sn.Tayyip Erdoğan'dan Haçlı Seferlerine ilginç yorum

girdap

Ordinaryus
Neresi yanlış?
Bilgi, kültür alışverişi olmadı mı haçlı seferlerinde?
Ayrıca itiraf ediyorum, Haydar Baş'ın videolarından daha tutarlıydı SP tarzı muhalefet. Özünüze dönün bence, bırakın ulusalcı bozuntularını.

saliha kalem

Profesör
Neresi yanlış?
Bilgi, kültür alışverişi olmadı mı haçlı seferlerinde?
Ayrıca itiraf ediyorum, Haydar Baş'ın videolarından daha tutarlıydı SP tarzı muhalefet. Özünüze dönün bence, bırakın ulusalcı bozuntularını.

Bırakın Allah aşkına körü körüne peşinden gitmeyin insanların.
haçlı seferlerinin İslamı bitirmek amaçlı kıyım üzere yapıldığını bilmiyorsanız eğer tarihden hiç haberiniz yok demektir.
ben kabul etmiyorum haçlı seferleri İslama karşı bir hareket olduğu için öyle saçma yorumları kabul etmiyorum eden kendi bilir.

bakış

Kıdemli Üye
Bush ıraka girerken,bilmem kaçıncı haçlı seferlerini başlattık demişti.

Onlar sefer hristiyanı,bizimkiler zafer müslümanı.Onlar toprak kazandıkça savinmiyorlar,biz kaybettikçe zafer çığlıkları atıyoruz.

-Muhammed-

Profesör
Bırakın Allah aşkına körü körüne peşinden gitmeyin insanların.
haçlı seferlerinin İslamı bitirmek amaçlı kıyım üzere yapıldığını bilmiyorsanız eğer tarihden hiç haberiniz yok demektir.
ben kabul etmiyorum haçlı seferleri İslama karşı bir hareket olduğu için öyle saçma yorumları kabul etmiyorum eden kendi bilir.

haçlı seferlerinin nedenleri bir tane değil ki.. araştırın, kutsal kaseyi bulmak için kaç sefer yapmışlar öğrenin..

manifesto

Yasaklı
Neyi eleştiriyorsunuz? ben anlamadım...adam sakaryadan girmiş inönüden çıkmış...
üfür Allah üfür..

Biraz tarih bilgisi olanlar olsa böyle zırcahil söz söylemezdi o konuşmacı
Evet haçlı seferleri bir işgal ve dini bağnazlık hareketiydi ama Erdoğanın orada dikkat çektiği şeyi az çok tahsili olanlar anladı
İtiraz cehaletten geldi sanırım,,

Haçlı seferleri sonundadır ki batı islam medeniyeti ile tanışmış
Birçok islam el yazmasını kendi dillerine çevirmiş
Bato ortaçağ karanlığından çıkacak ilmi keşfi yakalamış
Kiliseye olan inanç zayoflamış
DİN sömürüsüne halklar tepki vermiş..

Açın biraz haçlı seferleri ve sonuçlarını okuyun
Hepten cahil kalmayın derim

saliha kalem

Profesör
haçlı seferlerinin nedenleri bir tane değil ki.. araştırın, kutsal kaseyi bulmak için kaç sefer yapmışlar öğrenin..

Kutsal kase gibi maneviyat+maddiyat hedefleri sadece birkaç lordun ve hristiyan kiliselerinin ganimet veya ilahi bir görev olarak haçlı ordularını motive ettiği değerlerden birisi değilmi?

Avrupada kilise topluluğa İslamı yok etmek için ordu toplattılar.

Haçlı seferlerinin asli amacı İslamın yok olmasıdır.

bakış kardeşimizin yorumuda dikkate değerdir.

Muhammed kardeşimizede teşekkür ederim
çok iyi niyetliler kendileri Allah razı olsun

-Muhammed-

Profesör
Kutsal kase gibi maneviyat+maddiyat hedefleri sadece birkaç lordun ve hristiyan kiliselerinin ganimet veya ilahi bir görev olarak haçlı ordularını motive ettiği değerlerden birisi değilmi?

