Sizce PSİKOLOJİK Destek Almasi Gereken Kimdir ??? (Devam)Sizce PSİKOLOJİK Destek Almasi Gereken Kimdir ???

Sizce PSİKOLOJİK Destek Almasi Gereken Kimdir ???

• Ikisi

Oy: 0 0.0%
  • hic kimse

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3
  • Anket kapatılmış .

DESIFRE

Yasaklı
Sizce PSİKOLOJİK Destek Almasi Gereken Kimdir ??? (Devam)Sizce PSİKOLOJİK Destek Almasi Gereken Kimdir ???

Sizce PSİKOLOJİK Destek Almasi Gereken Kimdir ???

Arınç: Cenazelerin Türkiye'ye getirilmesi insani bir olay

"OKTAY VURAL PSİKOLOJİK DESTEK ALMALI"

Buna karşılık Oktay Vural "iyi ki gebermişler" diyor, ikimizin arasındaki fark bu. Ona bir tavsiyem var: Onu yıllardır gözlemliyorum, ayağa kalkıp sağa sola bağırıyor, mimiklerine bakıyorum hareketlerine bakıyorum, üzülüyorum onun için. Bir hekime görünmeli mutlaka, psikolojik destek almalı..​

DESIFRE

Yasaklı
Bugün bir Bakim dedim konularima Anketimi Yerinde Bulamadim Kilitlenmislerde Bulunca

Dedim ki birilerinin Nasirina Basmisim

Nedensiz ,aciklamasiz kilitlenen u konunun Dogru oldugu Kanaate varinca TeAkrar acmaya karar verdim

Sinir olmamak elde degil bazen Uyari Geliyor ,,Bu konudan Dolayi uyari aldiniz,, diye

bakiyorsun hangi konu gerekce nedir Bulman imkansiz

Bir kere adam gibi gerekceli Sebep sunduktan sonra Kaldirsalar Konumu ,adam gibi gerekce Sunarak uyarsalar Beni Disimi kiracagim

Nedir bu Bulgar,Rus Zulmü Gibi ?

isterseniz Banlayin gereksesiz ,Sebepsiz kilitlenen bu Konumu tekrar aciyorum

DESIFRE

Yasaklı
Güncelleme ..........................

DESIFRE

Yasaklı
Pkk li Serefsizlerin Leschlerine Üzülen 4 kisi var Simdilik Sayisi artacakmi ? sonuc Diyalogcu Forumundayiz Bu kadarmi ?

bakış

Kıdemli Üye
Bir saadet partili olarak Bu laflarından dolayı Oktay vuralı tebrik eder,ellerinden öperim.Genel başkanımız Sayın Prof.Dr.Mustafa Kamalak değimiyiyle"pkk ile müzakere değil mücadele edilir".Sözüde çok anlamlıdır.
Bülent arıncıda kendi haline bırakalım.Tekeri balon yapmış araba gibi yalpalıyor.Biryere toslar elbet..

DESIFRE

Yasaklı
Bir saadet partili olarak Bu laflarından dolayı Oktay vuralı tebrik eder,ellerinden öperim.Genel başkanımız Sayın Prof.Dr.Mustafa Kamalak değimiyiyle"pkk ile müzakere değil mücadele edilir".Sözüde çok anlamlıdır.
Bülent arıncıda kendi haline bırakalım.Tekeri balon yapmış araba gibi yalpalıyor.Biryere toslar elbet..

olur mu bakis kardes Etekleri öpülür etekleri

Dün Darbecilein ve okullarina destek cikti diye ecevitin etegini öpenler simdi aponun etegini ,ayagini öpüyorlar

DESIFRE

Yasaklı
Pkk li Serefsizlerin Leschlerine Üzülen 7 kisi olmus Sayisi artacakmi ? sonuc Diyalogcu Forumundayiz Bu kadarmi ?

bakış

Kıdemli Üye
Esad ve apo ikiside aynı sayıda insan katletmişdir.Ama apoya sulh penceresi açanlar esada aslan kesiliyor.Yahu apo çokmu masum.

