Sonunda YSK'da İmamoğlu Dedi..!!!

gamsız

Profesör
Yeter artık. Cidden yeter artık!

Siz herkesi kendiniz gibi partiden besleniyor mu sanıyorsunuz? Ben tayyip erdoğanın ekmeğini yemedim, aksine onun ekmek yedirdikleri tarafından ekmeğimden olduğum olmuştur ( ha o dönemde ak partiliydim o ayrı ). Siz ihalelerle, troll maaşlarıyla besleniyor olabilirsiniz ama millet patates, soğan almakta zorlanıyor. Utanmıyorsunuz yüzünüz kızarmıyor.
Beka dediğiniz mesele sizin belediye rantınız mı? Ulan daha oğluna pantolon alamadığı için intihar eden babanın cesedi çürümedi arsızlar!
Kiminiz partiniz sayesinde alacağınız terfinin peşinde, kiminiz troll maaşlarının kesilmesin derdinde! sizin bu memlekete dair tek kuruşluk faydanız yok aksine zararınız var. islami hassasiyetleri bile öldürdünüz ulan! 40 Çocuğa tecavüz edildi, tekinizin gıkı çıkmadı!

amellerinizle haşrolunmuş. Sanki senin amelinle haşrolacaktık! sanki memlekete faydalı ameliniz varda ona güveniyor gibisiniz! siz bu ülkeyi böldünüz arkadaş! zihinlerde böldünüz! eskiden de kutuplaşma vardı, hatta kan dökülürdü ama milli mesele dedi mi akan sular dururdu. Bu ülkenin milli değerlerini siz ayaklar altına aldınız.
sadece YUH diyorum size , yazdıklarıma verdiğiniz cevabla neyi anlayıp neyi anlamadığınız görülüyor.sadece palavra sıkıyorsun

gamsız

Profesör
Üst resimde ki Merve Çavdar 25 yaşındaydı ataması yapılmadı bunalıma sabah evden iş bulmaya gidiyorum diyerek çıktı intihar etti.

Alt resimde ki Arzu Güler akp Bolu kadın kolları başkanı hiç bir iş yapmadan Bolu belediyesinden 11 sene maaş aldı. al lan sana beka!

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar
üsttekini bilmem alttaki ne kadar doğruysa ALLAH sizin gibileriyle beraber belasını versin.

gamsız

Profesör
1082

Abdurrahman UZUN‏Onaylanmış hesap @uzunabdurrahman
Takip ediliyor@uzunabdurrahman adlı kişi takip ediliyor
Daha fazla

15 Temmuz da evlerinde oturanlar, pencelerinden tank alkışlayanlar şimdi sokaklara dökülmüşler. “Bu bir yerel seçim arkadaş” ona göre konuşsanıza diyenlerde şimdi sokaklarda. Anladınız? Bu kutlu yoldan bir adım geri atarsak kanımız kurusun.#ÖlümüneERDOĞAN

alanyali07

Kıdemli Üye
ah be vicdansız saptroll koca İslam başkenti CHP nin eline geçti kimler sevindi rumlar sevindi saptroller sevindi mahşerde bakalım nasıl cevap vereceksiniz, he bunu derken buna Akpartinin içindeki akp liler de dahil. sen ilk gün ne diyordun kuyruk acısından yapıyonuz diyordun dimi o lafı da beyninin bir yerine çak onuda mahşerde hesaplaşırız.
bak gerzektrol,
senin gibi kripto israil dostları akpye sızmış,
akpyi ateşe atan senin gibi "içimizdeki beyinsizler" dedikleri ve erdoğanın "ahmaklar" dediği kişiler.
sizler oldukça bu ülkenin düşmana ihtiyacı yok zaten.
siz içerden gayet güzel dinamit koymayı başarıyorsunuz.

alanyali07

Kıdemli Üye
1083

Nihal Olçuk:
“İki, kamu görevlisi olmayan FETÖ’den ihraç edilenlerin yakınları sandık görevlisiydi demiş sayın Yavuz.Mazbata krizinde akrabalık bu kadar önemliyse Sayın bakan Pekdemir ve tutuklu kardeşi, sayın İsmail Kahraman ve firari damat,Lahey büyükelçimiz Şaban Dişli ve tutuklu kardeş ???”
--

