Sms göndermek hic bu kadar ucuz olmadi

Zeynep Özmen

Kevok_84
Bir mesaj bedeline 200 mesaj

Callcium'u telefonunuza yükledikten sonra bir SMS bedeliyle tam 200 mesaj gönderebiliyorsunuz

Callcium'u duydunuz mu? Bir programın adı. Bu programı cep telefonunuza yüklüyorsunuz, Çünkü bu program özellikle gençler arasında hızla yayılıyor.

GPRS bağlantılı cep telefonunuz varsa, Callcium'u telefonunuza yükledikten sonra bir SMS bedeliyle tam 200 mesaj gönderebiliyorsunuz. Callcium'un marifeti yalnızca bu değil. Bu program sayesinde sesli chat de yapabiliyorsunuz.

Hatta bu sistem üyeleri birbirlerini harita üzerinden izleyebiliyor. Özel hayatın bitişi budur!

Dileyen Callcium'cu, mesajlarının okunmaması için şifre de koyabiliyor.

İletişimin gelişmesi güzel de insan ilişkilerinin bu şekilde kurulması doğrusu bana itici geldi.

"Yok ben öyle yakınlarımı cep telefonu üzerinden takip etmekle ilgilenmem" diyorsanız, tamam.

Callcium'la fotoğraftan menü seçip, yemek sipariş etme, haberleri fotoğraflarıyla görüntüleme, hava durumunu izleme, son dakika döviz kurları ve İMKB verilerini görebilirsiniz İstanbul Atatürk Havalimanı'nın tüm uçuş bilgilerine de sahip olabiliyorsunuz.

Callicium'u nasıl kullanacaksınız?

250 KB büyüklüğündeki bir programı ücretsiz olarak www.callcium.com ve wap.callcium.com adreslerinden indirin ya da O 542 758 34 34 telefon numarasını arayarak telefonunuza yükleyin. Üyelik ücreti yok ama GPRS bedeli var. Üyeler 1 mesaj fiyatına 200 SMS gönderebiliyor. Yani 15 kuruşa.

Ilgilenenlere kolay gelsin, yukaridaki anlatilan Türkiye icin gecerlidir.

H

hod-ray

Guest
onu farkettim de böyle övüldüğüne göre yine de uygundur diye düşündüm:O