Strateji Rehberi Özal...

agbi

Yasaklı
ERDOĞAN & KILINÇDAROĞLU ve KURTULMUŞ Starejileri rehberi ÖZAL

Evet

TÜRKİYE de İktidar a giden yolun radikal oylarla dünyevi olmayacağını tespit eden Mekanı Cennet olsun kurduğu siyasi partide İdeoloji , Görüş MOZAĞİ kurdu ve tek başına iktidar oldu Fakat temelinde İslam vardı ÖZAL ın ruhunda.

ERDOĞAN ve arkadaşları bunu çok iyi tespit etti günün sosyal şartlerıne görede geliştirdiler ve Allah cc lutfu ile İKTİDAR oldular.

KILINÇDAROĞLU Bunu gördü ve SİYASET söylemlerini değiştirmeye başladı KILINÇDAROĞLU nun arkasındakilerde bunu gördü her türlü DESTEĞİ veriyorlar işte SAV ın düştüğü durum.

KURTULMUŞ
Daha önce makam için başkalarına yapılan tutum la karşılaştı ve DIŞLANDI Kılınçdaroğlunu yaptığını yapabilirdi ama DAVA sını sosyal olarak ayaklara düşürmek ve makam hırsı olmadığı için yapmadı ERDOĞAN ın yolunu seçti ve bu mozaikte bir parti kurdu fakat en büyük eksiği ERDOĞAN ın yanında bulunan DAVA arkadaşlarının kapasite eksiği.Bu durumda benim diyebileceğim KURTULMUŞ gibi bir KIYMET in SİYASİ ARENEDA silineceğidir.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Evet kimi zaman düşünüyordum neden İhvan bende bu bağımlılığı yaptı ?

Bağımlılıktan kurtulmak için ne yapabilirim düşüncesi ile

Teşekkürler bir yönetici ortaya çıkıp

TEHTİT eden bir üye olarak beni Forum a enpoze etti.

TEHTİT mesajımı istedim o konularım kilitlendi.

Çünkü bu Forum da tüm Forumlarda olduğu gibi Yöneticilerin MİLLETVEKİLİ HSYK gibi DOKUMULMAZ ÜSTÜ DOKUNULMAZLIKLARI var.

Artık arasıra uğrarım İhvan a

Hepiniz Allah a emnanet olun.

Giderayak iki tavsiyem

Üyelere

Aklen mücadele edemediğiniz akıl karşıtınızı şikayet etmeyin dürüst olun mücadeleci olun kendinizi yetiştirin.

Yöneticilere

Gelen şikayeti bir mesaja bakarak değerlendirmeyin irdeleyin sonra haksız karar vermekten kurtulun.

Aslında cezam bitince Yöneticilere verdikleri cezane kadar HAKSIZ OLDUĞUNU bu forumda mesajlarla ispat edecektim yani cevabım AĞIR olacaktı.

Eylül e bazı mesajları gönderdim İnşallah okur analiz eder vede Hazine ile istişare eder şimdi bu mesajları getirsem diyecekler Foruım da bulunmayan cevap veremeyen e diye.

Herneyse

Yaşım Kasım Ay ında 56 giriyor hata bende.

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=8163&p=855853&viewfull=1#post855853

"Ara sıra uğrarım" demiştin, ara sıra uğrayan halin bu mu?

:)

keşke sözünde dursan:)

agbi

Yasaklı
evet ne yapalım bizim akıl sizin akıl kadar aaaaKIL değil:)

Bende stareji değiştireyim.

Forum Kuralları Nickli Üyeden Alıntı
3- Topluluklar hakkında tahrik ve taciz edici, küçük düşürücü, tehdit edici, küfürlü, örf ve adetlere karşı, nefret dolu, argo ve sokak ağzı olarak tabir edilen bozuk lisanla mesajlar göndermek, din, dil, ırk ayrımına yönelik iletiler göndermek ve materyaller kullanmak; forum yöneticilerini ve kullanıcılarını küçümser davranışlar sergilemek yasaktır.

9- Forumumuz siyasi amaçlı bir forum değildir ancak siyasi paylaşımlara aşağıdaki sınırlarda izin verilmektedir: Siyaset paylaşımları objektif ve karşıdaki insanın fikrine müdahale etmeyecek şekilde, fikri dayatma içermeyecek şekilde olmalıdır. Ayrıca siyasi holiganlık yapmak, benim partim senin partini döver tarzı çekişmelere girmek, başka fikirleri karalamak, çamur atmak, benim yolum en iyi yoldur tarzında tartışmalara girmek kesinlikle yasaktır.

Sayın Forum kararına göre ceza veren Forum karar verme yetkisinde olan oluşum bu mesaj size ne anlatıyor ?

agbi

Yasaklı
sen HAS PARTİYE oy verecek misin gelecek sen?

http://www.ihvanforum.org/showthread.php?t=8163&p=855853&viewfull=1#post855853

"Ara sıra uğrarım" demiştin, ara sıra uğrayan halin bu mu?

:)

keşke sözünde dursan:)

Bana ceza veren İDARE Forum idare kurultayı bu alıntığım mesajlarda ana fikrin konunun ana fikri ile neilgisi var YALNIZCA TAHRİK EDİLMEL İÇİN YAZILMIŞ.

Lütfen CEZA UYARI VERİRKEN oluşturan nedenleride araştırın.