Siyasi temelli MİLLİ GÖRÜŞ çüler bunlar kadar olamadınız ?

agbi

Yasaklı
SİYASİ TEMELLİ MİLLİ GÖRÜŞÇÜ olmaktan ALLAH cc sığınırım.

Diyeceksiniz agbi sen AK Partili değilmisin.

TEKRAR EDEYİM Bu Mübarek Cuma günü ALLAH cc şahidimdirki Ne parti çalımalarına katıldım seçimlerde nede İL veya İLÇE Binalarına adım atmış değilim.

Bugün AK Parti MİLLİ GÖRÜŞ ü tam olarak mı temsil ediyor HAYIR ama MİLLİ GÖRÜŞ ü temsil edebildiği kadarı ile EN İYİ TEMSİL EDEN bu Parti ve alternatifi yok.

Gelelim konumuza

Bu konuya alıntılar getireceğim OKUYUN ve DÜŞÜNÜN

Allah cc bizlere emrettiği CEM olmayı onlarmı yaşama geçiriyor yoksa bizmi ?

Giderayak geriyorlar
Genelkurmay Başkanı Orgeneral İlker Başbuğ'un 30 Ağustos 2010 tarihinde, HSYK Başkan Vekili Kadir Özbek'in 2010 Aralık'ta, Yargıtay Başkanı Hasan Gerçeker'in 2011 Haziran'ında görev süreleri doluyor

HSYK gözünü savcı Öz'e dikti
HSYK'daki toplantı krizi giderek büyüyor. Şayet Kahraman toplantıya katılsaydı, görevinden el çektirilen Savcı Osman Şanal ile birçok yargı mensubuna yönelik kararname çıkarılacaktı
.

Bu plana dikkat
‘AK Parti ve Gülen Cemaatini bitirme planı' sorgusu sonrası tutuklanan, skandal tahliye kararları ile cezaevinden çıkartılan Deniz Kurmay Albay Dursun Çiçek'e uygulanan yöntemin aynısının Balyoz tutuklusu 1. Ordu eski Komutanı Org. Çetin Doğan için de uygulanacağı iddia ediliyor.

Yukarıdaki alıntılar Bugün kü Haber vaktim den alınan başlıklar merak eden okur ve düşünür.

barayev

Doçent
AK partiyi ve Saadet partisini ve müslüman halkımızı desteklemeye KORKMAYIN biraz cesur olun Allah aşkına...
KORKARAK ve tırsarak HAK SAVUNULAMAZ.. zalimler ve kafirler ve caniler kadar CESUR olun bre korkaklar... kendiniz korkaksınız bari milleti KORKUTMAYIN..