Sonunda YSK'da İmamoğlu Dedi..!!!

gamsız

Profesör
Emin olun hocam şu sanal hayatımda bir bayan olarak tartışmalara girmememin sebeplerinden biride buydu. Bir dinsizden, münafıktan değilde islam kardeşim dediklerimden duyacağım hadsiz sözlerdi.

Söz gümüşse sukut altındır.

Selam ve dua ile...
:( :( :( :( OMURGASIZ İNSANLARI GÖRDÜN DİMİ ABLASI SIRAT KÖPRÜSÜNDE GÖRÜŞECEĞİZ BUNLARLA

gamsız

Profesör
İNŞALLAH BU ADAMLA BERABER HAŞROLUNURSUNUZ .................

HABERLER SİYASET
Ekrem İmamoğlu'ndan çok tartışılan genelge!
Ekrem İmamoğlu, yayınladığı genelgede dışarıdan üç kişiyi, inceleme ve araştırma yaptırma adı altında Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşlarının tüm elektronik veri tabanı ve altyapısını kopyalamakla yetkilendirdi. Tepki çeken bu hamle hayata geçerse İstanbul'un tüm mahrem ve istihbari bilgileri kopyalanmış olacak ve mazbata iptal edilse dahi bu bilgiler İmamoğlu'nda olacak.
Ekrem İmamoğlu'ndan çok tartışılan genelge!

GİRİŞ 19.04.2019 01:00GÜNCELLEME 19.04.2019 01:36

Üst düzey bir devlet yetkilisinden edinilen bilgiye göre Ekrem İmamoğlu, yayınladığı genelgede hiçbir ihbar veya şikayet bulunmadığı halde, müfettişleri ve uzman sıfatıyla dışarıdan üç kişiyi, inceleme ve araştırma yaptırma adı altında Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşlarının tüm elektronik veri tabanı ve altyapısını kopyalamakla yetkilendirdi.

İnceleme ve araştırmanın dışında, İmamoğlu’nun imzasını taşıyan genelge ile verileri ‘kopyalama’ yetkisi vermesi de dikkat çekti.
İBB'DEN KOPYALANACAK VERİ TABANINDA YER ALANLAR

- MİT tesislerinin tüm detayları
- Askeri tesislerin tüm detayları
- Cumhurbaşkanlığı dahil tüm devlet kurumlarının İstanbul yerleşkelerinin detayları da bulunmaktadır.
İMAMOĞLU'NUN AMACI NE?
Hiçbir şekilde güvenlik soruşturmasından geçmemiş 3 kişiyi belediyenin tüm veri tabanını kopyalaması için resmi yazı yazan Ekrem İmamoğlu büyük tepki topladı.

Tepki çeken bu hamle hayata geçerse İstanbul'un tüm mahrem ve istihbari bilgileri kopyalanmış olacak ve mazbata iptal edilse dahi bu bilgiler İmamoğlu'nda olacak.

06bK1_1555624560_3352.jpg

AK PARTİLİ VEKİLDEN TEPKİ

AK Parti İstanbul Milletvekili Abdullah Güler A Haber canlı yayınında önemli açıklamalarda bulundu.

Güler 'İmamoğlu hiçbir şekilde güvenlik soruşturmasından geçmemiş 3 kişiyi belediyenin tüm veri tabanını kopyalaması için resmi yazı yazdı. İmamoğlu yayınladığı genelgede hiç bir ihbar veya şikayet bulunmadığı halde, müfettişlere ve uzman sıfatıyla dışarıdan üç kişiyi, inceleme ve araştırma yaptırma adı altında Büyükşehir Belediyesi ve bağlı kuruluşlarının tüm elektronik veritabanı ve altyapısını kopyalamakla yetkilendirdi' dedi.

