Sonunda YSK'da İmamoğlu Dedi..!!!

gamsız

Profesör
Islamı siyasete alet etmeyin diyeceğim
Havada kalacak
Akıl oyunları bunlar ah ah
islamın başkenti rum çocuklarıyla saptrollerini sevindiriyor , islama alet etmeyin demek bunun neresinde Büşra kardeşim açarmısın

spesifik

آزادی قید و بند
islamın başkenti rum çocuklarıyla saptrollerini sevindiriyor , islama alet etmeyin demek bunun neresinde Büşra kardeşim açarmısın
Eğer mefhum islami olsaydı zina serbest birakilmazdi
Dibine kadar laik bir hükümet nesi islami bunun
Yahu adam demokratım diyor siz neyi savunuyorsunuz

gamsız

Profesör
Akparti kibir abideleri il başkanları belediye başkanları ve hırsızları ile ve de REİS i yalnız bırakmalarıyla bu mağlubiyeti haketmiştir onda herkesle hemfikirim, ama elinizi vicdanınıza alın seçmen CHP Yİ SEÇMEMİŞTİR hile ile almıştır cezalandırılan AKPARTİ olsa gam yemicem , yok sandık hilesi var falan AKPARTİ nin bahanelerdir bunlar doğru değildir diyorsanız ispat ediyorsanız AKPARTİ lafıı ağzıma alırsam namerdim benim tek üzüntüm REİS in çabalarına ihanet ve ondan önce de İSlamın başkenti İSTANBUL un din imandan uzak adamalrın ve kurululundan beri islama Türke düşman CHP nin eline geçmesidir siyaseten üzülüyorsam en adi insanım, ve bu mağlubiyette kimin zerre kadar dahli varsa hepsinin ALLAH belasını versin.

gamsız

Profesör
Eğer mefhum islami olsaydı zina serbest birakilmazdi
Dibine kadar laik bir hükümet nesi islami bunun
Yahu adam demokratım diyor siz neyi savunuyorsunuz
bu mudur cevabınız , zinayı AKPARTİ serbest bıraktı diyorsanız sizinle konuşacak birşeyim kalmamıştır geçmiş günlerin hatırasına saygımla sevgi dağarcığımdan çıkarıyorum sizi :(((

gamsız

Profesör
Hakan Erdinç ?? Retweetledi

DkzCfCjp_bigger.jpg
Furkan ® Official‏ @OsmanliEvladitr 50 dk.50 dakika önce
Daha fazla
Verdiğin Oy'dan Dolayı !!! Yunan ! kutlama yapıyorsa İngiliz ! Seviniyorsa PKK ! İstanbul'u aldık diye havalara ucuyorsa Feto ! Geri devleti tehdite başlıyorsa Sanada Hain deyince Alinmayacaksin K A H P E .

gamsız

Profesör
Furkan ® Official‏ @OsmanliEvladitr 30 dk.30 dakika önce

Daha fazla

3 kuruş Menfaat uğruna !! Tayyip Erdoğan'ı satanlar ... Akparti'de Makam mevki aldılar... Hadi buyrun buradan yakın... Nice delikanlılar harcandı... 3 kuruş Menfaat'ciler hep makamda kaldı ... Alın size gerçek..

gamsız

Profesör
Habibe #Reis ?? Retweetledi

wZZd2syQ_bigger.jpg
ℑυη८૯૨*.:。‏ @TeBuK_3458 21 dk.21 dakika önce
Daha fazla
Ekrem İmamoğlu'na oy verenler.. Fetocular Pkk lılar Lgbt liler Zulüm 1453 te başladı diyenler Birde sen ! Mutlumusun kardeşim?
10 yanıt28 retweet91 beğenme
Yanıtla
10

Retweetle
28

Beğen
91

Direkt mesaj

ihvanistanbul

AkhenAton
Valla kimse kusura bakmasin da secim kazandikca cirkinlesiyordunuz.
Bugun chp kazandi bilmem kim kaybetti edebiyati yapanlar secimleri kazandiklari yerde islami hayati egemen mi kildilar? Aksine yagli ihaleleri peskes cektiler, devletin kupon arazilerini peskes cektiler, belediyenin kaynaklarini somurduler. Simdi kaybetmeyi yeni idrak ediyorsunuz. Bu kafayla genel secimlere girerseniz orada da kaybedeceksiniz.

