SP li Oğuzhan ASİLTÜRK ERGENEKON da bu kişilerimi savunuyor bu kişilermi ABD & AB Karşıtı PEH

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
güncelleme., ağbi denen adama yardım ağbi deren adama yardım, konusunu güncelleyelim, ne verirsen elinle o gider seninle, ağbi denen adama yardım!

agbi

Yasaklı
güncelleme., ağbi denen adama yardım ağbi deren adama yardım, konusunu güncelleyelim, ne verirsen elinle o gider seninle, ağbi denen adama yardım!

AKLINCA ne verirsen elinle o gider seninle, ağbi denen adama yardım bu sözlerinle BENİMLE DALGA mı geçiyorsun.

YAAA Akıllı birey olsan FİKİRLERİNLE benim düşüncelerimi çürütürsün.

ASLINDA SEN BENİM MUHATABIM OLAMAZSIN çünkü BEN İNGİLİZ HAYRANI DEĞİLİM senin gibi DÜŞÜNCE PLATFORUMUN da AVATAR İSİM kişiyi simgeler Büyüklerimizin dediği gibi YİĞİT LAKABI İLE ANILIR.

İşte KIRMIZI SARI UTANMADAN MİLLİ GÖRÜŞ çüyüm diyor İNGİLİZ HALKININ HAYRANI MİLLİ GÖRÜŞ çü KIRMIZI SARI

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
TUNCER KILINÇ

1960 yılında Kara Harp Okulu'ndan, 1973'te Kara Harp Akademisi'nden mezun olan Kılınç, NATO'da en uzun süre görev yapan Türk paşası unvanına sahiptir. 1999'da orgeneralliğe terfi ettikten sonra 3. Ordu Komutanlığı 2001 yılında da Millî Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği görevinde bulundu. Tuncer Kılınç, MGK genel sekreteri iken Çin, Rusya, İran ve Suriye ile ittifak kurma tezini gündeme getirmesiyle tanındı. Kılınç, laiklik konusundaki uç açıklamalarıyla da dikkat çekti. Brüksel'de katıldığı bir toplantıda `Başörtüsü aslında dinde yoktur, Brüksel sokaklarını da bozmuşlar, bu nasıl bağnazlıktır sözleriyle tepki çekti. 2003'te emekliye ayrılan Kılınç, 2007'de Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda Siyaset yapmak isteyen bir kişinin eşi, türbanı çıkarmıyorsa o eşi boşamak gerekir.` demecini verdi.

7 Ocak 2009'da Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alındı.

Adam geliyor konuyu açıyor. bekliyor ki birileri gelsin gürültü olsun.

Yok gelmiyorlar:)

tekrar yazıyor:

SP partisinin ve geçmişteki partilerin EN ETKİN İSİMLERİNDEN Oğuzhan ASİLTÜRK ün beyanından bir kesit Pazartesi,

06 Şubat 2012 20:49 Ergenekon Amerikan işi!.

Milli Görüş’ün abilerinden Oğuzhan Asiltürk “Ergenekon Amerikan işi” sözleriyle gündemde..Asiltürk’e göre ABD; İran’a müdahalesine karşı çıkan TSK’daki subayları tasfiye için böyle bir komplo kurdu

HATIRLADINIZMI ?

Gene gelen yok, duramıyor bi daha yazıyor:

Orgeneral Hüseyin Nusret Taşdeler, eski 1.Ordu Komutanı emekli Orgeneral Hasan Iğsız, Yeditepe Üniversitesi kurucusu Bedrettin Dalan ve emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 29 sanıklı "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" davasının...

Orgeneral Hüseyin Nusret Taşdeler, eski 1. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Hasan Iğsız, Yeditepe Üniversitesi kurucusu Bedrettin Dalan ve emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 29 sanıklı "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" davasının 55. duruşması başladı.

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesince Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ndeki küçük salonda görülen davanın bugünkü duruşmasına, tutuklu sanıklar emekli Orgeneral Hasan Iğsız, Koramiral Mehmet Otuzbiroğlu, korgeneraller Mehmet Eröz ve İsmail Hakkı Pekin, Tümgeneral Hıfzı Çubuklu, emekli Tuğamiral Alaettin Sevim, albaylar Sedat Özüer ve Ziya İlker Göktaş, emekli albaylar Dursun Çiçek, Fuat Selvi, Hulusi Gülbahar ve Cemal Gökçeoğlu, sivil memur Mehmet Bülent Sarıkahya, eski Aydınlık Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Deniz Yıldırım katıldı.

Mahkeme heyeti tarafından duruşmadan men edilmesine karar verilen avukat Serdar Öztürk'ün bulunmadığı duruşmaya, YAŞ kararıyla Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin Komutanlığına atanan ve hakkında yakalama kararı bulunan Orgeneral Hüseyin Nusret Taşdeler ile kırmızı bülten ile aranmalarına karar verilen Tümgeneral Mustafa Bakıcı ve Bedrettin Dalan ise gelmedi.

Duruşmada, ikinci "Ergenekon" davası kapsamında tutuklu yargılanan bu davanın tutuksuz sanığı Hasan Ataman Yıldırım ile tutuksuz sanıklar Fatih Koca ile Cem Şimşek de hazır bulundu.

Duruşmaya, sanıkların taleplerinin alınmasıyla devam ediliyor. - İSTANBUL

en sonunda çatlıyor:)

GÜNCELLEME

Nedense ilgi görmemeiş NEDENDİR ki ?