15 temmuzun simge isimlerinden bir şehidin eşine bile bu eleştirileri söyletebiliyorsanız az oturun düşünün,
salyalı höykürmelerinizi etrafa yapmadan önce..

gamsız

Profesör
1085

ağzıyla konuşup beynini, tatile çıkaranlara ............

gamsız

Profesör
Brknr23
☪
- ϜϓſϞ
??
ve diğer 251 kişi takip ediyor

qHxV0LbM_bigger.jpg
VatanSever ??‏ @YolumuzVatan 11 sa.11 saat önce
Daha fazla
Saraçhane’de bira ile kutlama. İBB personelini tehdit. Demirtaş serbest bırakılmalı naraları. FETÖ’cülerin geri döneceği açıklamaları. TÜRGEV’in kız öğrenci yurduna saldırı. Ekrem İmamoğlu’nun adamlarının şu birkaç saat içinde yaptıkları. Sizinle sonuna kadar mücadele edeceğiz.

gamsız

Profesör

Halife Osmanli Retweetledi

n9T1yIRN_bigger.jpg
ZAFER ??5K‏ @Zaferas5k 11 sa.11 saat önce
Daha fazla
YALNIZLIĞIMI BİLİYORUM DEDİĞİNDE HAYKIRDIK YİNE HAYKIRACAĞIZ! SEN BESMELENİ ÇEK REİS BİZ ARKANDAN FATİHAN OLURUZ... UNUTMAYIN DÜNYA DÜŞMAN OLSADA ALLAH BİZDEN YANADIR #ÖlümüneERDOĞAN ÖLÜMÜNE #reisleyiz

ihvanistanbul

AkhenAton
üsttekini bilmem alttaki ne kadar doğruysa ALLAH sizin gibileriyle beraber belasını versin.
üstekini tabi bilmezsin ne işin olur senin. sen arpalanmana bak. partin sana biraz daha fazla yedirsin milletin malından daha çok höykür!
Sen vicdanını ve şerefini partine satmışsın boş boş konuşuyor burada sinir bozuyorsun sadece.

gamsız

Profesör
üstekini tabi bilmezsin ne işin olur senin. sen arpalanmana bak. partin sana biraz daha fazla yedirsin milletin malından daha çok höykür!
Sen vicdanını ve şerefini partine satmışsın boş boş konuşuyor burada sinir bozuyorsun sadece.
başlarım senin sinirine terbiyesiz , arpalanın sülalesi cehenneme yürüsün, vicdanını şerefini satanlar başkasına laf atıyor hay Allahım, sinirleneceksen Bakırköyden yer ayırtayım hadi yallah

adams77

Kanalizasyoncu
heeeeçççç canım sıkılıyor sen niye cevap veriyorsun bak işine

canın sıkıldığı belli :)) daha faydalı işler var git bi abdest al paklan yahu düşüncelerin kirlenmiş fikirlerin kirli görüşlerin kirli
seni uyarmak için cevap veriyorum, hakkı tavsiye etmek üzerimize bir yükümlülük çünkü

gamsız

Profesör

1. 7 retweet13 beğenme
    Yanıtla
    1

Retweetle
    7

Beğen
    13

Direkt mesaj

2. Vatan millet sevdalısı Retweetledi
    t7Yf43U5_bigger.jpg
    demet‏ @demet41898855 9 sa.9 saat önce
    Daha fazla
    @bulenttunc77 @sabahsevgi35 ve 10 diğer kişiye yanıt olarak
    ACELE YOK! O YARIŞTA FETO PKK HATTA MAKARİOS BİLE VAR; SP İP OLMAZMI?
    0 yanıt1 beğenme
    Yanıtla

Retweetle
    1

Beğen
    1

Direkt mesaj

gamsız

Profesör
canın sıkıldığı belli :)) daha faydalı işler var git bi abdest al paklan yahu düşüncelerin kirlenmiş fikirlerin kirli görüşlerin kirli
seni uyarmak için cevap veriyorum, hakkı tavsiye etmek üzerimize bir yükümlülük çünkü
ah canıııım teşekkür ederim, forum kapandıktan sonra e-maille daha güzel teşekkür ederim ben sana (güzel manada diyorum) :D :)))