Sizce kim?

Sizce dünyanın futbol starı hangisi?

• Kullanılan toplam oy
    23

Sofican

Üye
Arkadaşlar hepinizden oy bekliyorum.Sizde starınızı belirleyin.

ronaldinhopos116me.jpg

Sofican

Üye
Arkadaşlar Ronaldinho bence dünyanın futbol starı çünkü adam adeta bir top cambazı

zınar' Alıntı:
ronaldinho kesinlikle :)

Oy kullandığınız için teşekkür ederim.Size katılıyorum bencede Ronaldinho başka kimseyi tanımam.

B

benja

Guest
dunya kupasinda beklentilerimizi karsilayamamis olsa bile ronaldinho diyorum..

D

DictatoR

Guest
Fernando torres ve c.ronaldo.

Benim en sevdiğim yabancı futbolcular. En büyük yıldızlar bence bunlar.

World cup ta gördük ronaldinhionuzu ;)

B

benja

Guest
DictatoR' Alıntı:
World cup ta gördük ronaldinhionuzu ;)

evet ronaldinho bir varlik gosteremedi dunya kupasinda ama bence bu kiyas olamaz. butun sezon boyu oynadigi oyun ortada. ki, herkes "ronaldinho insan misin sen" demisti :) dunya kupasinda taktik ve takim dizilisi yuzunden verimsiz oldugunu dusunuyorum. yoksa barcelonaya nasil liderlik yaptigi, CL ve lig sampiyonlugunu kazandirdigi ortada ;)

D

DictatoR

Guest
benja' Alıntı:
evet ronaldinho bir varlik gosteremedi dunya kupasinda ama bence bu kiyas olamaz. butun sezon boyu oynadigi oyun ortada. ki, herkes "ronaldinho insan misin sen" demisti :) dunya kupasinda taktik ve takim dizilisi yuzunden verimsiz oldugunu dusunuyorum. yoksa barcelonaya nasil liderlik yaptigi, CL ve lig sampiyonlugunu kazandirdigi ortada ;)

Dünya yıldızı olmak istiyorsanız dünya kupasında kendinizi göstermeniz gerekiyor Peleler, maradonalar, zicolar vs. vs. hep dünya kupasında yıldızları parladı. Napacam barça daki başarılarını?

Olayı şöyle düşünün:

Sen çok zeki bi insansın. Çevrende herkes bunu kabul ediyor. Kendini kanıtlamak için bi fırsat çıktı önüne. Ve o fırsatı değerlendirmekten aciz kaldın. Zekanı gösteremedin orada. O yüzden senin zekan sadece çevrende geçerlidir ;) (Sana demiyorum. Sadece örnek :D)

Ronaldinhio yu severek izlerim. İnsana zevk veriyor. Ama dünya yıldızı olması bi başka bahara kaldı :)

PS: Dünya yıldızlığı, dünya kupasında belli olur.

Sofican

Üye
DictatoR' Alıntı:
Dünya yıldızı olmak istiyorsanız dünya kupasında kendinizi göstermeniz gerekiyor Peleler, maradonalar, zicolar vs. vs. hep dünya kupasında yıldızları parladı. Napacam barça daki başarılarını?

Olayı şöyle düşünün:

Sen çok zeki bi insansın. Çevrende herkes bunu kabul ediyor. Kendini kanıtlamak için bi fırsat çıktı önüne. Ve o fırsatı değerlendirmekten aciz kaldın. Zekanı gösteremedin orada. O yüzden senin zekan sadece çevrende geçerlidir ;) (Sana demiyorum. Sadece örnek :D)

Ronaldinhio yu severek izlerim. İnsana zevk veriyor. Ama dünya yıldızı olması bi başka bahara kaldı :)

Sadece yıldız olmak dünya kupasına mahsussa her yıldız 4 yılda bir doğar ama ronaldin ho her gün yeniden doğuyor

D

DictatoR

Guest
sofican :D :O :D :O

Ben kör değilim. Metin boyutu 1 olsa da gayet net okuyabilirim. Anlayabildiniz mi????

Ben diyorum selam aleyküm, senin cevaın şu oluyor: Merhaba

S

SaLtan

Guest
Ronaldinho tabiki.kişiliğide iyi,alçakgönüllü biriymiş gibi geliyor bana.

Sofican

Üye
DictatoR' Alıntı:
sofican :D :O :D :O

Ben kör değilim. Metin boyutu 1 olsa da gayet net okuyabilirim. Anlayabildiniz mi????

Ben diyorum selam aleyküm, senin cevaın şu oluyor: Merhaba

Teşekkür ederim anlıyorum sizi.

B

benja

Guest
DictatoR' Alıntı:

Olayı şöyle düşünün:

zicoya sormuslar; hic dunya kupasi kazanamadin, dusuncelerin nedir? cevabi su olmus; oynadigim kulup takiminda (adini unuttum) her basariyi kazandim, bana bu yeter =) butun futbol otoriteleri ronaldinho'yu dunyanin en iyi futbolcusu olarak kabul ediyor. demek ki dunya kupasi degil, genele bakiyorlarmis =)
yani kulup basarilarini cok kucumsuyorsun. ronaldinho sezon boyu mukemmel isler yapti. CL yi almak cok mu kolay? ya bunu yaparken ispanya ligini almak? bu adamlarin sezonda kac mac oynadigi da ortada. butun sezon mukemmel is yapan adamlar, direk dunya kupasi maclarina ciktilar.. bu ornekler uzar da gider :)
ayrica dunya yildizligi dunya kupasinda belli oluyorsa tevez ve c. ronaldoyu hic hesaba katmamak lazim. ortada bir zidane gercegi var cunku :)

Byrocktar

Profesör
bence tek bir maç için değerlendirilmemeli ama ronaldinho tipsiz ama adam top cambazı yani resmen soytarı Allah onun karşısında defans duran adamlara yardım etsin (AMİN) :D
henry:adam artist ama pekde ii oynuamıor yani en azından ronaldinho kadar :D
bence henry gibi artist ronaldinho gibi güzel oynayan tek biri var dünyada
..................................::::::::::::Speedy_Gonzalez::::::::::::::............................................
bu yüzden diğerlerini işaretledim :D

Byrocktar

Profesör
Olmadi Bak Şİmdİ Elİf DİĞerlerİ Deseydİn Ben SeÇİlmİŞ Olcaktim :( :d