sonunu siz getirin!!!

NE YAPARDIN???

• GİDERDİMMM

Oy: 1 12.5%
  • GİTMEZDİMMM

Oy: 7 87.5%

• Kullanılan toplam oy
    8
D

DictatoR

Guest
gonzalez şaka filan bi yana. Bu iş öyle çocuk oyuncağı değil.

Kaçacan da ne olacak söyler misin?

Kendini üzecen. Aileni üzecen. Arkadaşlarını, sevdiklerini üzecen.

Belkide ailen gönlünü sana dar edecek.

Allah'ın gazabına bile uğrayabilirsin belki.

Akıllı ol. Kaçtın ne yapacaksın?

Bak ailen sana bilgisayar bile almış. Bizimkiler de aldı ama işte int. bağlamama izin vermiyorlar.

Sen mis gibi evinden takılıyorsun. Ben cafe köşelerinden takılıyorum.

Anneni düşün. O kadar karnında taşıdı seni. Büyüttü. Ona bu zulmü yapmaya hakkın yok.

Ben evden kaçtığımda annem günlerce ağlamış. Az daha kalp kirizi geçirecekmiş. O kadar ağlamış ki gözleri bozuldu. Ameliyat bile oldu. O beni afetti ama ben kendimi affedecek miyim sence? Zalim biri oldum o olay yüzünden. Eminim cezasını öbür dünyada en ağır şekilde çekeceğim. Çünkü cezayı hakettim. Çok pişmanım.

Senin yaşlarında böyle şeyler olur. Akıllı ol. İleride gerçektende çok pişman olursun söyleyeyim sana. Ailene bu hakareti etme.

Hem kaçarsan sokaklarda kim bilir başına neler gelir

Sapığı desen var, tinercisi, esrarcısı, balleycisi, hırsızı, böbrekleri filan da çalıyorlar.......... binbir türlü insan var.

kaçarsan sana çok kızarım. Vallahi beddua bile ederim. Ailene yaptıkların için.

Byrocktar

Profesör
abi hepsini anladım güzel konuşuonuz hepinizden allah razı olsun ama henüz bişi belli değil hem ben kaçsam bile tek kaçarmıyım yani ben o kadar aptalmıyım? biz 3 kanki sınıf arkadaş kardeşiz ne yapsak hep beraber yaparız emre mahmut ben şimdi onlarda kavgalı emrenin zaten vukuatı var istanbula kaçmış 13 yaşında ... onlara tek bi mesajım yeter :D yani bize bişi olmaz merak etme o konuyu ama daha düşüncem 2 gün boyunca!

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
vayyyy be hakan: )))

kardeşim geliyo gözlerimin önüne... demekki her kanı deli aynı yaşlarda böyle şeyler düşünüyo: ))

düşünün bakalım gençler: )
önemli olan bu düşüncenin yanlışına varabilmek....
bekliyorum kaç hadi: )))))))

LoNeLY

Kişisel Biri
Arkadaşım 1 Anlık sinir insana çok şey yaptırır.Yaptıkların Belki o an için doğru olabilir. Düşünmeden karar verirsin çünkü. Ama bi Düşünsene otobuse bindikten sonra ne yapıcaksın? Ne iş yaparsın?. Daha Bitmedi bak annen baban hakkınıda hella etmiyolar iş bu dünyayla bitse iyide bunun diğer tarafıda var :S Yapacağın İşin Sonunu Düşün.Hiçbir zaman bir anlık öfkenle davranma sakin ol.

kul emir

Profesör
selamun aleyküm gonzalez sana öğüt verecek yada sana birşeyler öğretecek değilim bunada hakkım yok çünkü bazı şeyleri idrak edecek yaştasın birincisi kurana bakacak olursan anne ve baba hakkı üzerinde çok fazla durmuştur ikincisi ise senin yaşlarında bende böyle şeyler düşünüyordum fakat o seneler geçti can yoldaşım dediğim arkadaşlarımın hepsi bir yerlere gitti yanımda yine ailem kaldı aman ha sonra pişman olacağın şeyler aypma allaha emanet ol