Yıllarca hak hukuk önemli değildi, sandığın kararı önemliydi. Sandık imamoğlu deyince birden değersiz oldu.

gamsız

Profesör
Valla kimse kusura bakmasin da secim kazandikca cirkinlesiyordunuz.
Bugun chp kazandi bilmem kim kaybetti edebiyati yapanlar secimleri kazandiklari yerde islami hayati egemen mi kildilar? Aksine yagli ihaleleri peskes cektiler, devletin kupon arazilerini peskes cektiler, belediyenin kaynaklarini somurduler. Simdi kaybetmeyi yeni idrak ediyorsunuz. Bu kafayla genel secimlere girerseniz orada da kaybedeceksiniz.

Yıllarca hak hukuk önemli değildi, sandığın kararı önemliydi. Sandık imamoğlu deyince birden değersiz oldu.
he sende o pisliklere yol verdin, o şerefsiz akpartinin akp lileri yanlış yaptıysa sen niye doğrusunu yapmadın ihvan kardeşim

gamsız

Profesör
Kamile KÜÇÜKER Retweetledi

lW-8TcnO_bigger.jpg
AYŞEBETÜL TATLI‏ @AysebetulT 10 sa.10 saat önce
Daha fazla
Saraçhane bilerek seçildi. Sizin bizi mağlup ettiğiniz yerde biz sizi yok etmek için geri döndük mesajı verildi. O kadar güçlüyüz ki sizin mekanda eğlenip zafer kutladık mesaji verildi. Her adımları bilinçli ve hesaplı atılıyor. Intikam dolular.
5 yanıt8 retweet22 beğenme
Yanıtla
5

Retweetle
8

Beğen
22

Direkt mesaj

ihvanistanbul

AkhenAton
he sende o pisliklere yol verdin, o şerefsiz akpartinin akp lileri yanlış yaptıysa sen niye doğrusunu yapmadın ihvan akrdeşim
ben bu seçimde doğrusunu yaptım. vicdanım o kadar rahat ki. Ayrıca sonuçlarada üzülmüyorum. Çok iyi oldu. Biraz pislikler dökülsün ortalığa. Benden 40 çeşit vergi alıp bilmem hangi şeref yoksununun özel şöförüne, kendi ilçe başkanlarına, yakınlarına maaş bağlayanlar, kupon arazileri kendi aralarında peşkeş çekip seyyar satıcının gırtlağına çökenler bi ortaya çıksın!

gamsız

Profesör
Fâtih Tezcan‏Onaylanmış hesap @fatihtezcan 1 hr1 hour ago

Daha fazla

RT
?
DİKKAT EDİN! İstanbul’u kaybettik kabullenelim artık uzatmayalım diyen kim varsa bloklayın! Erdoğan taraftarlarının haklarını aramak için sokağa çıkmalarını engellemek, morallerini çökertmek ve birbirine düşürmek için 1000’lerce FETÖ’cü troll hesap aktif edildi. Uyanık olun!

gamsız

Profesör
ben bu seçimde doğrusunu yaptım. vicdanım o kadar rahat ki. Ayrıca sonuçlarada üzülmüyorum. Çok iyi oldu. Biraz pislikler dökülsün ortalığa. Benden 40 çeşit vergi alıp bilmem hangi şeref yoksununun özel şöförüne, kendi ilçe başkanlarına, yakınlarına maaş bağlayanlar, kupon arazileri kendi aralarında peşkeş çekip seyyar satıcının gırtlağına çökenler bi ortaya çıksın!
yukarıda dediğim gibi sizin derdiniz sadece siyaset, gerisi umurunuzda bile değil, amellerinizle haşrolun inşallah

gamsız

Profesör
1079

buyurun doğru yaptığınıza ..........

ihvanistanbul

AkhenAton
yukarıda dediğim gibi sizin derdiniz sadece siyaset, gerisi umurunuzda bile değil, amellerinizle haşrolun inşallah
Yeter artık. Cidden yeter artık!

