SP li Oğuzhan ASİLTÜRK ERGENEKON da bu kişilerimi savunuyor bu kişilermi ABD & AB Karşıtı PEH

agbi

Yasaklı
@agbi aylarca foruma girmessin artık.terkedersin buraları.Bak asiltürk ergenekoncuları ziyaret etmedi ama siz ziyaret ettiniz.@agbi varmı düşüncen.

@agbi asiltürk kimleri savunuyor.Varmısın tartışmaya

LA KONU BU İŞTE NE KONUSU AÇAYIM.

ERGENEKONCU DEDİN ADAMA.BENDE TAYYİBE DEDİM.HALA KONU AÇ DİYORSUN.

aSİLTÜRK ASKERLERİ SAVUNUYOR,DARBECİLERİ DEĞİL.aMA SEN DİREK DARBECİLERE ZİYARET EDEN ADAMI SAVUNUYORSUN.

Varmı düşüncen.

@bakış

VARMI DÜŞÜNCEN sözün tekrarlar rekoru kıracak bak mesajımı görmedin galiba.BÜYÜLTÜYOTUM GÖRMEN İÇİN.

@bakış

NERELERDESİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNN

HADİ AÇ KONUYU

SABIRSIZLANIYOPRUM

ARTIK SANA CİDDİ CİDDİ CEVAP VERME ZAMANI GELDİ.

agbi

Yasaklı
@bakış

Biliyom tarih fakirisin.

Hatırlarsın BEDÜZZAMAN ölünce Nurcular ERBAKAN ı desteklemedi diye bir iddian vardı.

Şimdi ASİLTÜRK ün dediği tarihlerde tutuklşanan generallerin listesine vede neden TUTUKLANDIKLARI iddiaları bir getirelim.

Bana soru yönlendiren sensin ve öğrenmen için araştırmak en iyi bilgilenme gerçeği ile ilk araştırmayı ve TARİH leri getirmeyi sana bırakıyorum.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com

aSİLTÜRK ASKERLERİ SAVUNUYOR,DARBECİLERİ DEĞİL.aMA SEN DİREK
DARBECİLERE ZİYARET EDEN ADAMI SAVUNUYORSUN.

Varmı düşüncen.

Küçük bir açıklama ekleyim:

Balyoz darbe planından 18 SENE HÜKÜM GİYMİŞ birini ziyaret ediyor başbakan.

agbi

Yasaklı
Küçük bir açıklama ekleyim:

Balyoz darbe planından 18 SENE HÜKÜM GİYMİŞ birini ziyaret ediyor başbakan.

Ooooo lafta beni engeleyen mesajlarımı görmeyen MERAKLI TAZE KIRMIZI SARI yandan yandan konuya giriyor akıl veriyor kendince Böyle Gizli beni takip etmesi BANA GÜLÜMSEME den başka bir şey vermiyor.

bakış

Kıdemli Üye
@bakış

Biliyom tarih fakirisin.

Hatırlarsın BEDÜZZAMAN ölünce Nurcular ERBAKAN ı desteklemedi diye bir iddian vardı.

Şimdi ASİLTÜRK ün dediği tarihlerde tutuklşanan generallerin listesine vede neden TUTUKLANDIKLARI iddiaları bir getirelim.

Bana soru yönlendiren sensin ve öğrenmen için araştırmak en iyi bilgilenme gerçeği ile ilk araştırmayı ve TARİH leri getirmeyi sana bırakıyorum.
İçerde 300 tane asker var.hepsimi ergenekoncu bee.Biz diyoruzki ergenekonu bahane ederek bazı milli duyguları olan anti amerikancı askerleri tasviye etmişlerdir.Yoksa çevik birin neyine ben anti amerikancı diyeyim.kafayımı yedim....

asiltürkün yaptığı genel bir açıklamadır.darbecileri savunmuyor,asker zayıflatılıyor diyor.Ama sen hüküm giymiş ergenekoncu adama sahip çıkıyorsun.