Avrupada kilise topluluğa İslamı yok etmek için ordu toplattılar.

Haçlı seferlerinin asli amacı İslamın yok olmasıdır.

bakış kardeşimizin yorumuda dikkate değerdir.

Muhammed kardeşimizede teşekkür ederim
çok iyi niyetliler kendileri Allah razı olsun

Kutsal kasenin ne olduğunu biliyor musunuz acaba ?

saliha kalem

Profesör
Kutsal kasenin ne olduğunu biliyor musunuz acaba ?

Hz.İsa'nın son akşam yemeğinde kullandığı iddia edilen, mucizevi güçleri olduğuna inanılan kap olarak biliyoruz.
Hristiyanlar yanlış hatırlamıyorsam onu bulmak için haçlı ordusunun içinde tapınak şovalyeleri adında bir grup kurdular.ondan sonra o grup siyonistlerin etkisi altında kaldı ve masonik bir oluşuma geçildi.şuanda aktiflikleri nedir bilmiyorum ama o kabı halen arıyorlar diye tahmin ediyorum.

agbi

Yasaklı
Önce okuyanlardan ve yönetimden özür diliyorum ama Saliha Kalem e bir sorum vardı konu kapatıldığından normal olarak cevap alamadım.

ÇİFTE STANDARTLIK yapmayın.

BU FORUM da AK parti yi yöneticileri ve F.gülen ve cemeatini KAFİR likle MÜNAFIK lıkla Dolay lı İmalı veya direk suçlayanlar kimler SİZLER

Ali haydar efendinin bile sözlerini bugün söylemiş gibi kullananlar sizler siniz.

Dua Nur un yaptığı kendini bağlar EDEP dışına çıktı ise Cezasını almış Peki kafirlikle , Münafıklıkla SUÇLAYAN lar EDEP içindemi hareket ediyorlar.

emirel müminin : Hz ömer ra değilmi ONUN ZERRESİ olabilecek şuan yaşayacak bir kişi tnımıyorum siyaset içinde olanlardan Erdoğan da Gül de dahil NEREDE HZ ÖMER ra nerede bugünkü siyasetçiler.Bunca aç varken oğlunun düğününü Çırağan sarayında yapan emirel müminin NASIL OLABİLİR BAKIN TEKRAR SÖYLÜYORUM Buna Erdoğan da dahildir GÜL de dahildir kısacası Hz.ömer ra zerresini GÖREMİYORUM onlarda.

Ayrıca

Bir mesajında Pederin in Erbakan a çok yakın olduğunu belirtmişti.

Bende soruyorum

ERBAKAN 80 İhtilali sonucu İZMİR / MENTEŞ / Uzunada hapis cezasını çekerken En yakınları izmir de hangi semt teki karşılıklı dairede kalıyorlardı ben orda idim.

Adrese gerek yok Semti söylesin yeter.

Tekrar özür dilerim konu dışı yazdığım için.

GELELİM KONUMUZA

Gerek haçlı seferleri ve Gerekse Fransız İhtilali ni yapanlar SİYONİSTLER dir.

Hiristiyanlık dünyası bu gerçeği yavaş yavaş görmektedir.

agbi

Yasaklı
Önce okuyanlardan ve yönetimden özür diliyorum ama Saliha Kalem e bir sorum vardı konu kapatıldığından normal olarak cevap alamadım.

ÇİFTE STANDARTLIK yapmayın.

BU FORUM da AK parti yi yöneticileri ve F.gülen ve cemeatini KAFİR likle MÜNAFIK lıkla Dolay lı İmalı veya direk suçlayanlar kimler SİZLER

Ali haydar efendinin bile sözlerini bugün söylemiş gibi kullananlar sizler siniz.

