Sosyal Medyayı Yıkan Caps..

alitufan2003

Profesör
...................
.....................

İşte tüm forum görsün bunların durumunu...
Bunlar sözde Ehl-i sünnet müdafii'si...
Fakat Dinimize, vatanımıza her türlü tuzağı kurup, küffarın emrinde çalışanları "EHL-İ SÜNNET ALİM" diye şakşaklıyorlar...
Gerçek Mürşid olsaydı, içyüzünü bilirdi...
Amma o hakikat ile değil, zan ile hareket etti, müridlerine de onu öyle bildirdi...
Halbuki;
Hatem-i veli bunların içyüzlerini hem bildi, hem de ümmet-i muhammede bildirdi!!!!
Neden?
“Fâsığa ikram eden kimse İslâmiyet'in yıkılmasına yardım etmiş olur.” (Münâvi) hadisi- şerifi mucibince ümmeti muhammed haberdar olsun diye...

Bunlar ne yaptılar?
Bu zat'a düşmanlık ettiler..
Allah'ım hidayete erdirsin...
Biz yine hatırlatalım...
"Velilerimden birisine düşmanlık eden kimseye ben harp ilân ederim." (Buhârî. Tecrîd-i sarîh: 2042)

fakiri

Kıdemli Üye
Yazılan hakikatlar görenlere göredir, körlere göre ne ?..

Binada mukavemet hesabı var bilmezler,
Önün uçurum dersin eğil bak, eğilmezler

ibrahimi

Has Uşak
Kökenlerimize bağlı olmamız çok önemli. Bunu şimdi taklidi olarak yaparız yarın gerçekten şuuruna ereriz inşaAllah.

ihvanistanbul

AkhenAton
Hakaret ve İftirayı bırakın...

Varsa cevabınız sorular aşağıda,

1-) Bizce KÜFRÜ HOŞGÖRÜCÜLERİN BAŞI olan, fakat sizin asrın müceddinizce EHL-İ SÜNNET BİR ALİM olan F.Gülen için, kendisine sorulduğunda “Ehl-i Sünnet bir âlimdir, ona hüsn-ü zannımız var”(mahmud usta osmanoğlu) ibarelerini ne zaman kullanmıştır?

Resulullah -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz Hadis-i şeriflerinde buyurmuş;
"Mümin-i kâmilin ferâsetinden korkunuz. Çünkü o Aziz ve Celîl olan Allah'ın nuru ile bakar." (Tirmizî)
GERÇEK MÜRŞİD-İ KAMİL kalbindeki nur-i ilâhî ile sırları keşfeder...Lafons'un verdiği Hace Abdulhalik Gucdüvani k.s. örneğinde olduğu gibi...
SAHTELER ise zan ile hareket eder!!!!

2-)
Tüm ümmet-i muhammed'e, bu fasığın yaptıkları ayet-i kerime ve hadis-i şerifler ile tek tek ortaya dökülmesine rağmen, “Fâsığa ikram eden kimse İslâmiyet'in yıkılmasına yardım etmiş olur.” (Münâvi) hadis-i şerifi de ortadayken onu ehl-i sünnet bir alimdir diye beyan etmek, ona hediyeler göndermek, methiyelerde bulunmak, o kişinin "MÜRŞİD-İ KAMİL" mi olduğuna dalalettir yoksa ....

3-) Tesettüre teferruat diyen, Allah'ın buğzuna rağmen banka kuran, papazlarla kardeşlik kuran, vatikan konsili kararlarına uyan, dinler bahçesi safsataları üreten bir şahsa, bu yaptıkları ayan beyan ortada iken ,hocalarınızın bu beyanları

"Hizmet ettiğim camianın bazı hocaları kıskançlık yüzünden bana bu zulmü reva görürkenmuhterem Hoca Efendi (F.GÜLEN için diyor)’nin bana şefkatle yaklaşması beni çok duygulandırmış ve şu yazıyı yazarken hıçkırıklara boğmuştur"

"bana ismen dua eden ve talebelerine de ismen dua yapmalarını emreden muhterem Fethullah Hocamız’ı biz de ismen dualarımızda zikredelim ki böylece vefamızı göstermiş olalım."

İslam'a uygun mudur, değil midir?
Cübbeli Ahmet Hoca'nın 13 eylül 2012 tarihli mektubundan alıntıdır!!!

KENDİ HOCALARI KISKANÇLIK YÜZÜNDEN BİRBİRİ İLE ÇEKİŞEN VE FASIĞA METHİYELER DÜZEN BİR YAPI...
SÖZDE EHL-İ SÜNNET MÜDAFİİİ'Sİ , ÖZDE......

Efendi hazretlerinden sadır olan böyle bir söz yoktur. Bu cübbeli hocanın abartması/uydurmasıdır. Mahkeme sürecinde paralel yapıyla iyi geçinmek ve hapisten kurtulmak için ne yazık ki vakarını bi kenara bırakmış bu işlere sarılmıştır.

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
şeriatı getireçeğiz dense o sözde dinciler onada tepki gösterir istemez dalga geçer
aynı o sözde ülkücülerin osmanlıca dersine karşı çıktıkları gibi
bu insanlarda nasıl bir akıl iman vicdan var şaşıyorum

neyse hasedinizden kudurun saptırın kahrolun

durmak yok yola devam