Burda aylar önce erdoğanın haberalı bir hastane açılışında göklere çıkardığını yazmıştık.Siz nedediniz.Erdoğan bilmiyordu vs.Birsürü şey zırvaladınız.

HaDİ ozaman bilmiyordu,şimdi hüküm yemiş adamı bildiği halde ayağına gidiyor bee....Hala konu aç konu aç tartışalım diyorsun.

Devrelerinmi yandı,sigortanmı attı,yoksa icralık borcunumu düşünüyorsun,yokssa safamı yatıyorsun.Ağbi aklın nerde kafanda değilse bir huuu çek.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
ya bakış niye uğraşıyon adamla???

Adam "Asiltürkün dediği tarihde tutuklanan generaller"den bahsediyor, ama HÜKÜM giymiş birinin ziyaretine değinemiyor.

Yeryüzünün her yerinde geçerli bir hukuk kuralı vardır: HER TUTUKLU SUÇLU DEMEK DEĞİLDİR. ZANLIDIR.

Ama HÜKÜM GİYMİŞ BİRİSİ HUKUKEN SUÇLU DEMEKTİR.

Asiltürk HUKUKEN SUÇLULUĞU İSPATLANMAMIŞ birilerine bir şey söyleyince kötü, TAYYİP ERDOĞAN, RESMEN ALENEN HÜKÜM GİYMİŞ, HUKUKEN SUÇLU HÜKMÜNDE OLAN HEM DE DARBECİLİKTEN HÜKÜM GİYMİŞ BİRİNİ ZİYARET EDİP ELİNİ TUTUP YARGIYA MESAJ VERİNCE iyi!

Bunlar böyle!

Belli ki TUTUKLU ile HÜKÜMLÜ arasındaki farkı bile bilmiyor bu:)

Onun için adamı fazla sıkıştırma, bazen he de geç de adam tatmin olsun:)

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
erdogan_ergin_saygun_6835.jpg

Yeni AVUKAT çok hızlı:)

agbi

Yasaklı

bakış Nickli Üyeden Alıntı
@agbi aylarca foruma girmessin artık.terkedersin buraları.Bak asiltürk ergenekoncuları ziyaret etmedi ama siz ziyaret ettiniz.@agbi varmı düşüncen.

@agbi asiltürk kimleri savunuyor.Varmısın tartışmaya

aSİLTÜRK ASKERLERİ SAVUNUYOR,DARBECİLERİ DEĞİL.aMA SEN DİREK DARBECİLERE ZİYARET EDEN ADAMI SAVUNUYORSUN.

Varmı düşüncen.
@bakış

VARMI DÜŞÜNCEN sözün tekrarlar rekoru kıracak bak mesajımı görmedin galiba.BÜYÜLTÜYOTUM GÖRMEN İÇİN.

@bakış

NERELERDESİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN NNNNN

HADİ AÇ KONUYU

SABIRSIZLANIYOPRUM

ARTIK SANA CİDDİ CİDDİ CEVAP VERME ZAMANI GELDİ.

@bakış

Biliyom tarih fakirisin.

@bakış

BAK YİNE KAÇIYORSUN seni bir gün yakalacağım ve nazik davranmayacağım SENİ BURADA MAHÇUP EDECEĞİM.

Hadi aç konuyu ERDOĞAN mı ASİLTÜRK mü ERGENEKONCU ?

agbi

Yasaklı
Evet @agbi düşüncen nedir.hadi kaçma

Beni düşüncelerimi itişare edecek münazara edecek düşünce olgunluğuna gelince açarsın konuyu başlarız münazaraya BEN BIKTIM SENİN MEYDAN OKUYUPM KAÇMANDAN.

Fakat doğru sen Forum a stres atmak için geldiğini beyan ediyorsun değilmi ?

agbi

Yasaklı
Evet @agbi düşüncen nedir.hadi kaçma

@bakış

ERKEN ÖTEN HOROZU keserler diye bir söz var erken fikir yürütenlere MAHÇUP OLURLAR.

