Sizce Gelmiş Geçmiş En İyi Siyasetçi Kim

• Konbuyu başlatan SaLtan
  • Başlangıç tarihi

Sizce Gelmiş Geçmiş En İyi Siyasetçi Kim

• Atatürk

Oy: 14 8.7%
  • Adnan Mendres

Oy: 12 7.5%
  • İsmet İnönü

Oy: 0 0.0%
  • Turgut Özal

Oy: 20 12.4%
  • Bülent Arınc

Oy: 4 2.5%
  • Necmettin Erbakan

Oy: 54 33.5%
  • Recep Tayyip Erdoğan

Oy: 52 32.3%
  • Abdullah Gül

Oy: 3 1.9%
  • Adnan Kahveci

Oy: 2 1.2%

• Kullanılan toplam oy
    161

kul emir

Profesör
abi teknik mola ne oluyoruz abicim bu foruma girdim gireli bir tartışma furyasıdır tuut gidiyor bu nedir bir müslüman diğer müslüman kardeşiyle bu kadar kolaymı tartışır nerede uhuvvet

Risale-i Nur Talebesi

Diyar-ı Bekirli
şeyh_şamil' Alıntı:
abi teknik mola ne oluyoruz abicim bu foruma girdim gireli bir tartışma furyasıdır tuut gidiyor bu nedir bir müslüman diğer müslüman kardeşiyle bu kadar kolaymı tartışır nerede uhuvvet
Arkadaşım güzel kardeşim forumlarda uhuvvet olsun diye gece gündüz uğraşan benim ama aynı zamandabazı kardeşlerimin bilmeden saçma kelimelerinede nazikçe uyarmak hakkım galiba.Ben kırılmadım kendisine forum=fikir teatisi
kendiside kırılmaz
Vesselam...

S

SaLtan

Guest
Atatürk başarılı olabilir.ama O ve onun oluşturduğu ilkelerle,osmanlı inkar edildi.Atatürk yaşasaydı ülke daha farklı olabilirdi,en azından böyle zelil durumlara düşüp geride kalmazdı ama Atatürk yaşadığı dönemde de ülkeyi ihya edecek çok şeylerde yapabilirdi en azından hukuksal manada.mesala bizim anayasımızda din belirtilmemiştir ve din ibaresi yoktur.

S

Sidar

Guest
Söz konusu siyaset oLunca Atatürk'ü tek geçerim ..(Yiğidi öLdür hakkını yeme)

(ayrıca atatürkten nefret ettiğimide biLdirmek isterim)

selametle

S

SaLtan

Guest
neyse konu atatürk tartışmasına dönmesin.zaten atatürk ün tartışılmayacagı kanunlar var ve bu kanunların sınırı yasalarda mevcut

Enes

İhvan Forum Üye
!!!

konu amacından sapma eğiliminde...

ve sidar Atatürkten nefret edemezsin... kesinlikle yasak...
(bu aralar bunu çokmu kullanıyorum )

S

Sidar

Guest
Nie nefret edemem yaa , ediom işte:p kanım ısınmıo napiim :O

Risale-i Nur Talebesi

Diyar-ı Bekirli
Niye nefret etmesin
kafir şapkası giymedi diye dedelerini katleden adamı
Niye nefret etmesin
'Din yıkılacaktır' diyen adamı
Niye nefret etmesin
Baş açtıran adamı
Not :Silme
bunlar hakaret değil

Risale-i Nur Talebesi

Diyar-ı Bekirli
hakaret ayrıdır eleştiri ayrıdır!

Bak enes hakaret ve eleştiriy ayırt edemiyorsan bence adminliği bırak biraz önce dediklerimi en katı atatürkçü dahi kabul ediyor.Ben yaptığı icraatlardan bahsettim.Bakıyorumda kraldan fazla kralcı kesiliyoruz.
Eğer bu söylediğim icraatları yalan olsaydı hakaret ve iftira olurdu.Ve yahutta icraatleriyle beraber adama küfür atsaydım yine hakaret olarak alsaydın neyse..
enes bal gibide hakkıma giriyorsun mesjaımı yerine koy aynısını yazarım tek geri adım atmam
Allah hidayet versin hepimize...
Selametle...

S

SaLtan

Guest
karakan' Alıntı:
SALTAN KARDEŞ HARBİDEN ÖYLE Mİ DÜŞÜNÜYORSUN ...

kardeş ben atatürkçü değilim.Atatürkün başarılı biri olduğunuda söyledim.kurtuluşa savaşına öncülük edip bu ülkeyi kurtarmıştır.sonsuz teşekkürler ..amanne.ama O nun ilke ve inkilapları adına laiklik kisvesine bürünüp bu ülkede inancını yaşayanlara çok çektirildi ve hale çekmektedeler.

Vuslat Rana

Edep Ya Hu
Web sitesi
vuslatirana.blogcu.com
Biz düşünce özgürlüğüne devlet, yasa asker eliyle müdahale edilmesin diyenlerin, duygulara müdahil olması etik olmaz sanırm. Ve Duyduya yasak konmaz..
ancak fikri eleştirilebilr :)

S

SaLtan

Guest
yavv arkadaşlar atatürkü eleştirmek size bir şey kazandırıyormu.ölmüş gitmiş adam

gulesevdali

Asistan
ya neden bahsediyorsunuz..inanın yazdıklarınızxı okurken hayretler içinde kaldım..

size bu vatanı hediye eden sizin için kendini hiç düşünmeyen bir insanı kulakdan dolma saçma sapan şeylerle nasıl suçlayabiliyorsunuz.allahım sonumuzu hayır et.onun yaptıklarını yapan bir insan örnek verin bana adnan menderes mi adam açıktan ülkeyi sattı be turgut özal ın ondan ne farkı var bütün yabancıları ülkeye dolldurdu,etnik grupların sesi o yüzden gür çıkıyor ve daha fazlası.... Ata(türk) adam gibi olan tek adam...

başbakanımıza söyleyecek söz bulamıyorum....

nur talebesi demiş:

ya biliyor musun?
Atanın ezanı hutbeyi zorla türkçeleştirdiğini ki hadiste var
''Bizim yaptığımızı bizim gibi yapmayan merduttur'diye
Ya biliyor musun?
koskoca evliyaları kafir şapkası takmıyor diye astığını?İzindeysen sende asmış gibi günah kazanırsın.
Biliyormusun islama aykırı baleler düzenliyerek başaçtırdığını hala izindemisin yoksa!!!
bunlar kulaktan dolma bilgilermi hala arkasındaysan bir şey dmeiyorum
Yuh!!!!

bunlar olurken yanlarındamıydın eğer bunlara inanıyorrsanız size söyleyecek bir şey bulamıyorum,bunları kanıtlayacak birşeyler bulun bende size eyw diyeyim.

S

SaLtan

Guest
gülesevdalı iştt sakin ol hele bakim sen:)sen adnan menderes ülkeyi sattı diyorsun.kime satmış.ülke satmak nasıl oluyor.tamam sen haklısın gülesevdali yeterki sakin olalım:)kanıtlayacak ne bulalım kardeş.bu ülkede atatürkü konuşmak yasak.daha ne olsun.ya bırakın Allah aşkına hala bu ülke iyi diyorsunuz,güllük gülistanlık diyorsunuz

gulesevdali

Asistan
şimdi yeni bir konu açacağım yazı buraya sığmaz lütfen gelip okuyun

konu açıldı girin okuyun resimlerle kanıtlı....