Siyoniztlerin Toplum Mühendislerinin MEHDİ yi Ssyal fitne olarak kullanmasına vesile olmayalım.

agbi

Yasaklı
Siyoniztlerin Toplum Mühendislerinin MEHDİ yi Ssyal fitne olarak kullanmasına vesile olmayalım.

EVET

MEHDİ konusu Çoğu zaman ortaya çıkar ve MÜSLÜMAN lar arasında ÇEKİŞMELERE konu olur Tarafgirlik veya ÇOK BİLGİMLİK yüzünde.

Önce Bir Müslüman kendine sormalı MEHDİ GELDİ BEN HAZIRMIYIM YANINDA OLMAK için.

Bunu sormadan kendilerine başlarlar işte o işaret bu işaret MEHDİ yi gösteriyor diye.

BUNU BİLEN SİYONİST Toplum Mühendisleri bunu kullanır.

AMAN DİKKAT edelim.

OYUNLARINA GELMEYELİM.

ÖNCE KENDİMİZİ HAZIRLAYALIM.

Mehdi (as)'ı ben şekli şemalinden çok yapacağı işler tanıtacaktır, diye düşünüyorum kardeşim...
Allah bizleri deccalin fitnesinden muhafaza buyursun o çok büyük fitne...

"Allah, içinizden iman edenlere ve salih amellerde bulunanlara va'detmiştir: Hiç şüphesiz onlardan öncekileri nasıl 'güç ve iktidar sahibi' kıldıysa, onları da yeryüzünde 'güç ve iktidar sahibi' kılacak, kendileri için seçip beğendiği dinlerini kendilerine yerleşik kılıp sağlamlaştıracak ve onları korkularından sonra güvenliğe çevirecektir. Onlar, yalnızca Bana ibadet ederler ve Bana hiçbir şeyi ortak koşmazlar. Kim bundan sonra inkar ederse, işte onlar fasıktır."(Nur Suresi 55)

agbi

Yasaklı
ÇOL YAKINDA

Bir Haber

MEHDİ Şu Cemeatte şu Tarikatta