Siyaset, Partiler, Seçim, Anketler vs. 01

hirahos

Kıdemli Üye
Mutlaka, linke girerek tamamını okuyunuz. Biz içinden bazı çarpıcı yerleri alıntıladık.

'Saadet Partili kardeşlerimin dikkatine'

Hakan Albayrak, kaleme aldığı AK Parti yazısı nedeniyle tepki gösteren Saadet Partililere cevap verdi...

Diriliş Postası yazarı Hakan Albayrak, bugünkü "Saadet Partili kardeşlerimin dikkatine" başlıklı yazısında AK Parti taraftarı olmaktan utanan üniversitelilerle ilgili yazısında tepki gösteren Saadet Partililere cevap verdi. Albayrak, Saadet Partisi antiemperyalist olmasına rağmen tehdit oluşturacak gücünün olmadığını belirtti. Albayrak, "Saadet Partililer AK Parti'ye ilişkin söylemlerini 2002 senesinden beri hiç değiştirmeden tekrar edip dururken Erdoğan ve AK Parti'nin bu zaman zarfındaki seyrüseferini ıskalamış olabilirler" dedi.

"Saadet Partisi elbette antiemperyalist bir partidir ve bugün iktidar namzeti olsaydı uluslararası sistemin ağaları onu zayıflatmak için ellerinden gelen her şeyi yaparlardı. Gelgelelim bugün için Saadet Partisi -istediği kadar antiemperyalist olsun- emperyalizme karşı aktif bir tehdit oluşturmuyor ve emperyalistlerin nazarında AK Parti potansiyelinden üç-beş oy tırtıklama ihtimalinden başka bir mana ifade etmiyor."

Saadet Partililer bu noktada şöyle bir itirazda bulunacaklardır: Siyonistlerden üstün cesaret madalyası alan BOP Eş Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ve BOP'çu, NATO'cu, AB'ci AKP'yi emperyalistler zayıflatmak ister mi hiç?

Zerre kadar kıymet-i harbiyesi olmayan ‘anakronik' (bayat) bir ezber. Saadet Partililer AK Parti'ye ilişkin söylemlerini 2002 senesinden beri hiç değiştirmeden tekrar edip dururken Erdoğan ve AK Parti'nin bu zaman zarfındaki seyrüseferini ıskalamış olabilirler, ama kamuoyu neyin ne olduğunu ve nereden gelip nereye gittiğini gördüğü için Saadet Partisi'nin çizdiği korkunç “AKP” tablosuna neredeyse hiç itibar etmiyor. İtibar edenler az da olsa var ve ben de bu yazıyı onları Saadet Partisi'nden AK Parti'ye yönlendirmek için yazıyorum zaten (Yanlış okumadınız. Açık konuşuyorum.)"

"Erdoğan ve arkadaşları, 28 Şubat darbesinden mütevellit kaygılarla Batı'ya zihinsel olarak iltica etmişlerdi. AK Parti'nin söylemleri, Batı'ya iltica söylemleriydi. 25-30 yaşın altındaki Saadet Partililer pek bilmez, daha yaşlı olanlar da hatırlamamayı tercih ederler, ama o çizgi yüzde yüz Fazilet Partisi çizgisiydi! "

‘Ne yaparsa yapsın, isterse Milli Görüş'le mütenasip adımlar atsın, AKP'ye her halukârda karşı çıkılacak!' Bu ‘şiar', Saadet Partisi'nin varoluş sebebidir adeta.

Bidayetteki AK Parti’den geriye ne kaldı? Neredeyse hiçbir şey. Avrupa Birliği’ni medeniyetin yegâne adresi gibi görme/gösterme hastalığı gitti, Avrupa Birliği’ni barbarlıkla suçlayıp İslam Medeniyeti’nin ihyasına yönelme tavrı geldi. BOP’çuluk gitti, Ortadoğu’da İhvan-ı Müslimin ve türevleri (Hamas, Nahda ve saire) ile ABD ve İsrail’e rağmen dayanışma geldi. Siyonistlerden ödül almayı “realpolitik” heyecanı içinde matah birşey zannetme aymazlığı gitti, “One Minute!” şuuru geldi. Köprünün altından akan onca suya rağmen hâlâ “BOP’çu Erdoğan! Siyonistlerden üstün cesaret madalyası alan Erdoğan! NATO’cu, AB’ci AKP” retoriğini ısrarla sürdüren Saadet Partisi’nin ya realiteyle ciddi bir irtibat sorunu var veya bu parti milleti aptal yerine koyuyor.