Güler sözlerine "Kamu kuruluşunda görevlendirme koşulları bellidir. Belediyemiz müfettişlerinden belediyemiz çalışanlarından veya dışarıdan görevlendirilecek 3 uzman ile belediyemiz ve bağlı kuruluşlarının elektronik veri tabanlarında her türlü araştırma yapılması... Siz belediye çalışanlarının dışından herhangi bir kişiyi elektronik veri tabanı için nasıl görevlendirebilirsiniz, hangi yetkiyle? Belediye başkanı değil ne olursanız olun. Herhangi 3-5 kişiyi görevlendirebilir misiniz? Kamunun siber güvenliği açısından nasıl böyle bir şey yapabilirsiniz? Yaptığınız işlem nedir? Dışarıdan sokaktan geçen herkesi çalıştır o zaman." diye devam etti.

'İMAMOĞLU SUÇ İŞLEMİŞTİR'
AK Partili Yılmaz Tunç da Twitter hesabından tepki gösterdi.

Bu görevlendirmenin suç olduğunu belirten Tunç, ''SKANDAL!
Belediye dışından görevlendirilecek kişilere 16 milyon İstanbullunun kişisel verilerini kopyalama yetkisi veren @ekrem_imamoglu 6698 Sy Kişisel Verilerin Korunması Kanunu’nu ihlal etmiş, TCK’nın 135 ila 140.maddeleri gereğince hapis cezasını gerektiren bir suç işlemiştir'' ifadelerini kullandı.

pcEej_1555626892_7356.jpg

Leylifer

Kıdemli Üye
:(:(:(:( OMURGASIZ İNSANLARI GÖRDÜN DİMİ ABLASI SIRAT KÖPRÜSÜNDE GÖRÜŞECEĞİZ BUNLARLA
Sizin ne farkiniz var o dediginiz insanlardan?
Birkac gundur ozellikle takip ediyorum forumdaki yorumlari. Ama yorum yok hakaret var. Ve bunlarin icinde siz de varsiniz. Dusunceleriniz dogru olsa bile hakaret ederek ifade ederken hakli ilen haksiz duruma dusuyorsunuz.
Dusuncenizi ifade etmeyi hakaret etmekle esdeger goruyorsaniz cok yazik sizin aldiginiz egitime.

gamsız

Profesör
Sizin ne farkiniz var o dediginiz insanlardan?
Birkac gundur ozellikle takip ediyorum forumdaki yorumlari. Ama yorum yok hakaret var. Ve bunlarin icinde siz de varsiniz. Dusunceleriniz dogru olsa bile hakaret ederek ifade ederken hakli ilen haksiz duruma dusuyorsunuz.
Dusuncenizi ifade etmeyi hakaret etmekle esdeger goruyorsaniz cok yazik sizin aldiginiz egitime.
SADECE YAZIK DİYORUM :( DESENİZKİ SİZE ÇOK ÇANAK TUTTULAR ONLARIDA İŞİN İÇİNE KATARSINIZ ANLARIM DA SADECE BENİ İTHAM ETMENİZE ÜZÜLDÜM, SAĞLIK OLSUN :((((((((

gamsız

Profesör
ALLAH GÖRÜYOR VE BİLİYOR BU YETERLİ BENİM İÇİN, HEEEE SÜTTNE ÇIKMIŞ AKKAŞIK OLDUĞUMU İDDİA ETMİYORUM AMA ONLARDAN ÇOK TEMİZİM.

Leylifer

Kıdemli Üye
SADECE YAZIK DİYORUM :( DESENİZKİ SİZE ÇOK ÇANAK TUTTULAR ONLARIDA İŞİN İÇİNE KATARSINIZ ANLARIM DA SADECE BENİ İTHAM ETMENİZE ÜZÜLDÜM, SAĞLIK OLSUN :((((((((
Neye yazik? Geri donup mesajlariniza bakin ilk once. Dusunceleri ifade etmeyi bilmedigimiz icin bu forum defalarca yasal sorunlarla ugrasti. Ve suanda da kapaniyor farkinda misiniz?

gamsız

Profesör
FORUMUN KAPANMASINDA BENİM BİR NEBZE DAHLİM VARSA ALLAH BELAMI VERSİN.. AMİN...

gamsız

Profesör
HEPİNİZE HAYIRLI KANDİLLER..... ALLAHAISMARLADIK...............

alanyali07

Kıdemli Üye
Emin olun hocam şu sanal hayatımda bir bayan olarak tartışmalara girmememin sebeplerinden biride buydu. Bir dinsizden, münafıktan değilde islam kardeşim dediklerimden duyacağım hadsiz sözlerdi.