Kendi halkını katleden esada kızıyoruz bizim halkı katleden apoya zeytin dalı uzatıyoruz.Esad müslüman,apo ermeni zerdüşt veya hristiyan.Ben bu işten birşey anlamadım kamuoyu üçkağıda getirliyor yine.
Aylardır suriyeli muhaliflerin kandırıldığını aldatıldığını söyledik burdan.Bu kişiler sunni ve ya ehli sünnet müslümanıdırlar.Ama üflüyen siyonizm olunca o işten hayır çıkmaz.Domuz postundan namaz olmaaazzz.

şimdi pyd(kürtler) ve özgür suriye ordusu çatışıyormuş.be salak müslüman esad düştükten sonra orayı sana bırakırlarmı?Kimin trenine binersen onun istasyonunda inersin.Abd trenine binen onun istasyonunda iner

manifesto

Yasaklı
Siyasetçinin gebermiş demesi ona ne kazandırır?
Gebermiş dediği halkı daha da tahrik etmekten başka
İnsan aklı ile konuşmalı g ile değil.

bakış

Kıdemli Üye
@bakış ESAD'IN AYAĞINA giderken iyiydi..
Yahu apo ile esad birbi.Esad kötüde olsa bir devlet başkanıdır.Onunla konuşulur ve anlaşılınır.Siz nice kanlı elleri sıktınız.Esad daha onların yanına yaklaşamadı zalimlikte.Hem o bir müslüman değilmi.Peki bu olay nasıl çözülecek.Diyalog ne demek?Konuşmak değilmi.Neden konuşmuyorsunuz esadla.Apo ile yaptığınız diyalog yıllardır bir işe yaramadı.Bide esadla deneseniz?

manifesto

Yasaklı
Yahu apo ile esad birbi.Esad kötüde olsa bir devlet başkanıdır.

Demin bir tutuyordun apo ile esad'ı , çarkçı
Esad APOYU yakalamak için kaç kişiyi daha öldrürmeli
Apo 40 bin kişinin katili Esad 50 bin

DESIFRE

Yasaklı
Siyasetçinin gebermiş demesi ona ne kazandırır?
Gebermiş dediği halkı daha da tahrik etmekten başka
İnsan aklı ile konuşmalı g ile değil.

Cocuk katili Piclere Gebermedi Böyle ölümü Hak etmedi Demek ne kazandirir o siyasetci nin Abd ve Siyonistler karsisinda Boyu mu uzar ???

Biz Burada O Cocuk katilleri Aponun Piclerine Geberdi diye Tepki Göstermenin

PSİKOLOJİK Destek Almasi gerekmeyecek Dogal bir Tepki oldugunu Konusuyoruz

Bana kalirsa Bu Serefsizlere Aponun Piclerine

olmelerine Üzüldüm

Böyle Ölümü Hak etmedi gibi Zirvaligin Normal olmadigini

Tam aksine
PSİKOLOJİK Destek Almasi gerekenin

Bu Sözleri Sarf eden kimsenin oldugunu Savunmamdir

Yok Oktay Vural Geberdi Ifadesini kullanirken Bülent arincin o talihsiz Sözlerine Göstermis oldugu Tepki Sadece Siyasi amaclidir Bunun önemi yok o kendisini Baglar

Amma velakin hangi amacla tepki Göstersede Vural

O Sözlerine Tepkisine imzami Cakarim

ve eklerim oh Olmus Cooook sevindim Aponun Piclerinin Gebertildiginde

Pardon Cocuklari katledenlere Pic dedimde Insanliktanmi Ciktim Simdi

Cok mu ayip oldu ???

8 oy Oktay Vural
PSİKOLOJİK Destek Almali icin kullanilmis

Utanc verici hangi amacla kullansada yerinde kulanmistir

DESIFRE

Yasaklı
Apo nun Piclerinin öldürülmesi konusunda

aslinda Oktay Vural degilde Türkiyenin cocunlugunun hatta akpliler arasinda bile ,,iyi ki Geberdiler ifadesini Kullananlara

,,PSİKOLOJİK Destek Almasi Gerekiyor,,

Sözleri Kullanan Bülent arinca Destek 11 Yükselimis ha bre Gayret

Iyiki Gebertili serefi ve Namusu olmayan Pkk Mensubu Apo nun Picleri olan Bayanlar

11 Diyalogcular :Desifre cok ayip cok ayip onlarda insan