Emperyalist medya organlarının ‘Yoldaş bellediğimiz Erdoğan gizli ajandası olan bir Osmanlı çıktı’ mealinde yorumlarla dolup taştığını Milli Gazete yazmıyor olabilir, ama durum budur.

Saadet Partili kardeşlerim, ey!

Başbakanlığı döneminde Erbakan Hoca’nın bile içine sindirmek mecburiyetinde kaldığı İsrail-Türkiye askeri işbirliğine nokta koyan, Konya semalarındaki İsrail jetlerini ve Bolu Dağı’ndaki İsrail komandolarını def eden, Akdeniz’deki Türkiye-İsrail müşterek deniz tatbikatı geleneğini tarihin çöp tenekesine atan, Milli İstihbarat Teşkilatı’nı İsrail’in nüfuz alanından çıkaran, Netanyahu’ları çıldırtan Erdoğan ve AK Parti, takdirinizi hak etmiyor mu?

Erbakan Hoca’nın yerli otomobil, yerli uçak, yerli tank hayallerini gerçekleştirme yolunda hayli mesafe kat eden Erdoğan ve AK Parti, takdirinizi hak etmiyor mu?

Hamas’ı ve İhvan-ı Müslimin’i yedi düvele karşı savunan Erdoğan ve AK Parti, takdirinizi hak etmiyor mu?

Raşid Gannuşi’den Aliyaİzzetbegoviç’e, Halid Meşal’den İhvan liderliğine, Erbakan Hoca’nın ‘Bunlarla yoldaş olun’ dediği herkesle yoldaşlık eden ve hepsinin takdirini kazanan Erdoğan ve AK Parti, takdirinizi hak etmiyor mu?

“İcma-i Ümmet”in haricine düştünüz, orada yapayalnızsınız; “BOP’çu Erdoğan” motivasyonuyla kendinizi nereye kadar avutabilirsiniz ki?

Kardeşlerinize karşı mukaddesat düşmanlarıyla beraber hareket etmeseniz bari. Allah aşkına söyleyin; Erbakan Hoca’yı alaşağı eden Kemalistlerle, Ulusalcılarla can-ciğer kuzu sarması olmayı, onlarla beraber AK Parti’ye vurmayı nasıl yakıştırıyorsunuz kendinize?

Saadet Partisi’nin muhalefeti doğru ve dürüst değil, zaten İslamcı da değil. İranlılar ve İrancılar hariç dünyanın bütün İslamcıları Suriye’de devrimcileri desteklerken bebek katili Esed’le el ele tutuşup saadet manzarası sergileyen Mustafa Kamalak’ın partisinden bahsediyoruz! Türkiye’deki ‘Siyasal İslam Sorunu’nu ABD ve İsrail adına çözmek için “Selam-Tevhid Örgütü / Kudüs Ordusu Örgütü” komplosuyla İslami hareketlerin bütün temsilcilerini ‘tedavülden kaldırmaya’ yeltendiği halde “Paralel Devlet Yapılanması”ndan zerre kadar rahatsızlık izhar etmeyen ve üstelik bu yapılanmanın ‘tescilli’ avukatlarını milletvekilliğine aday gösteren Saadet Partisi’nden bahsediyoruz! Bu parti İslamcılığın şu veya bu şekilde temsilcisi olamaz, olsa olsa muarızı olur. “Bizim İslamcılık iddiamız yok, Milli Görüşçülük iddiamız var” diyecek olursanız, 28 Şubat dönemine damgasını vuran meşhur “Batı Çalışma Grubu”nun tetikçileriyle muhabbet resimleri çektiren büyüklerinizin “milli”liğini bana izah edin lütfen.

Görüşünüz gerçekten milli ise, New York Times yahut Jerusalem Post veya Bild gazetesinin hedef tahtasına koyduğu AK Parti’ye onlardan daha büyük bir hararetle vurma tavrınızı terk edin.

http://www.dirilispostasi.com/saadet-partili-kardeslerimin-dikkatine/
http://www.timeturk.com/saadet-partili-kardeslerimin-dikkatine/haber-3041

hirahos

Kıdemli Üye
Milletimiz 2002'de 90 yıllık uykudan uyandı. Devletimiz 2010'dan beridir 100 yıllık sefaletinden/sefahetinden/rezaletinden kurtulmaya azm etti. Millet de devlet de eskisi değil.

