Sonunda YSK'da İmamoğlu Dedi..!!!

Darul_Beka

Profesör
Üst resimde ki Merve Çavdar 25 yaşındaydı ataması yapılmadı bunalıma sabah evden iş bulmaya gidiyorum diyerek çıktı intihar etti.

Alt resimde ki Arzu Güler akp Bolu kadın kolları başkanı hiç bir iş yapmadan Bolu belediyesinden 11 sene maaş aldı. al lan sana beka!

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar
git chp ye oy ver onlar düzeltsin bunları

rabbinsadikkulu

FETÖ nurcu değildir!
Son düzenleme:

cemaliii

Kıdemli Üye
Forumun redyellowdan ötürü kapandığını sanıyordum. Meğer redyellow, gamsız muallim darulbekanın yanında hiçbirşey değilmiş. Kapansın. Böyle forum olmaz olsun.

alanyali07

Kıdemli Üye
Forumun redyellowdan ötürü kapandığını sanıyordum. Meğer redyellow, gamsız muallim darulbekanın yanında hiçbirşey değilmiş. Kapansın. Böyle forum olmaz olsun.
aktrollerin azgınlığı koyu aşırı kemalistlere benziyor
azgın bir güruh bu..
kafa yapıları çok benzer..sadece kılıfları farklı..

alanyali07

Kıdemli Üye
İşte İmamoğlu'nun İBB'deki ilk icraatı

İşte İmamoğlu'nun İBB'deki ilk icraatı - Sayfa 3

İlk icraatı tabldotu 'eşitlemek' oldu

Son olarak mutfak bölümüne giren İmamoğlu, çalışanlara, "Yemekte ne vardı bugün?" diye sorarken,
"Allah ne verirse, öncelikle patlıcan musakka var, sizler için de antrikot var başkanım" yanıtını aldı.
Çalışana, "Benim için niye, öyle mi geliyor?" diye soran İmamoğlu,
"O şekilde hazırlandı" yanıtını aldı.
Bu duruma kayıtsız kalmayan İmamoğlu,
"Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz.
Bir dahakine aynısı olacak" talimatını verdi.
"Şehirdeki insanları eşitlemeye geliyorum" diyen İmamoğlu, böylece ilk olarak 'tabldotu eşitlemiş' oldu.

----

Yorum:
25 senedir nasıl bir ayrımcılıkla belediyecilik yapılmış,
şimdi sorsan CHP gavur,
AKP müslüman derler.
Ama basit bir yemek olayında bile AKP'nin müslüman ahlakından nasıl uzak olduğu anlaşılıyor..

AKP müslümanlığı meydanlardan bağırmakla olduğunu zannetmiş yıllarca..

Cenan

Ordinaryus
İşte İmamoğlu'nun İBB'deki ilk icraatı

İşte İmamoğlu'nun İBB'deki ilk icraatı - Sayfa 3'nun İBB'deki ilk icraatı - Sayfa 3

İlk icraatı tabldotu 'eşitlemek' oldu

Son olarak mutfak bölümüne giren İmamoğlu, çalışanlara, "Yemekte ne vardı bugün?" diye sorarken,
"Allah ne verirse, öncelikle patlıcan musakka var, sizler için de antrikot var başkanım" yanıtını aldı.
Çalışana, "Benim için niye, öyle mi geliyor?" diye soran İmamoğlu,
"O şekilde hazırlandı" yanıtını aldı.
Bu duruma kayıtsız kalmayan İmamoğlu,
"Olmaz, yanlış. Birine musakka, birine antrikot olmaz.
Bir dahakine aynısı olacak" talimatını verdi.
"Şehirdeki insanları eşitlemeye geliyorum" diyen İmamoğlu, böylece ilk olarak 'tabldotu eşitlemiş' oldu.

----

Yorum:
25 senedir nasıl bir ayrımcılıkla belediyecilik yapılmış,
şimdi sorsan CHP gavur,
AKP müslüman derler.
Ama basit bir yemek olayında bile AKP'nin müslüman ahlakından nasıl uzak olduğu anlaşılıyor..