Dua Nur un yaptığı kendini bağlar EDEP dışına çıktı ise Cezasını almış Peki kafirlikle , Münafıklıkla SUÇLAYAN lar EDEP içindemi hareket ediyorlar.

emirel müminin : Hz ömer ra değilmi ONUN ZERRESİ olabilecek şuan yaşayacak bir kişi tnımıyorum siyaset içinde olanlardan Erdoğan da Gül de dahil NEREDE HZ ÖMER ra nerede bugünkü siyasetçiler.Bunca aç varken oğlunun düğününü Çırağan sarayında yapan emirel müminin NASIL OLABİLİR BAKIN TEKRAR SÖYLÜYORUM Buna Erdoğan da dahildir GÜL de dahildir kısacası Hz.ömer ra zerresini GÖREMİYORUM onlarda.

Ayrıca

Bir mesajında Pederin in Erbakan a çok yakın olduğunu belirtmişti.

Bende soruyorum

ERBAKAN 80 İhtilali sonucu İZMİR / MENTEŞ / Uzunada hapis cezasını çekerken En yakınları izmir de hangi semt teki karşılıklı dairede kalıyorlardı ben orda idim.

Adrese gerek yok Semti söylesin yeter.

Tekrar özür dilerim konu dışı yazdığım için.

GELELİM KONUMUZA

Gerek haçlı seferleri ve Gerekse Fransız İhtilali ni yapanlar SİYONİSTLER dir.

Hiristiyanlık dünyası bu gerçeği yavaş yavaş görmektedir.

Evet saliha kalem

Siz kimsiniz ben buyum

Sizden alıntı ve altında cevabım

Artık kim siniz söyleyinde nokta koyalım.

Mesajı yazdığımda Forum da idiniz şimdi yoksunuz cevap vermeden çıkmılsınız alıntı yaptığım mesajımda.

saliha kalem Nickli Üyeden Alıntı
Hayatınızda kaç defa Erbakan hocamızla birlikte oldunuz?
Hiç defamı=?
o zaman boş yazmayın.benim babam kaç tane Erbakan hocaylayken ilginç şaşırtıcı olaylar yaşadı.
Çok defa birlikte olanlar yaşıyorlar ama herşeyi yazmıyoruz yazsak anlayacak durumda değilsiniz.
bırakın artık bari Erbakanı sevmiyorsanız ona saygısızlık etmeyin.
Kim olursa olsun Tayyip Erdoğana saygısız edepsiz ifadeler kullanmadığımız gibi sizlerde bizim liderimize saygılı olun.ne zaman akpli kardeşlerimize mağaradan çıkmışlar,küflüler,kene gibiler gibi ağır sözleri söyledikmi? ayıp ya ayıp
Böyle mahalle kavgası gibi çirkinleşen tartışmalar doğru değil.

Sizin babanız erbakan ın yanında olmuş.

Bendeniz ise ERBAKAN ın yanında olmak için Ünüversiye eğitimi yarıda bıraktım.

DEV GENÇ liler ayak dibime Kurşun sıktılar.

ERBAKAN 80 ihtilalinde İzmir menteş uzunada iken hizmet ettim.

BENİM ERBAKAN a itirazım daha doğrusu KIRILMA noktam REFAHYOL ile oldu.

Eğer Babanız gerçekten ERBAKAN ı çok ama çok yakından tanıyorsa ona sorun bakalım izmir de ERBAKAN a devamlı hizmet edenler kimlermiş ? Şimdi söyleyeceğim bir parola.......... Eğer babanız çok iyi erbakan ı tanıyorsa ve yakında ise bu ......... kelimeyi bilir BİLMİYORSA demekki yakınında değil oNUDA BIRAKIN İzmir e gelince onun geldiği özel döşenmiş EV hangi muhitte ?

FORUM dan tekrar özür diliyorum ama artık saliha KALEM e dur deme zamanı geldi.

