Sİzede Tanidik Gelİyomu??

Amine1

Doçent
namazpt6.jpg

eso

Üye
hihih çok komik olmus bayanlar bölede erkekler nasıl acaba

Amine1

Doçent
Bencede İÇler Acisi Bİr Rum Merak Etmeyİn İkİ Grup İÇİnde DÜŞÜnme DeĞİŞmez DÜŞÜnendİzİyİde DÜŞÜnÜr BaŞka BİrŞeyİde Rabbİm Hepİmİze Namazlarimizi DosdoĞru Kilmayi Nasİb Etsİn İnŞ.

Enes

İhvan Forum Üye
evet kesinlikle öyledir
aslında komik değil içler acısı bir durum :(

doğru...

benim namazlarıma ne kadar da benziyor...

imamın namazı uzatmasından şikayetçi biri : ya öyle bir uzattıki bütün borçlarımı alacaklarımı hesapladım bütçemi çıkardım yine de bitmedi demişti...

NehiR

mütebessim :)
bilmem tanıdık mı acaba biyerden gözüm ısırıyo ama :)

SeNoL

MUEYABYA
İmamın birisi acaba dört rekat mı kıldık üç mü diye tereddütte kalmış ve cemaate sormuş bunu :
kimi üç kimi dört derken birisi demiş ki 4 kıldık..Benim 4 dükkkanım var her rekatta birinin hesaplarını yaptım...

Ne kadar acı ki normal zamanda aklıma gelmeyen şey namazda geliyo :crying: :crying: :crying: :crying: :crying:

haticenur

Üye
aha aynen ben ya valla yaptıklarımızı biri öyle karşımıza açıkca resim ettiği zaman ne kadar kötü oluyoruz dimi.peki ya hesap meydanında bütün yaptıklarımız ve yapmadıklarımız yüzümüze vurulduğunda halimiz ne olacaka acaba....

Amine1

Doçent
aha aynen ben ya valla yaptıklarımızı biri öyle karşımıza açıkca resim ettiği zaman ne kadar kötü oluyoruz dimi.peki ya hesap meydanında bütün yaptıklarımız ve yapmadıklarımız yüzümüze vurulduğunda halimiz ne olacaka acaba....

EWET KARDEŞİM NE GÜZEL SÖYLEMİŞSİN RABBİM O HESAP MEYDANINDA HEPİMİZİN HESABINI KOLAYLAŞTIRSIN İNŞ.