Şuan ne yapıyor, ne düşünüyor ne yapmak istiyorsun?

cemaliii

Kıdemli Üye
Chp kurultay talebini reddetti. 24 haziranda chpnin oyları düşsün mevcut yönetim gitsin diye chpye oy vermedim. İyi partiye oy verdim. Şimdi yerel seçimde yine iyi partiye py vereceğim. Kılıçdar gidene kadar oy yok.

Benim gibi düşünen çok fazla chpli olmaya başladı. Chp yerel seçimlerde izmir eskişehir gibi birçok yerde kaybetmeye hazır olsun. Yılmaz hoca sanada oy yok seviyorum seni üzgünüm ama oy yok. Kurultay için sende delege olarak imza vermedin. Üstelik açıkça kılıçdarı destekledin.

Akpye hayırlı olsun. Yerel seçimlerde kendilerini büyük zafer bekliyor. İzmir eskişehir trakya senindir artık.

ihvanistanbul

AkhenAton
Chp kurultay talebini reddetti. 24 haziranda chpnin oyları düşsün mevcut yönetim gitsin diye chpye oy vermedim. İyi partiye oy verdim. Şimdi yerel seçimde yine iyi partiye py vereceğim. Kılıçdar gidene kadar oy yok.

Benim gibi düşünen çok fazla chpli olmaya başladı. Chp yerel seçimlerde izmir eskişehir gibi birçok yerde kaybetmeye hazır olsun. Yılmaz hoca sanada oy yok seviyorum seni üzgünüm ama oy yok. Kurultay için sende delege olarak imza vermedin. Üstelik açıkça kılıçdarı destekledin.

Akpye hayırlı olsun. Yerel seçimlerde kendilerini büyük zafer bekliyor. İzmir eskişehir trakya senindir artık.

Öyle midir dersin? Bence asıl patlamayı mhp yapacak. Zira dolar euro altın bu hızla artmaya devam ederse gelecek tepkilere karşı ak partinin yapacağı çok fazla bir şey yok. Suçlayacağı bir muhalefette yok bu sefer.

cemaliii

Kıdemli Üye
Öyle midir dersin? Bence asıl patlamayı mhp yapacak. Zira dolar euro altın bu hızla artmaya devam ederse gelecek tepkilere karşı ak partinin yapacağı çok fazla bir şey yok. Suçlayacağı bir muhalefette yok bu sefer.

Mhpde oy patlaması yapabilir. Chpnin kalesi olan yerlerde akp chp yarışıyor. Chp seçmeni sandığa gitmediği veya başka partiye oy attığı an akp aradan sıyrılır. Akp izmirde ve eskişehirde süprizler yapabilir. Mhp yozgat kırşehir gibi eski kalelerine kavuşabilir.

Kaçak

Yeni
Ben geldim gelmesine ...
Emeği geçenlere teşekkür ederken , sual buyuracağım ama neden gavurca herşeyler ??
Anlamıyor ben bunu ?

spesifik

آزادی قید و بند
Allah hayrımı versin telefondan iki film izledim net paketim bitmiş -))
Tercihte bu adrenalin yerleşirsem nolcak tahayyül edemiyorum
Hunharca ütü yapacağım
Ütü demek müzik demek
Vuuuuuuuuu -)))

spesifik

آزادی قید و بند
Kızılay da çalışma var üç gündür hunharca yürüyorum
artık kramp ağrısı çekiyorum
çok şükür bayram tatiline giriyoruz

spesifik

آزادی قید و بند
Can atilla dinleyen var mı
Ömrümün sonbaharında tanıştım iyi mi...

arkadaşlarımla bahçede oturuyoruz çay içtik sohbet muhabbet ediyoruz güzel geçiyor,rüzgar esiyor hava güzel,,,,,:)

Meryem

Komplike
Son zamanlarda yaptığım saçma alışverişleri düşünüyorum, o son ruju almayacaktım. Hep ondan oldu zaten. ?

spesifik

آزادی قید و بند
Gözüm mü kararıyor dünya mı dönüyor =)
çıkış saati gelmiş bea...

spesifik

آزادی قید و بند
Şafak Üç
sonunda staj bitiyor
evraklarımı devletin kurumunda yasalara aykırı bir şekilde
(Pdf yi Worde dönüştürme yasakmış )
hunharca kayıt edip çıkarıyorum =)
kağıtların hakkaten gramajı azalmış
Bu arada pc den forumu kullandığım için bu yorumu da yetkililer okuyor =))
sisteme kafa tutma noktasında gözü kara bir vatandaş olarak tescillenmiş olabilirim yani
diye düşünüyorum =)

spesifik

آزادی قید و بند
Evdeyim hunharca temizlik yapıyorum
Bencağız yaş ilerledikçe obsesif mi oluyorum ya
Sabahın köründe başlanır mı...