sohbet cemberi

ömerusta

Kıdemli Üye
selamun aleykum arkadaşlar şöyle bir düşüncem var forma giren kardeşim
katılmak isterse sohbet cemberine girsin orada olan arkadaşlara meraba desin selam versin halini hatrını sorsun günlük kişisel sohbette bulunsun
bu cemberde karşısındakine veya başkasına hakaret vari kalp kıracak bir uslup takınan kişi bu cembere giremesin yönetim bunu tamamen men etsin bu cemberde
buyurun ben başlatıyorum

gelecek üyeye selam olsun selamun aleykum
kardeşim hoş geldin bu gün bahceye gideceğim onun için ancak akşama gelirim akşam görüşürüz buyurun gelenler sohbete devam :flw

adams77

Kanalizasyoncu
aleyküm selam usta güzel bir düşünce

ömerusta

Kıdemli Üye
hoş geldin kardeşim ilk sohbet arkadaşım oldun nasılsın günün hayırlı olsun işte misin evdemisin

ömerusta

Kıdemli Üye
evet gidiyorum mugaluta ve adams teşekür ederim sohbete devam gelince bakarım hoşca kalın

adams77

Kanalizasyoncu
ustam çalışıyorum office 'deyim ve burası çok soğuk ısıtamıyorum :) tek başıma takılıyorum hafif bir kar yağışı var bir yandan çayımı yudumluyorum bir yandan sene sonu devir işlemleri ile uğraşıyorum klasör aç klasör kapat ritüel işler

sen nasılsın

ömerusta

Kıdemli Üye
erdem kardeş sohbet cemberi girmek istiyen her üyeye açık sohbet edeceğimiz fes sayfası gibi kullanacağız anında selamlaşma hal hatır sorma muhabet gır gır şamata gidecek işte sanada hoş geldin diyelim selam vermesende

ömerusta

Kıdemli Üye
ustam çalışıyorum office 'deyim ve burası çok soğuk ısıtamıyorum :) tek başıma takılıyorum hafif bir kar yağışı var bir yandan çayımı yudumluyorum bir yandan sene sonu devir işlemleri ile uğraşıyorum klasör aç klasör kapat ritüel işler

sen nasılsın
teşekür ederim iyiyim bahcede kar var seranın üsyü karla kaplanmış soğanlar güneş yok diye şaşkın bakıyorlar bıraktım geldim

adams77

Kanalizasyoncu
teşekür ederim iyiyim bahcede kar var seranın üsyü karla kaplanmış soğanlar güneş yok diye şaşkın bakıyorlar bıraktım geldim

maraba lazım mı? ben çok istiyorum köy hayatını ama bırakmıyorlar be usta

ömerusta

Kıdemli Üye
köy değil benim bahcem şehir merkezine 15 km uzakta yanında köylerde var ama benimki ana yolun kenarında içinde seralar var satış yeri var yazın güzel olur bu sene meyvbelerde olur zebze zaten bol oluyor yazın gele bilseniz keşke eba ile kaçak geliriz falan diyorlar ama yazın bekliyorum

adams77

Kanalizasyoncu
ben çok isterim kısmet inşallah

adams77

Kanalizasyoncu
office boys 'um neden çünkü sabah giriyorum akşam çıkıyorum internet çıktı mertlik bozuldu eskiden dışarı çıkar gezerdim vergidairesi ssk vs vs gibi hava alırdım hareket ederdim mağazalar giderdim şimdilerde herşeyi oficce içine soktular tek tuş ile hiç bir yere gitmeden işleri hallediyoruz. Ben askerdede çok şanssızdım beni yazıcı yaptılar soktular bir odaya yaz oğlum dediler tabur komutanı kovuyordu bölük komutanı geri getiriyordu :) kısaca evet tekstil firmasından muhasebe işi ile meşgulum evliyim iki tane kızım var 77 'liyim

Mugalata

Kıdemli Üye
office boys 'um neden çünkü sabah giriyorum akşam çıkıyorum internet çıktı mertlik bozuldu eskiden dışarı çıkar gezerdim vergidairesi ssk vs vs gibi hava alırdım hareket ederdim mağazalar giderdim şimdilerde herşeyi oficce içine soktular tek tuş ile hiç bir yere gitmeden işleri hallediyoruz. Ben askerdede çok şanssızdım beni yazıcı yaptılar soktular bir odaya yaz oğlum dediler tabur komutanı kovuyordu bölük komutanı geri getiriyordu :) kısaca evet tekstil firmasından muhasebe işi ile meşgulum evliyim iki tane kızım var 77 'liyim

iyi tarafından bak... içeridesin ama yine de özgürsün. esaret altına aldıklarından değilsin.

adams77

Kanalizasyoncu
Eğer istediğimi yapamaz isem hüsrandayım demektir.