AKP müslümanlığı meydanlardan bağırmakla olduğunu zannetmiş yıllarca..

İşinize geleni alın.

kebîkec

İhvan Forum Üye

Adım geçtiğine göre bi açıklama yaparsın ne demek istediğini. Forumun sahipleri bir özel mesaj atsın kapıdan girersem namerdim. Öyle bir söyleme şahit olmadım.

Kıraldan çok kıralcılık yapma sonra ihvan sana yağcı der. :)

KAFKAS

Kıdemli Üye
Ekrem İmamoğlu'nun İstanbul Büyükşehir Belediyesi binasını gezerken yaşanan ve sosyal medyada köpürtülen diyalog kurgu çıktı.

"HERKESE MUSAKKA, SİZE ANTRİKOT" MİZANPAJI

Sosyal medyada ve CHP'ye yakın yayın organlarında yayınlanan görüntülerde İmamoğlu, "mutfak" denilen bölüme giriyor ve "bugün ne var yemekte" diye soruyor.

Görevliler ise "musakka var, ama size antrikot var" yanıtını veriyor. İmamoğlu ise "olmaz, birine antrikot birine musakka olmaz" diyor.

MENÜYÜ SORDUĞU YER MUTFAK DEĞİL, ÇAY OCAĞI!

Bu diyalog CHP'ye yakın medya tarafından "ilk icraatı tabldotları eşitlemek oldu" şeklinde servis edildi.

Ancak olayın aslı daha sonra ortaya çıktı. İmamoğlu'nun girdiği yer aslında mutfak değil, çay ocağıydı.

İBB'DE BAŞKAN'A ÖZEL YEMEK ÇIKMIYOR

Edinilen bilgiye göre, İBB Yemekhanesi’nde tüm personele aynı yemek çıkıyor ve bugüne kadar İBB Başkanı da o yemekten yiyor.

FARKLI YEMEK İÇİN ÖZEL KALEM MÜDÜRLÜĞÜ'NDEN TALİMAT GİTMESİ GEREKİYOR

Başkan farklı bir yemek çıkması için Özel Kalem Müdürlüğü'nden garsonlara talimat vermesi gerekiyor.

Dolayısıyla İBB'deki işleyişe göre, yemekte musakka varken İmamoğlu'na antrikot çıkabilmesi için, kendi özel kalem müdüründen talimat gelmiş olması gerekiyor.

MUSAKKAYI YEMEDİ, BALIK RESTORANINA GİTTİ

İmamoğlu'nun ilk mesai gününde Büyükşehir Belediyesi'nde yemek yemediği, İstanbul'un en ünlü balıkçılarından birisine gittiği belirlendi.

Cankurtaran'daki lüks balıkçıda resteuran sahibi tarafından karşılanan İmamoğlu'nu yine restoran sahibi İnstagram hesabından yaptığı paylaşımla ele verdi. Fotoğrafta İmamoğlu'nun ekibi ile mekana giriş yaptığı görülüyor.

Dn0CM_1555622917_6511.jpg

KAFKAS

Kıdemli Üye
HDP'nin eş Genel Başkanı Pervin Buldan'dan bir öneri geldi.

HDP'den İmamoğlu'na tebrik gecikmedi

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada İmamoğlu'nu tebrik eden Buldan, "İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'na üstün başarılar dilerim. İstanbul'a kardeş belediye olarak en iyi Kars Belediyesi yakışır. Biz de Kars'ı ilk defa aldık"

alanyali07

Kıdemli Üye
sizin elinizi tutan mı vardı,
yiyip yiyip semirmişsiniz,
artık normal bir davranış bile anormal gelmeye başlamış size..
kalbinizi sorgulayın..
herşeye kurgu diyerek kılıf bulacağınız günler geçiyor anlamıyor musunuz..?
Diyarbakır kayyumunun ve diğer belediye israflarınızı kurgu kurgu diye nereye kadar saklamaya çalışacaksınız ?
İBB nin 13 sene şöförü Egemen Bağış' a tahsis etmesi de kurgu kesin..
kandırıldınız mı yine yoksa ?