:)

Harika bir insan bu adam ya, acaip seviyorum:)

agbi

Yasaklı
Adam geliyor konuyu açıyor. bekliyor ki birileri gelsin gürültü olsun.

Yok gelmiyorlar:)

tekrar yazıyor:

Gene gelen yok, duramıyor bi daha yazıyor:

en sonunda çatlıyor:)

:)

Harika bir insan bu adam ya, acaip seviyorum:)

TESPİTİNİZ ÇOK DOĞRU

GETİRDİĞİM isimlerin kimlikleri herkesçe biliniyor.

NEDEN güncelliyorum biliyormusunuz ?

BAKAR ama GÖRMİYEN ( laf aramızda bilerek yapıyorlar çünkü cevap verecekleri akılları kalmadı ) ler için.

TARİH BOYUNCA MÜSLÜMAN OLUŞUMLAR arasına FİTNE SOKAN bir Milletin hayranı ve o hayranı olduğu milletin resmi dilini kullanan KIRMIZI SARI unutma YİĞİT LAKABI ile anılır Forumlarda DÜŞÜNCELERİN ER MEYDANIDIR bu meydanda ne olduğunu bilen DÜŞÜNCE YİĞİTLERİ olur KENDİ IRKINI BEĞENMİYENLER BULUNMAZ

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
eeeeee biz de sana yardımcı olduk güncelleme yaparak niye kızdın o zaman:) bende senin gibi düşündüm ve "NEDEN güncelliyorum biliyormusunuz ?
BAKAR ama GÖRMİYEN ( laf aramızda bilerek yapıyorlar çünkü cevap verecekleri akılları kalmadı ) ler için
." güncelledim:)

bakış

Kıdemli Üye

Sayın ağbi "erdoğan ergenekoncudur"Bilgi birikimin varsa bu iddayı çürüt:)

Evet @agbi .Düşüncelerin.bazlı olsun ama.

GERÇEKTEN ASİLTÜRK kimleri savunuyor ????
asiltürkle erdoğan aynı şeyleri söylemeye başladı yav. tüh..
fethullahın amerikadan neden böyle kinayeli konuştuğu şimdi açıklığa kavuştu...

Akp ve fethullah arasındaki çekişme fitne değildir.Fitne herhangi bir birlikteliğin içinde olur.Artık çıkar çatışması var.Kılıçlar çekildi.Ganimeti paylaşmada sorun var.Tayyip,cemaatten biraz daha fazla milli çizgiye doğru kayıyor.Asiltürk ve kamalağa heran biat edebilir.Şuan yanlız durumdadır.Şuan doğru icraatlerle birlikte yanlış icraatlerede imza atıyor.tam bir yanlızlık ve kafa karışıklığı tayyibi zor durumda bıraktı....

Tekrar söylüyoruz.tayyip milli çizgiye geçsin.Şu güçlü milli görüş teşkilatları onu tekrar bağrına basar.tabi bu süreçte ayakta kalabilmekde önemli.Bunlar tehlikeli insanlar heran herşey yapabilirler.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
ergenekon_savcisi_ergenekon_avukati_mi_oluyor_h754078.jpg

erdoganin_ergin_saygunu_ziyaretinin_kodlari_h754657.jpg

ERGIN-SAYGUN-TAYYIP-ZIYARET.jpg

Bu ziyareti başbakanın SAVCI OLDUĞU DÖNEMLERDE saadet partili birisi mesela oguzhan asiltürk yapsaydı, akpliler ona neler yazardı???

İşte o yazacakları yazıların aynısını tayyip erdoğana yazmalarını bekliyoruz!

yazamazlarsa demek ki bunlar ikiyüzlüler!

bakış

Kıdemli Üye
@agbi aylarca foruma girmessin artık.terkedersin buraları.Bak asiltürk ergenekoncuları ziyaret etmedi ama siz ziyaret ettiniz.@agbi varmı düşüncen.

agbi

Yasaklı
@agbi aylarca foruma girmessin artık.terkedersin buraları.Bak asiltürk ergenekoncuları ziyaret etmedi ama siz ziyaret ettiniz.@agbi varmı düşüncen.

@bakış ve Kırmızı Sarı söz verin bu konuda sizinle her zaman İSTİŞAREYE varım YALNIZ TEK ŞARTIM SÖZ VERMENİZ münazara bitesiye kadar.

agbi

Yasaklı
---Alıntı (Orijinalin yazarı bakış)---
Sayın ağbi "erdoğan ergenekoncudur"Bilgi birikimin varsa bu iddayı çürüt:)
---Alıntı sonu---
Evet agbi.Düşüncelerin.bazlı olsun ama.

@bakış

BEN sizinle her zaman MÜNAZARA ya varım.

Benim Bazı üyeler gibi halk deyimi YENİ GELİN GİBİ ŞARTLARIM olmaz.

TEK ŞARTIM VARDIR AÇIN KONUYU ve SÖZ verin MÜNAZARA nın sonuna kadar kaçmıyacasınız.

agbi

Yasaklı

bakış

Kıdemli Üye
LA KONU BU İŞTE NE KONUSU AÇAYIM.

ERGENEKONCU DEDİN ADAMA.BENDE TAYYİBE DEDİM.HALA KONU AÇ DİYORSUN.

aSİLTÜRK ASKERLERİ SAVUNUYOR,DARBECİLERİ DEĞİL.aMA SEN DİREK DARBECİLERE ZİYARET EDEN ADAMI SAVUNUYORSUN.

Varmı düşüncen.