Siyonistler 11 Yaşındaki Çocuğu Sürdüler | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Siyonistler 11 Yaşındaki Çocuğu Sürdüler

cahid

Kıdemli Üye
İhvan Üyesi
Katılım
18 Ağu 2009
Mesajlar
5,497
Puanları
113


İşgal devleti askerlere taş atan çocukları askeri mahkemelerde yargılayıp ağır cezalara çarptırıyor..


http://www.xindir.com/tevhidhaber/siparis.php


Siyonist işgal mahkemesinin işgal askerlerine taş attığı iddiasıyla 11 yaşındaki Filistinli bir çocuğa iki ay Kudüs'ten sürgün cezası verdiği belirtildi.

Mescidi Aksa'nın güneyinde bulunan Silvan kasabasındaki “Ev ve Arsaları Savunma Komitesi” konuyla ilgili yaptığı açıklama yaptı. Komite, Kudüs'teki işgal mahkemesinin Silvan kasabasının Batnu'l-Heva mahallesinde oturan Ahmed Gays (11) isimli Kudüslü çocuğa iki ay Kudüs'ten uzaklaştırma cezasını verdiği gibi, çocuğun bölgedeki Ayn mıntıkasına girmesini yasakladığını ve babasına da para cezası kestiğini ifade etti.

İşgal mahkemesinin aldığı kararı şiddetle kınadığını belirten komitenin açıklaması şöyle devam etti: “İşgal mahkemesi aldığı bu kararla Siyonist rejimin aslında Filistinli vatandaşların özellikle de çocukların hakkını hiçe saydığını açıkça ortaya koymaktadır. İşgal askerleri daha önce de gösterilere katıldıkları gerekçesiyle onlarca Filistinli çocuğu tutuklamıştı.”

Yapılan açıklamada Gays'ın işgal askerleri tarafından dün tutuklandığı ve Ayn bölgesinde Siyonist gaspçılara taş atma suçlamasıyla ifadesinin alındığı ifade edildi.fiem
 
Üst