Şuan ne yapıyor, ne düşünüyor ne yapmak istiyorsun?

kebîkec

İhvan Forum Üye
Allah rahmet eylesin. Kronik bir sorun varmıydı hoca?

Yoktu. Benden daha genç ve sağlamdı. Bilinen hiçbir rahatsızlığı yok. Sigara dahi içmezdi. Kaymakamlıkta Mİlli eğitimden görevlendirilen 3 kişiden biriydi. Üçü de virüs kaptıkları için evlerinde karantinadaydı. Cuma günü iyi olduğunu evde izole olarak vakit geçirdiğini söylemiş bir arkadaşa ama bu gün sabah fenalaşmış ve vefat etmiş. Eşi de hastanede gözetim altında.

Evden çıkmamak lazım. İşin şakası yok.

uzAyli

İhvan Forum Üye
Musa piroglunun meclis konuşmasını dinlediniz mi ? Memur evde ama işçi mecbur sokakta ,dışardan bir şekilde gelir mi gelir ... vadesi yeten evde de olsa gider

Cenan

Ordinaryus
Bir ramazana daha kavuştuk elhamdulillah. Rabbim rızası doğrultusunda bu ayı değerlendirmeyi, yaşamayı ve Kadir gecesine ulaşmayı, sonraki aylarıda Ramazan tadında geçirmeyi nasib etsin.

uzAyli

İhvan Forum Üye

Bu kafadan istiyorum ahaha :D

cemaliii

Kıdemli Üye
Normalleşme taslağına göre anaokullarını1 haziran da açacaklar. Yanlış bir karar. Birde çalışan anne babalar demişler. Zaten çalışan anne babalar gönderiyor okul öncesine. Anaokullarının açılması kararı hatalı. Çünkü anaokulları mebde ikili öğretimin en ağırlıklı olduğu okullar. Sınıflar nasıl 10 kişi olabilecek bu durumda? Hadi ilkokulların ikili eğitim değilde normal eğitim olanları 10 sabahçı 10 öğleci olsa anlarım. Ama okul öncesi ikili eğitim yapıyor türkiye genelinde. Yanlış tercih malesef

kebîkec

İhvan Forum Üye
Normalleşme taslağına göre anaokullarını1 haziran da açacaklar. Yanlış bir karar. Birde çalışan anne babalar demişler. Zaten çalışan anne babalar gönderiyor okul öncesine. Anaokullarının açılması kararı hatalı. Çünkü anaokulları mebde ikili öğretimin en ağırlıklı olduğu okullar. Sınıflar nasıl 10 kişi olabilecek bu durumda? Hadi ilkokulların ikili eğitim değilde normal eğitim olanları 10 sabahçı 10 öğleci olsa anlarım. Ama okul öncesi ikili eğitim yapıyor türkiye genelinde. Yanlış tercih malesef

Kimse gelmez hocam. Hele şehirler arası seyahat izni çıksın İstanbul hissedilir derecede boşalır. Sayın bakanımız vaka görülmeyen illerde açılabilir gibi bir ifade kullanmıştı ama...

cemaliii

Kıdemli Üye
15 gün için risk almaya değer mi? Anaokulu çocuğu lgsye mi? Yoksa yksyemi hazırlanıyor? Neyin telafisini yapacak veya neden açılacak? Çok mu gerekli?

cemaliii

Kıdemli Üye
Hükümet şuana kadar süreci iyi yönetti. Hatta ekonomide hızla herşey normalleşmeli. Çünkü aslolan ekonomi şuanda tüm dünya buna yöneldi.Muhalefete ekonomik tedbirlerde kulak asmamalı. Bir an önce cafeler lokantalar düğün salonları vs açılmalı.

uzAyli

İhvan Forum Üye
Bu sene şekerler ev halkına kaldı ama markette şeker bırakmamışlar yea :)

Cenan

Ordinaryus
Okumaktan murat ne
Kişi Hak’kı bilmektir
Çün okudun bilmezsin
Ha bir kuru emektir
Okudum bildim deme
Çok taat kıldım deme
Eğer Hak bilmez isen
Abes yere gelmektir

demiş Yunus.
Tefekkür eder, müşahede edip dururuz.

Cenan

Ordinaryus
Anlaşılmamak.
Biraz kırgın, biraz kızgın birazda yorgun...

Cenan

Ordinaryus
Yine payımıza sükut düştü.

spesifik

آزادی قید و بند
Tatile gideceğim siz de kafa dinlersiniz ne bi haftasi sekiz ayın acısını çıkardım kuş gibi hafifledim =) kuş yanlış imgelenmez inşallah =))))

spesifik

آزادی قید و بند
Evet sağlık yönetimi 3 bitti ihvan =) seneye mezunum inş ama dewam ederim büyük ihtimal

kebîkec

İhvan Forum Üye
Talaş tahtadan daha çok ve silgi kalemden önce bitiyor... Ne yapmalı diye düşünüyorum. ..?