Siz herkesi kendiniz gibi partiden besleniyor mu sanıyorsunuz? Ben tayyip erdoğanın ekmeğini yemedim, aksine onun ekmek yedirdikleri tarafından ekmeğimden olduğum olmuştur ( ha o dönemde ak partiliydim o ayrı ). Siz ihalelerle, troll maaşlarıyla besleniyor olabilirsiniz ama millet patates, soğan almakta zorlanıyor. Utanmıyorsunuz yüzünüz kızarmıyor.
Beka dediğiniz mesele sizin belediye rantınız mı? Ulan daha oğluna pantolon alamadığı için intihar eden babanın cesedi çürümedi arsızlar!
Kiminiz partiniz sayesinde alacağınız terfinin peşinde, kiminiz troll maaşlarının kesilmesin derdinde! sizin bu memlekete dair tek kuruşluk faydanız yok aksine zararınız var. islami hassasiyetleri bile öldürdünüz ulan! 40 Çocuğa tecavüz edildi, tekinizin gıkı çıkmadı!

amellerinizle haşrolunmuş. Sanki senin amelinle haşrolacaktık! sanki memlekete faydalı ameliniz varda ona güveniyor gibisiniz! siz bu ülkeyi böldünüz arkadaş! zihinlerde böldünüz! eskiden de kutuplaşma vardı, hatta kan dökülürdü ama milli mesele dedi mi akan sular dururdu. Bu ülkenin milli değerlerini siz ayaklar altına aldınız.

ihvanistanbul

AkhenAton
Savunma Bakanlığı eski Genel Sekreteri Yalım, Türkiye’nin BM’ye verdiği resmi mektupta belirtilen sınırların 92 bin kilometrekarelik Türk kıta sahanlığı ve 5 Türk adasını Yunanistan’a bıraktığını öne sürdü.
Uluslararası anlaşmalara göre Türkiye'ye ait olan 18 ada ve kayalığın Yunanistan tarafından işgal edildiğini belgeleriyle kanıtlayan Milli Savunma Bakanlığı eski Genel Sekreteri Ümit Yalım, tartışma yaratacak yeni bir iddia ortaya attı. Yalım, “Dışişleri Bakanlığı'ndan büyük skandal” diyerek, Bakanlık'ın 18 Mart'ta Birleşmiş Milletler'e gönderdiği resmi mektupla Lozan Antlaşması'na göre Türkiye'ye ait olan 92 bin kilometrekarelik kıta sahanlığı ve 5 adayı resmen Yunanistan'a terk ettiğini söyledi. Yalım şu ifadeleri kullandı:

Ümit Yalım
– Bu düzenleme ile arama çalışmaları yapan Amerikan Exxon Mobil ve Katar Petroleum şirketlerinin önü açıldı.

– Mektupta kıta sahanlığının güney sınırı Türkiye ve Mısır arasındaki orta hat olarak belirlenmiş. Hukuka göre güney sınırı hem bu hat hem de Türk-Libya Orta Hattı olmalı.

– Kıta sahanlığının 28 derece doğu boylamının batısındaki kısmının ilgili devletlerle belirleneceği belirtilmiş. Bu söylemlle Gavdos, Gaidhouronisi, Koufonisi, Dhia ve Dionisades adalarından kaynaklanan 5 boylamlık kıta sahanlığı hakkı Yunanistan'a bırakılmış.

----

GERÇEK YUNAN TOHUMU YUNANA ADALARIMIZI VE KARASULARIMIZI PEŞKEŞ ÇEKENLER VE BUNA SESSİZ KALANLARDIR!

ihvanistanbul

AkhenAton
Üst resimde ki Merve Çavdar 25 yaşındaydı ataması yapılmadı bunalıma sabah evden iş bulmaya gidiyorum diyerek çıktı intihar etti.

Alt resimde ki Arzu Güler akp Bolu kadın kolları başkanı hiç bir iş yapmadan Bolu belediyesinden 11 sene maaş aldı. al lan sana beka!

Görüntünün olası içeriği: 2 kişi, gülümseyen insanlar