Çünkü çok saygı duyduğum ve benim için Allah cc bir nimet olarak gönderdiği kulu MAHMUD efendiyi SİYASET e dahil etmesi bende ŞAHSİ olarak BÜYÜK RAHATSIZLIK verdi

girdap

Ordinaryus
Bu arada hatırlatalım, videoda konuşan zat-ı muhterem Haydar Baş'ın has adamı, televizyonunda saldırıyor oraya buraya.

ummuhan

Kıdemli Üye
Ben de onu soracaktım Erdoğanın konuşmasını yorumlayan (!) şovmen tipli komik adam kim ? diye :))))

Bu arada o şovmenin bir sözüne şunu söylemek isterim:

(Erdoğan Çanakkaleyi çok iyi bilir öyle ki şimdiye dek yapılmayan - gençlere Çanakkale yi yerinde gösterip şuurunu vermeye çabalamak - O nun belediye başkanlığı zamanında başladı iktidarı boyunca da devam ediyor eleştirenlerden çoğu da belki katıldı hani şu ücretsiz Çanakkale gezilerine... )

agbi

Yasaklı
Konuyu açan MİLLİ GÖRÜŞÇÜ SP tabanlı bir üyr.

Getirdiği video daki kişi kim ?

Kesin bilemicem Haydar BAŞ ın adamı.

Gerçekten Haydar BAŞ ın adamı ise

Konuyu açan üye Bırakın sp tabanlı MİLLİ GÖRÜŞ çü olmanızı Düşünen bir insan olarak bu video getirilirmi ?

DİP NOT :

Sizin babanız erbakan ın yanında olmuş.

Bendeniz ise ERBAKAN ın yanında olmak için Ünüversiye eğitimi yarıda bıraktım.

DEV GENÇ liler ayak dibime Kurşun sıktılar.

ERBAKAN 80 ihtilalinde İzmir menteş uzunada iken hizmet ettim.

BENİM ERBAKAN a itirazım daha doğrusu KIRILMA noktam REFAHYOL ile oldu.

Eğer Babanız gerçekten ERBAKAN ı çok ama çok yakından tanıyorsa ona sorun bakalım izmir de ERBAKAN a devamlı hizmet edenler kimlermiş ? Şimdi söyleyeceğim bir parola.......... Eğer babanız çok iyi erbakan ı tanıyorsa ve yakında ise bu ......... kelimeyi bilir BİLMİYORSA demekki yakınında değil oNUDA BIRAKIN İzmir e gelince onun geldiği özel döşenmiş EV hangi muhitte

CAVAP BEKLİYORUM.

manifesto

Yasaklı
Bu arada hatırlatalım, videoda konuşan zat-ı muhterem Haydar Baş'ın has adamı, televizyonunda saldırıyor oraya buraya.

:) Normal bir adamın işi olmadığı açıktı.Demek BAŞ adamı niye şaşırmadım aceba..saol girdap hayyar baş'ÇI olduğunu biz bilemedik..
Zırcahil bunlar zır..

agbi

Yasaklı
Yok bunlar CAHİL değil

SİYASİ ÇIKAR NEFİSLERİNE KURBAN OLMUŞ lar.

Ne diyeyeim ki.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
Hiçbiriniz Tayyip Erdoğanın haçlı seferlerine yönelik talihsiz konuşmalarına birşey yazmadınız yazamadınız. Çünkü gözlerinizi kapatmışsınız. Amerikan askerlerine dua ederkende kapatmıştınız. Allah gözlerinizi açtırsın. Bugünde ruhban okulunun açılması yönünde görüşmeler iiçin bülen arınç patriki ziyarete gittiler. Apartman kiliselerinin mimarı akp papaz okulunuda açtıracak gibi görünüyor. Daha kötüsü patrik barthlemos akp hükümetini tebrik etti. Daha öncede ermeni patriği oylarını AKPYE vereceklerini açıklamışlardı.
Ermeni Cemaati seçimlerde Ak Parti'yi destekleyecek

Der Spiegel Dergisi'ne konuşan Türkiye Ermenileri Patriği II. Mesrob, Tayyip Erdoğan hükümetinin kendilerine karşı yakın davrandığını ve bu nedenle de seçimlerde AK Parti'ye oy vereceklerini söyledi.

http://yenisafak.com.tr/politika/?q=1&c=2&i=48782&Ermeni/Cemaati/se%C3%A7imlerde/Ak/Partiyi/destekleyecek

Neden destekliyeceklerdi çünkü vakıf kanunu sözü verildi. Ve o kanun çıkartıldı patrikler nefes aldı misyonerliğin önü daha da açıldı.
Bunları görecek gözleriniz şuan olmayabilir ama biz görüyoruz o yüzden sizi uyarıyoruz.

