Sizce referandumda hayir diyecek kisilerin ''hayir'' deme nedeni ?

manifesto

Yasaklı
Hayır diyecek olanlar ideolojik hayır der
Subaylar subay yakınları eşi dostu torbası...kartel kartel yakınları eşi dostu torbası..kızılbaşlar ve sünniliği hazzetmeyenler..kemalistler ulusalcılar zaten manzaraya bütünden bakınca bunların hayırının referandumla alakası yok akp ile alakalı bir hayır...

ubeyd_el_turki

Doçent
Referandumda hayır diyecek olan

Dinsiz CHP lilerle
Kafir Alevilerle
Bölücü PKKcı Dinsiz Alevilerle
Din Düşmanları ile
Allahsızlar ile

"Başörtülüler ilelebet başörtü takacak değiller,zamanı gelince çıkaracaklar" diyen ermeni dölü kılıçtaroğlu ile
"müslüman kadına rahibe diyen" CHP ile

AYNI SAFTA OLACAKTIR.

Bütün bunların ışığında HAYIR diyecek kişi "Ben nasıl da bu kafirler ve din düşmanları ile aynı saftayım?" diye düşünsün ve İMANINI KONTROL ETSİN deriz.

Biz işe siyaset hiç katmıyoruz, bizi tanıyan siyasetle hiç uğraşmadığımızı iyi bilir...Bizi hükümet iktidar ilgilendirmiyor...Ancak "Ben müslümanlardanım" diyenlerin davranışları bizi ilgilendirir.Mesele Din'dir.

Bunların peşine takılan MHP'li ülkücü dindar kardeşlerimiz var ise, onlara yazıklar olsun diyoruz...

garip70

Ordinaryus
Peki, taraf olduğunuz cenahın telkinleri dışında Evetçiler* bilerek ve bilinçli olarak hangi sebeb ile "evet" demektedir.

*Evetçiler dedim. Kerhen ve yetmez ama Evet, diyenler demedim.

Hayırcıların safında pkk teröristleri yer aldığından beri.

Yargı mensuplarının hayır çıkma pahasına teröristlerle anlaşma isteklerinden beri.

Sizce, şehitlerin kanlarının bir değeri varsa siz de evet dersiniz.

Olay parti boyutundan çıktı artık. Hala senin parti benim parti diye düşünen varsa, ne diyim... En iyisi hiç birşey demiyim.