Sloganında "milli" etiketi olan saadetçiler, tarihi, tirübünlerden izleyelim derken her şeyi ıskaladılar. Milleti cahillikle, gafletle, sarhoşlukla suçladılar. Kendi kendilerine tirübün eğlencesi. Ulusalcılar gibi, kemalistler gibi... Bugünlerde haşhaşiler gibi devleti çürüğe saymakla, millet aşağılamasıyla her şeyi açıklayabildiklerini sandılar. Avundular.

Hakan Albayrak, uzun, teferruatlı ve vukufiyetli yazmış. Biz kısasını yazalım:

Suçunuz, vebaliniz büyük. Kalbinizde taşıdığınız kibir, kin, adavet ve hased, huyunuzdaki inad, sizi Ümmetin safından, Ümmet düşmanlarının safına savurdu. Bundan daha büyük bir felaket, bir iflas, bir bahtsızlık, bir ceza düşünemiyorum. Bu kara lekelerden nasıl beraat edersiniz, onu da bilemiyorum.

Partiniz de kalmayacak tabanınız da...

Allah Teala, idrak/insaf/güzel huy versin. Amin.

hirahos

Kıdemli Üye
HDP'nin Mersin ve Adana'daki HDP teşkilatlarına bombalı saldırı düzenleyen kişi olduğu iddia edilen Savaş Yıldız'ın görüntüleri yayınlandı.

2007 yılında DHKP-C örgütüne üye olmak iddiasıyla gözaltına alındığı açıklanan zanlının bombaları saldırıdan bir gün önce HDP'nin Mersin ve Adana'daki HDP teşkilatlarına yerleştirdiği duyuruldu.

hirahos

Kıdemli Üye
Seçim Gününü Bilmiyor! :)

Gazetecilerin sorularını cevaplayan MHP adayı Emsalettin, konuşması sırasında iki kez "3 Haziran seçimi" dedi.

hirahos

Kıdemli Üye
22 Mayıs 2015

Başbakan Yardımcısı Yalçın Akdoğan:

"Bizim yaptırdığımız anketlere göre seçmenin yüzde 65-70'i koalisyon istemiyor. Yine yüzde 55-60'ı AK Parti'nin iktidar olacağını düşünüyor. Şu an yüzde 45-46'larda AK Parti'ye oy verenler görünüyor. Rehavete gerek yok. Rehavete kapılmadan herkesin sandığa gitmesi büyük önem taşıyor. Herkes iradesini ortaya koysun, oyunları bozacağım desin."

hirahos

Kıdemli Üye
Beyler, Bahçeli haklı, şimdi seçimlere kadar dağılın!...

CFmCoqFUEAA722v.jpg

hirahos

Kıdemli Üye
Fox TV yayınına katılan Mustafa Kamalak, “Dindi, diyanetti, Kitaptı, Sünnetti bunlarla vakit kaybedecek zamanımız yok.” dedi....

Bu sözler, sahibini küfre düşürebilecek türde... Kastı başka olabilir ama Kamalak, tevbe edip ilan etse iyi olacak. Vakit varken. Ölüm ecel erişmeden.

hirahos

Kıdemli Üye
Almanya'dan HDP'ye oy istedi... :)

CFooYpaWMAApbuu.jpg

hirahos

Kıdemli Üye

Cemaat en hayırlı hizmet kurumu. Devlet çete. Üstelik Kur'an, Sünnet, Din bunlarla kaybedecek zamanımız yok.

Evet, en hızlısından Saadetçiler... Depresyona girdiniz zahir. Sesiniz çıkmaz oldu! Bu rezalete dur demeyecek misiniz???

