sohbet cemberi

Mugalata

Kıdemli Üye
mugalata kardeş hoş geldin nasılsın ne iş yaparsın yaş kaç tanışalım inşaALLAH

hoşbuldum, iyiyim, daha gencim. 53 yaşımdayım. meemurum. senin gibi ben de doğayla başbaşa bir hayat sürmek isterim. bana göre bir iş var mıdır?

adams77

Kanalizasyoncu
usta yakında şirket kuracak bizide yanına alacak ne kadar talep var

adams77

Kanalizasyoncu
Valla bu gidişle bu basınca dayanmaz bu lastik bir yerde patlar yolda kalırsak artık ömerusta nın bahçesine çadır kurarız artık

adams77

Kanalizasyoncu
Komür işletmeciliği zor iş çocukluktan bilirim ocaklarda çok bulundum

ömerusta

Kıdemli Üye
hoşbuldum, iyiyim, daha gencim. 53 yaşımdayım. meemurum. senin gibi ben de doğayla başbaşa bir hayat sürmek isterim. bana göre bir iş var mıdır?
daha emekli olmadın mı ? yaşıtız
daha cocuk var mı evlenecek yoksda benim gibi torun sevdalısımısın

istanbuldamısın ?

ömerusta

Kıdemli Üye
nükleer komün kurarız biz de. :D
meymurla komün momin kurlmaz ortaklık ta olunmaz çünki onlar hep yükselen reale bakar hiç birgün gelirleri alçalmamıştır
onun için serbeste yüzemezler ufak bir dalga görseler parayı çekerler ortakda batar onlarda aldıkları pirim bir ev almaz borçlanır ya bir ev alırlar onun borcunu öderler yada oğlan kız varsa onu everirler paraları biter emekli maşı bekler dururlar ömürlerinde adrenalin olmaz
keçi gibi suyu oluktan içer çobanla dövüşür dururlar doğrumu? mugalata tertibim

Mugalata

Kıdemli Üye
ömerusta;1532837' Alıntı:
meymurla komün momin kurlmaz ortaklık ta olunmaz çünki onlar hep yükselen reale bakar hiç birgün gelirleri alçalmamıştır onun için serbeste yüzemezler ufak bir dalga görseler parayı çekerler ortakda batar onlarda aldıkları pirim bir ev almaz borçlanır ya bir ev alırlar onun borcunu öderler yada oğlan kız varsa onu everirler paraları biter emekli maşı bekler dururlar ömürlerinde adrenalin olmaz keçi gibi suyu oluktan içer çobanla dövüşür dururlar doğrumu? mugalata tertibim

doğru dersin ömerusta. ama ben memur değilim, meemurum. :)

ömerusta

Kıdemli Üye
arkadaşlar hapinize hayırlı sabahlar bu gün nasılsınız kayseride güneş çıktı serçeler ötmeye başladı bile henüs kahvaltı yapmadım eba yetiş
sende olmasan aç bi çare kalacağım
bu gün haftanın son günü meemur arhadaşlara duyrulur istanbula izmire el sallıyoruz meraba adams 77 meraba mugalata
neymişte memur değil meemur muş ula seni zaten işe yaraman diye meemur yapmışlar daha okumayı bile bilmiyon
benim gibi bir cahalın kusuruna bahacak gadar cahalmısın mugalata bah eba alıştı yazıları bırahtı yazana bahıyo

Mugalata

Kıdemli Üye
afiyet olsun. sopa değil tabii, kahvaltı... :)

ömerusta

Kıdemli Üye
evet sağ olsun bu adamı 30 senedir kahvaltısız bırakmadı bazen düşünüyom bir hanım bir kahvaltı iki hanım iki kahvaltı hangisi kazançlı
hesap meselesi kayseride yaşıyorsanız hesabını yapacaksınız bide size soralım hangisi kazançlı ?

Mugalata

Kıdemli Üye
evet sağ olsun bu adamı 30 senedir kahvaltısız bırakmadı bazen düşünüyom bir hanım bir kahvaltı iki hanım iki kahvaltı hangisi kazançlı hesap meselesi kayseride yaşıyorsanız hesabını yapacaksınız bide size soralım hangisi kazançlı ?
can boğazdan gider ömerustaaa... :)