Meseleleri birbirinden ayırmak için epey sakin zamana ihtiyaç olur. Dönemsel olarak kronolojik bir süreç şeklinde iskeleti oluşturup dönemlerin özellikleri ve simge şahısları akılda tutabilirsen faydası büyük olur. Allah zihin açıklığı versin. Bende bir ara düşünmüştüm ama gidip kuyruğa girmek abes gelmişti bana ? Açık öğretim fakültesi kayıt kuyruğu vardı bir zamanlar. ?

Leylifer

Kıdemli Üye
İçim sıkılıyor...

Eskileri özledim, eskisi gibi forumun hareketli zamanlarını özledim... Neden zaman aktıkça eskilerin güzelliği ortaya çıkıyor?

kebîkec

İhvan Forum Üye
Bir dağın dibinde dağa karşı bağırmak veya bir uçurumun kenarından karşı yakaya seslenmek istiyorum. Sesim yankılanıp bana dönünce karşıda biri varmış gibi hissederim :)

spesifik

آزادی قید و بند
Biraz ağır kaçabilir. Meseleleri birbirinden ayırmak için epey sakin zamana ihtiyaç olur. Dönemsel olarak kronolojik bir süreç şeklinde iskeleti oluşturup dönemlerin özellikleri ve simge şahısları akılda tutabilirsen faydası büyük olur. Allah zihin açıklığı versin. Bende bir ara düşünmüştüm ama gidip kuyruğa girmek abes gelmişti bana ? Açık öğretim fakültesi kayıt kuyruğu vardı bir zamanlar. ?
sınavsız geçiş var şimdi
lisans tamamladığım için
istediğim lisansa sınavsız kayıt olabiliyorum
bir tık ve bankaya para yatırmaya bakıyor =)