Şuan ne yapıyor, ne düşünüyor ne yapmak istiyorsun? | Sayfa 48 | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Şuan ne yapıyor, ne düşünüyor ne yapmak istiyorsun?

cahid

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Allah razı olsun
amin
felsefe okuyacağım ama şimdi değil
online sitem tamamen kalksın sonra =)
Çok uzun zaman bekleyeceksin o zaman büyük ihtimalle.. Bu saatten sonra tekrar normal eğitime dönüleceğine pek ihtimal vermiyorum.. :(

spesifik

آزادی قید و بند
İhvan Üyesi
Bu dünyada ki sınavımın beklemek ve sabretmek olduğuna bir kez daha emin olmakla beraber yoluma bakıyorum çok şükür =)

Leylifer

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
İzliyorum geçmişimi

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Attığın adım imtihan.

spesifik

آزادی قید و بند
İhvan Üyesi
dip ses temizliyorum =)

abdullah birisi

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
temizlenecek çok şey var...

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Mükerrer üye olmak istiyorum erkek nickiyle.

Seyretmeyi, konuşulması gereken yerde susmayı sevmiyorum.

cahid

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Düşünüyorum da forumun da bir tarihi var artık..
Yer aldığım dönemi değerlendirecek olursam
- 1.dönem lay lay lom geyik muhabbetlerinin döndüğü zaman
-2.dönem Fetöcülerin yoğunlukta olduğu ve kendileriyle mektup v.b. konularla mücadele ettiğimiz dönem
-3.dönem 15 Temmuz ve Fetöcülerin ortadan kaybolması
-4.dönem sessizlik dönemi (kısmen de Ak Parti icraatlarının savunulduğu ya da tartışıldığı)
-5.dönem Pandemi dönemi (plandemi bana göre) aşılar ve küresel çeteleri anlatmaya çalıştığımız dönem

Tarih tekerrürden ibaret.. 2.dönemde fetöcülere karşı verdiğimiz mücadeleyi bu dönemde araştırmayan sorgulamayanlara karşı veriyoruz. Bu olay büyümeden biterse eğer birçoklarını buralarda göremeyeceğiz yine muhtemelen.. Eğer bitmezse ortada ne tartışacak insanlık ne de forumlar kalacak.. Benim gibiler Ashab-ı Kehf misali kaçacak mağara ararken (benzetmeye takılmayın yanlarındaki kıtmir bile olamam) "insanlık" azaltılmış nüfusla 6 ayda bir aşılarını olarak modern kölelik sisteminde evsiz , arabasız her şey kiralık günleri yaşıyor olacak. Olayın müsebbibi olmayan çocuklar da anne babalarına lanet ederek hayatlarını idame ettirecek..

Neyse kimse takılmasın bunlara Kelile ve Dimne'den masallar dinlediniz.. Esen kalın..

gamsız

Profesör
İhvan Üyesi
Mükerrer üye olmak istiyorum erkek nickiyle.

Seyretmeyi, konuşulması gereken yerde susmayı sevmiyorum.
:) :) CANAN veya CAN olarak gelebilirsiniz :))) içinizde ukde kalmasın inşallah bir yaşayın deneyin , kimseciklerede söylemeyin, gerektiği zaman CEEEEEEEEEEEE yaparsınız millet_i ihvan a , aklınzıda kalacağına emeğiniz kalsın bence .. :)

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Bir yerde kural varsa o kurala uymak zorundayız.
Cenan'ı bırakıp yeniden bay-bayanin ortak kullandığı bir nickle üye olmayıda düşünmüşlüğüm oldu. Daha özgür yazabilirdim.

gamsız

Profesör
İhvan Üyesi
Bir yerde kural varsa o kurala uymak zorundayız.
Cenan'ı bırakıp yeniden bay-bayanin ortak kullandığı bir nickle üye olmayıda düşünmüşlüğüm oldu. Daha özgür yazabilirdim.
tabii ki, konu güzel olunca latifelik oldu :)

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
Twittera bakıyorum koca koca adamlar, okumuş adamlar! Aslı astarı olmayan haberleri, bilimle, ilimle alakası olmayan haberleri (biraz araştırsalar görecekler, öğrenecekler) bilimselmiş gibi sunuyorlar. Bunların samimiyetine nasıl inanalım? Üstelik bunlar araştırmacı-yazar. Hali pürmelalimiz...

Cenan

Ordinaryus
İhvan Üyesi
"Şeyhim kainata alışamadım" diyor Murat Menteş.

Alışanları, anlamaya çalışıyorum.
Kendimi de anlamaya çalışıyorum.
Yoruluyorum...