Soralım öğrenelim en azından düşünelim!!!

adams77

Kanalizasyoncu
Bu kafayla devam edeceğim diyorsun yani, kolay gelsin.

Uzatma kardeşim halen konu dışı yazıyorsun. Değer kıymet veriyorsan cevap verirsin yok vermiyorsan susarsın bende saygı duyarım bu iş bu kadar basit iken gereksiz iletiler ile konuyu dağıtıp kişiselleştirmenin ve geyik yapmanın sana ne faydası var?

Şimdi işine geleni beğenen işine gelmediğinde abuk subuk konuştu diyen şahıs konuya ve ayet dair bilgin var ise Allah rızası için paylaş yok ise Allah rızası için sus

.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
cru0xw8n8rhm7jf1l.jpg

adams77

Kanalizasyoncu
22 ileti 2 yazan bir dışardan beğenen kişi sonuç ayete dair tek bir harf bile yok!!!

ergen misiniz ne siniz la klavyeyi kullanıyorsunuz biraz aklınız sorgulamanızı kullanın

adams77

Kanalizasyoncu
Soralım öğrenelim
@lafons7275 @redyellow @Son.Fedai

Kendiniz için kullandığınız bir aklınız var mı? yoksa sürekli birilerinin aklı ile mi konuşuyorsunuz?

adams77

Kanalizasyoncu
Onun için mi bahsettin benden

Yahu sen yazmayı seviyorsun anladık ilk iletinden sonra seninle irtibatı kopardım zaten baktım olacak gibi değil lafson konuya yazmadığı halde gelip beğeniyor ya ha kendisi sürekli şikayet ederdi ama ne hikmetse sanki ben dikkate alıyorum hacı bu işleri bırakın beee

ayet ortada net ve açık herkes okuyup anlıyor varsa bir yorum alayım yoksa lütven susalım gürültü patırtıdan atacaklar forumdan

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com
Soru yada benim büyüklenmem seni neden gerdi ise sanırım fark yok daha çok ekmek daha çok
Birader sen şaka mısın

İlk mesajında isim vererek büyüklenen kim?

Senin bilmem ne yapman kimsenin umurunda değil

Sadece isim verdiğin için yazılıyor. Kimsenin seni kaaleye aldığından değil

adams77

Kanalizasyoncu
Birader sen şaka mısın

İlk mesajında isim vererek büyüklenen kim?

Senin bilmem ne yapman kimsenin umurunda değil

Sadece isim verdiğin için yazılıyor. Kimsenin seni kaaleye aldığından değil

isim vermek büyüklenmek isim verdiğim yazılıyor demen ne? yahu saçmalar insanda bu kadar saçmalar hadi canım tamam anlaşıldı sizin konuya dair bir iletiniz yok eğlenmenize bakın kolay gelsin

adams77

Kanalizasyoncu
çok şey var aslında söylenecek ama görüne o ki anlayacak yok!! Zil çalalım tenefüs edelim bari..

adams77

Kanalizasyoncu
Sayın adamS

429358-3-4-49300.jpg

Gerektiği zaman sus, suküt et ki ADAM olabilesin, ADAMS olmak değil ADAM olmak önemli.

Bu gerekliliği kim belirliyor Sayın sarıkırmızı?

Bir sözü söyleyene bakıyorum birde beğenene siz şu beğenen arkadaştan kat kat üstün gömleğe sahipsiniz ama nedense ona uyuyorsunuz bu size yakışmıyor. Kendinize yakışanı yapın lütfen iletileri kişiselleştirmeden konuya dair varsa paylaşımınız buyrun elinizi öpeyim yoksa lütfen saçımı çekme olur mu?

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Bu gerekliliği kim belirliyor Sayın sarıkırmızı?

Bir sözü söyleyene bakıyorum birde beğenene siz şu beğenen arkadaştan kat kat üstün gömleğe sahipsiniz ama nedense ona uyuyorsunuz bu size yakışmıyor. Kendinize yakışanı yapın lütfen iletileri kişiselleştirmeden konuya dair varsa paylaşımınız buyrun elinizi öpeyim yoksa lütfen saçımı çekme olur mu?

Sayın ADAMS;

ben MÜFTÜ değilim, DİYANET İŞLERİ BAŞKANI değilim.

Dİn konusunda fetva verecek bir konumda değilim. Gerçekten dini konu öğrenmek istiyorsan burad dalga geçer gibi isim vs. vererek insanarı adeta imtihana alıyormuş gibi davranarak değil en yakındaki müftülüğe gidin ordan sorun.

Ya bana yazarken ismimi vs. vererek DİNİ SORULAR sormayın.

Ya da lütfen:

429358-3-4-49300.jpg

Edin.