Agbi ummuhan manifesto gibi kardeşlerimizin mantıklarına göre cevap vericek olursak eğer:
Hugo Chavez solcu katolik bir yabancı devlet başkanı ve o adam; 'İSRAİL ZALİMDİR' diyor. Şimdi bu adam doğru dedi diye doğru sözünü solcu katolik diye inkar mı edelim?
Ateistte olsa doğruyu söylediğinde ona doğru denmelidir. Sizin gibilerinin bu forumda gördüğüm sıkıntınız ise savunduğunuz değerlere ters düşen birşey olsa onu savunduğunuz değere hatalı olsa bile doğru diyebilecek taassupta olmanızdır. Arkadaşlar Tayyip Erdoğan videoda kendi konuşmuyormu o adamın birşey demesine gerek yok zaten herşey ortada. O videoyu koyan elbette o adam için değil konunun başlığında da olduğu gibi Tayyip Erdoğanın talihsiz konuşmasına yöneliktir. Çarpıtmaya gerek yok. Herşey ortada!
Hiçbirinizde Tayyib Erdoğan'ın o yanlış cümlelerine verecek cevabınız yok! O yüzden adama saldırmışsınız vah vah vah!
Agbi sende aynaya bakıp yazıyorsun herhalde. Akpyi savunacağım diye canın çıktı, halbuki lideriniz bu kadar gaflar yapıyor hatalar yapıyor biriniz buda hatalı oldu ya diyemediniz. Taassuba imza atmış oldunuz !

:yn:
Lütfen uslüba ve hitaplarımıza dikkat edelim.
Duymak istemediğimiz hitapları başkası içinde kullanmayalım.
Su-i zandan kaçınalım ve herkesi genelleyerek bir tutmayalım inşallah...

agbi

Yasaklı
ercan tekin nankörlük YAPMA

Erzincan Erzurum olaylarını ortaya çıkaran ve Önleyen.

Ödül Töreninde Mahmud efendiye sobotaj ı önleyenlere

su-i zanda bulunarak üyelere küçük düşürücü ithaflarda bulunmayınız...

mesajınız düzenlenmiştir...

İşte ispatı

NE ZAMAN SİYASİ RANT var Konu Mahmud efendi, cemeati.

Fakat mahmud efendi alehine yapılan HİÇ BİR SOSYAL OLAYDA YOKSUN.

Ercan Tekin

Kıdemli Üye
ercan tekin nankörlük YAPMA

Erzincan Erzurum olaylarını ortaya çıkaran ve Önleyen.

Ödül Töreninde Mahmud efendiye sobotaj ı önleyenlere

su-i zanda bulunarak üyelere küçük düşürücü ithaflarda bulunmayınız...
mesajınız düzenlenmiştir...

İşte ispatı

NE ZAMAN SİYASİ RANT var Konu Mahmud efendi, cemeati.

Fakat mahmud efendi alehine yapılan HİÇ BİR SOSYAL OLAYDA YOKSUN.

Ne alakası var bu konuda Mahmud efendinin, sen iyimisin?
Bu kadar problemliysen senden bu forum daha çok çeker.
Tayyib Erdoğanın o kadar hataları var ki hiçbirine ya bu hata oldu diyemediniz. Oysa benim öyle düzeyli akpli arkadaşlarım var ki Tayyib Erdoğan'ı yeri geldiğinde eleştirebiliyorlar. Taassubla bu konularda asla birşey görüşülmez. O yüzden kimse sizinle münazara etmek istemiyor.
Sana tavsiyem körü körüne birşeyin peşinden gitme, gözünü aç kur'an ve sünnete dayan başkasına dayanma!

YagmuR

Üye
Web sitesi
www.gencislam.com
Sayın Ercan Tekin peki siz hocanızın hatalarını görüyor musunuz, eleştiriyor musunuz da bunu karşınızda bekliyorsunuz,

Lütfen konuyu karşılıklı atışmalara çevirmeyelim.