Selam ve dua ile...
keşke birazcık özeleştiri yapabilme cesareti duyabilseniz..

bir zamanki mesajınız:
Cenan' Alıntı:
Hükümeti yeri geldiğinde eleştirir yeri geldiğinde destekleriz
söyleminizle icraatleriniz tutmuyor mesele o..
siz susmayı yanlış anlayıp, yanlışlara karşı susma olarak algılamışsınız demekki..
o altın değil, altın suyuna batırılmış bakır tutuyorsunuz elinizde..

Son düzenleme:

erdemceerdem

Profesör

Selam ve dua ile...

Cenan hanım...

dün birilerinin abisi olan, cemaat olan, dinlisi ve dinsizi herkesin biat etmesi gerektiği baskısı kurulan
ve bugün fetö terör örgütü adı verilen bu yapının....
kendimi bildim bileli dinle alakası olmadığını savundum...
geldi zaman, gitti zaman....
dinle alakası olmadığı da ortaya çıktı...

yukarıda kurduğunuz cümleleri o vakitde de bizlere birileri hep söylüyordu....
müslümana böyle şeyler denmez diye...

el hülasa;
müslüman olmadan, müslümanım demek iş görmüyor....
iman ettiğine itikat etmeden, kimliğinde müslüman yazması, kişiyi kurtarmıyor...

Kaptan

Mecra Yazarı
Ali Şeiati'nin buraya da uygun düşen güzel bir sözü vardır, der ki;

İslam; daima münafıklardan darbe yemiştir, kafirlerden değil...

Cenan

Ordinaryus
el hülasa;
müslüman olmadan, müslümanım demek iş görmüyor....
iman ettiğine itikat etmeden, kimliğinde müslüman yazması, kişiyi kurtarmıyor...

Buna katılıyorum. Bazılarında basiret var feraset var bazılarıda nasiblenmemiş.

Beyefendi veya (redyellow abi hariç) başka biriyle Ak parti hakkında yazışmalarım olmamıştır. En azından ben hatırlamıyorum. Buna rağmen kalkıp hadlerini aşacak şekilde yazmışlardır. Farklı düşünebiliriz; yeri gelir destekler yeri gelir eleştiririz. Bu kimseye edebe muğayir şekilde davranma hakkını vermez.

Parti meselesine gelince; 2 ay önce gördüğüm haksızlıklar üzerine hiç bir şekilde oy kullanmamaya karar vermiştim. Kendimce cezalandıracaktım. Sonra diğer partilerin seçim sürecindeki hallerini, yurtdışındaki kafirlerin ve satılmışların hallerini, mazlum coğrafyanın halini, dualarını görünce Ak partiye oy vermek farzdır dedik ve verdik.

Allah başkanımızın yolunu açık etsin. Ak partiliyim diyenlere ve diğerlerine Allah basiret ve feraset versin. Amin.

gamsız

Profesör
Ben sadece sizden bahsetmedim farkinda misiniz? Bir kisi olsa forumdan atilir ama cogunluk olursa yonetim de caresiz kalir. Yonetimdeyken ben de cok zorlandim. Hakkinizi helal edin kirdiysam.
Selametle
HELAL OLSUN BACIM SİZDE EDİN İNŞALLAH..
BAŞKASINA NOT VE NOKTA..
ARTIK YAZMAYACAĞIM ZATEN TEK BİR CÜMLEM VAR YUKARIDAKİ ADAMA CEHENNEME ATEŞİNİ YAKMAYA GELİCEM

cemaliii

Kıdemli Üye
Ben bir chpliyim. 24 haziranda ve bu seçimde chpye oy vermedim. Hatta bu seçimde chpye tepkili olduğum için ak partiye oy vereceğimi söyledim ve oyumu da akpye verdim. Buna allah şahit. Ama gelgelelim kendilerini eleştirdik diye gamsız bize hakaret edip cehenneme gönderdi.