28 Şubat Soruşturması
Emekli askerler adliyede
İNANILIR GİBİ DEĞİL! BU YÖNTEM İNGİLİZCEYİ KONUŞTURUYOR. NASIL MI? TIKLAYIN!

13 Şubat 2013 Çarşamba 11:09
3 emekli asker Ankara Adliyesi'nde ifade veriyor..

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın yürüttüğü 28 Şubat Soruşturması kapsamında, emekli Orgeneral Orhan Yöney, emekli Korgeneral Köksal Karabay, emekli Tümgeneral Ersin Yılmaz Ankara Adliyesi'ne getirildi. Emekli Oramiral Hayri Bülent Alpkaya ile emekli Koramiral Altaç Atılan'ın da ifadelerine başvurulmak üzere İstanbul'dan Ankara'ya getirilecekleri öğrenildi.

ATILAN SAĞLIK KONTROLÜNDEN GEÇTİ

Ankara'da yürütülen soruşturma kapsamında İstanbul'da gözaltına alınan emekli Koramiral Atılan, İstanbul Adalet Sarayı'na getirildi. Terörle mücadele polisleri eşliğinde adliyeye getirilen Atılan, burada sağlık kontrolünden geçirildi. Kontrolün ardından Atılan, adliyeden ayrıldı.

bakış

Kıdemli Üye
@agbi horozun erken öteni makbuldur sizin horoz gibi saat 10,11 de ötmüyor.Bak cevap veremedin kaçtın forumdan.

racim

Asistan
TUNCER KILINÇ

1960 yılında Kara Harp Okulu'ndan, 1973'te Kara Harp Akademisi'nden mezun olan Kılınç, NATO'da en uzun süre görev yapan Türk paşası unvanına sahiptir. 1999'da orgeneralliğe terfi ettikten sonra 3. Ordu Komutanlığı 2001 yılında da Millî Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği görevinde bulundu. Tuncer Kılınç, MGK genel sekreteri iken Çin, Rusya, İran ve Suriye ile ittifak kurma tezini gündeme getirmesiyle tanındı. Kılınç, laiklik konusundaki uç açıklamalarıyla da dikkat çekti. Brüksel'de katıldığı bir toplantıda `Başörtüsü aslında dinde yoktur, Brüksel sokaklarını da bozmuşlar, bu nasıl bağnazlıktır sözleriyle tepki çekti. 2003'te emekliye ayrılan Kılınç, 2007'de Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda Siyaset yapmak isteyen bir kişinin eşi, türbanı çıkarmıyorsa o eşi boşamak gerekir.` demecini verdi.

7 Ocak 2009'da Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alındı.

Ey Müslüman gör işte senin azılı DÜŞMANIN bu ve bunun gibilerdir uzağa gitmene gerek yok İçinde ara ne ararsan.
Ajanlar bakkalda tarlada fabrikada örgütlenmezler işte böyle yerlerde Örgütlenirler ve sonra döner de Millete ZULUM eder..
3.Dünya ülkeleri Halkları kendi orduları tarafından İŞGAL altındadır..Musaddık

agbi

Yasaklı
TUNCER KILINÇ

1960 yılında Kara Harp Okulu'ndan, 1973'te Kara Harp Akademisi'nden mezun olan Kılınç, NATO'da en uzun süre görev yapan Türk paşası unvanına sahiptir. 1999'da orgeneralliğe terfi ettikten sonra 3. Ordu Komutanlığı 2001 yılında da Millî Güvenlik Kurulu Genel Sekreterliği görevinde bulundu. Tuncer Kılınç, MGK genel sekreteri iken Çin, Rusya, İran ve Suriye ile ittifak kurma tezini gündeme getirmesiyle tanındı. Kılınç, laiklik konusundaki uç açıklamalarıyla da dikkat çekti. Brüksel'de katıldığı bir toplantıda `Başörtüsü aslında dinde yoktur, Brüksel sokaklarını da bozmuşlar, bu nasıl bağnazlıktır sözleriyle tepki çekti. 2003'te emekliye ayrılan Kılınç, 2007'de Abdullah Gül'ün cumhurbaşkanlığı adaylığı konusunda Siyaset yapmak isteyen bir kişinin eşi, türbanı çıkarmıyorsa o eşi boşamak gerekir.` demecini verdi.