KAFKAS

Kıdemli Üye
İBB başkanlık katı çay ocağında Ekrem İmamoğlu’na antrikot sunumu yapan garsonlardan biri Beylikdüzü Belediyesinde İmamoğlu’nun garsonluğunu yapıyormuş.

D4dqSAdXoAILvGS.jpg

KAFKAS

Kıdemli Üye
D4daEuVX4AELY-R.jpg

İmamoğlu’nun “yemekhane/mutfak” diye girdiği yer çay ocağıymış, bu yeterince ilginç zaten.
Ekrem İmamoğlu’nun videosunda “yemekhane/mutfak” diye gösterilen başkanlık çay ocağına ait. “Çaylar taze mi, demini aldı mı” muhabbetinin yapılması gereken yerde antrikot kurgusu yapılmış belli ki.Çay ocağında antrikot:)

alanyali07

Kıdemli Üye
Alıntı yaptığın pisliğe dokunma elin kirlenir. Taş atma üstüne sıçrar. Söz söyleme sen incinirsin. Ağızları salyalı kankileriyle beraber geberip gitmelerini bekleyeceğiz.
senin gibi münafık karakterli tatlı su müslümanları anca kuyruk acınızla kavrulacaksınız..
menfaatleriniz kesilince nasıl da eskilerin kemalist vandalizm dilini kullanıyorsunuz vatandaş yavaş yavaş görmeye başladı..
tasmanızı tutanların emrine bağlısınız anca..

alanyali07

Kıdemli Üye
Egemen Bağış'ın makam şoförünün maaşı, 13 yıldır İBB tarafından ödeniyormuş
“Bağış’a 13 yıl hizmet eden şoföre İstanbul halkının parasından 780 bin lira maaş ödendi"

Egemen Bağış

• CHP'li Meclis üyesi Nadir Ataman, 13 yıldır eski AKP'li bakan Egemen Bağış'ın şoförlüğünü yapan M.G.'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) kadrosunda görüldüğünü açıkladı. “Bağış’a 13 yıl hizmet eden şoföre İstanbul halkının parasından 780 bin lira maaş ödendi” diyen Ataman, M.G.'nin geçen hafta apar topar İBB tarafından geri çağrıldığını kaydetti.
--

Mutfağa çay ocağı mı yemekhane mi diye sorgulama yapma düzeyinde akıl yetisini kullanabilen sinyalleri verenler keşke bu sinyalleri israflar alıp başını giderken, aşırı ve usulsüz harcamalar yapılırken gösterebilse..

Cenan

Ordinaryus
Alıntı yaptığın pisliğe dokunma elin kirlenir. Taş atma üstüne sıçrar. Söz söyleme sen incinirsin. Ağızları salyalı kankileriyle beraber geberip gitmelerini bekleyeceğiz.

Emin olun hocam şu sanal hayatımda bir bayan olarak tartışmalara girmememin sebeplerinden biride buydu. Bir dinsizden, münafıktan değilde islam kardeşim dediklerimden duyacağım hadsiz sözlerdi.

Söz gümüşse sukut altındır.

Selam ve dua ile...

gamsız

Profesör
....................................................................................... CEVAPLARINI CEHENNEMDE PAKET OLARAK VERİCEM BUNLARA, FORUM YÖNETİMİ BANLAYABİLİRSİNİZ BENİ, FORUMLA DERDİM YOKTUR DARILMAM , BÖYLE AŞAĞILIK MAHLUKLARLA AYNI YERDE OLMAM BİLE BANA ZULDÜR. ALLAH YÜZBİN DEFA BELANIZI VERSİN CEMALİ VE DİĞERLERİNİ