7 Ocak 2009'da Ergenekon soruşturması kapsamında gözaltına alındı.

Orgeneral Hüseyin Nusret Taşdeler, eski 1.Ordu Komutanı emekli Orgeneral Hasan Iğsız, Yeditepe Üniversitesi kurucusu Bedrettin Dalan ve emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 29 sanıklı "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" davasının...

Orgeneral Hüseyin Nusret Taşdeler, eski 1. Ordu Komutanı emekli Orgeneral Hasan Iğsız, Yeditepe Üniversitesi kurucusu Bedrettin Dalan ve emekli Albay Dursun Çiçek'in de aralarında bulunduğu 29 sanıklı "İrtica ile Mücadele Eylem Planı" davasının 55. duruşması başladı.

İstanbul 13. Ağır Ceza Mahkemesince Silivri Ceza ve İnfaz Kurumları Yerleşkesi'ndeki küçük salonda görülen davanın bugünkü duruşmasına, tutuklu sanıklar emekli Orgeneral Hasan Iğsız, Koramiral Mehmet Otuzbiroğlu, korgeneraller Mehmet Eröz ve İsmail Hakkı Pekin, Tümgeneral Hıfzı Çubuklu, emekli Tuğamiral Alaettin Sevim, albaylar Sedat Özüer ve Ziya İlker Göktaş, emekli albaylar Dursun Çiçek, Fuat Selvi, Hulusi Gülbahar ve Cemal Gökçeoğlu, sivil memur Mehmet Bülent Sarıkahya, eski Aydınlık Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Deniz Yıldırım katıldı.

Mahkeme heyeti tarafından duruşmadan men edilmesine karar verilen avukat Serdar Öztürk'ün bulunmadığı duruşmaya, YAŞ kararıyla Kara Kuvvetleri Eğitim ve Doktrin Komutanlığına atanan ve hakkında yakalama kararı bulunan Orgeneral Hüseyin Nusret Taşdeler ile kırmızı bülten ile aranmalarına karar verilen Tümgeneral Mustafa Bakıcı ve Bedrettin Dalan ise gelmedi.

Duruşmada, ikinci "Ergenekon" davası kapsamında tutuklu yargılanan bu davanın tutuksuz sanığı Hasan Ataman Yıldırım ile tutuksuz sanıklar Fatih Koca ile Cem Şimşek de hazır bulundu.

Duruşmaya, sanıkların taleplerinin alınmasıyla devam ediliyor. - İSTANBUL

İrtica ile Mücadele Eylem Planı

İRTİCA nedir ?

İRTİCA ile mücadele etme düşüncesi nedir ?

ÖNCE BUNLARI ÖĞREN OĞUZHAN ASİLTÜRK.

28 ŞUBAT ı kimler vesile oldu

GİRİŞİM için İLK ADIMLAR atan lar sendikalar & Tusiad

GELİŞİM için ÜNÜVERSİTELER

SONUÇ ise TSK

BUNU ANLA BARİ OĞUZHAN ASİLTÜRK

İŞTE Oğuzhan ASİLTÜRK

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
ergenekon_diye_bir_orgut_yok_h34555_8d77e.jpg

Ergenekon diye bir örgüt yok”

Ergenekon davasında cumhuriyet savcısı esas hakkındaki mütalaasını açıkladı. Savcı, 647 sayfalık mütalaasında 'Ergenekon terör örgütü yok' dedi. Sanıkların bireysel suçlar hariç tüm suçlardan beraatleri istendi.

“Ergenekon diye bir örgüt yok”

Evet, BUGÜN yayınlanan bir haber.

Asiltürke, Saadete ERGENEKONCUUUU diyenler, Ergenekon üzerinden salya sümük saldıranlar;

ÖZÜR DİLEYECEK kadar bir ERDEM SAHİBİ misiniz acaba?