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Bizimkilerin dil sürçmesi olsa hep kötü zan edip dilden düşürmezler, onlarda olunca farklı bir şey dedi öyle kast etmedi olur

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
İslam'a mal olmuş tabirleri alıp onları siyaset için kullanmak, hem İslam'ın hem de Müslümanların aleyhinedir. Bunu AK partililerin ya da saddetçilerin ya da filanların yapması neticeyi değiştirmez. Akıllı olalım. Siyasetimiz seçimlere kadar. Sandıklar açılır, sonra hep yaşamak zorunda olduğumuz dinimizle gideriz. Dinimiz bize kıyamete kadar lazım.

Bu seçimlere kadar açıktan AK partiye destek vermemiştim. Bilen bilir. Bu seçim, Ak parti, saadet, büyük birlik vs. meselesi değil. Mesele, zaten tek başına iktidar olacak bir ekibin iktidarı mücadelesi de değil. 100 yıllık kemalist rejimden kurtulmaya bu kadar yakın olduğumuz bir seçimdir. Anayasa'nın ne anlama geldiğini, değişince nelerin değişeceğini fark edemeyen ehl-i siyasetle bahse dalmak hakikaten güçmüş.

Allah Teala, ümmetin selametini ıskalayan particiliği yerin dibine soksun. Amin.

Anayasa'nın ne anlama geldiğini, değişince nelerin değişeceğini fark edemeyen ehl-i siyasetle bahse dalmak hakikaten güçmüş.

Allah Teala, ümmetin selametini ıskalayan particiliği yerin dibine soksun. Amin.​

Özellikle bu mesajına cevap hakkım doğuyor.Sana ben bir aklıselim olarak şunları söylemek istiyorum

Yeni anayasa dediğiniz kesinlikle ve kesinlikle AB kriterlerine göre tasarlanmış bir anayasadır.Eğer bundan farkl, faydalı bir anayasa getireceklerse öpüp başımıza koyarız, takdir ederiz ve de destekleriz..Ancak, Tayyip bey geçenlerde "İKTİSADİ KALKINMA VAKFI, 50.inci yılında, Türkiye- AB ilişkileri adlı programı" konuşmasında şöyle diyordu: "Yeni Türkiye hedefimiz AB'den asla bağımsız değildir.Biz; inişli, çıkışlı da olsa müzakere sürecini devam ettirmekte kararlıyız." demişti. Şimdi bu söze ne cevap vereceksiniz peki?

Bak o bedduayı geri al ve günaha da girme!.Zira ümmetin selameti için yapılan icraatlara biz destek veririz.Ancak, gavurların kanunlarını bu ülkede bu millete kakalanacaksa asıl bu bedduayı size etmek lazımdır.Hak ile bâtılı birbirinden ayıracak bir ferasete sahip değilsiniz.Hak ile batılı birbirine karıştırmayın yahu?AKP bâtıl bir yolda olup liberal ve kapitalist bir sistem uyguluyor.Kapitalizmi bu ülkede dev yaptılar.Faizsiz bir sistem düşünemiyorsunuz.Sakın ola ki katılım bankalarından bahsetmeyin bize.Zira onların sermayesi de faizden geliyor.

54 milyon insan, kredi kartı adı altında faiz borcu ödüyor."Faize Allah bereket versin,bereketini artırsın, helal-i hoş olsun" demekle ümmetin selameti olmaz.Azıcık aklıselim sizin düşünmeniz lazım.Nereden baksak her tarafınız sakat!...Ülkemizin ahvali ne alemde?..

HERKES GEÇİM SIKINTISI ÇEKİYOR.SERVETİNE SERVET KATANLARLA, EVİNE BİR LOKMA EKMEK GÖTÜREMEYEN BİR ÜLKEDE YAŞIYORUZ.FAKİRLİK ,YOKSULLUK, DİLENCİLİK GİTTİKÇE ARTIYOR.HANGİ ÜMMETİN SELAMETİNDEN BAHSEDİYORSUNUZ?.YAHU SİZLERİN YALDIZLI KeLİMELERİNİZE KARNIMIZ TOK!.i Ş, AŞ EKMEK LAZIM BU MİLLETE!. SÖMÜRÜYE NİHAYET VERMEYİ NİYE DÜŞÜNMÜYORSUNUZ?MİLLETİ TÜKETİME DOĞRU SÜRÜKLEDİNİZ.ÜRETİM AZALDI TÜKETİM ARTTI.BÖYLE GİDERSE BU EKONOMİ TEZ ZAMANDA BATAR VE ARTIK KİMSE ONU KURTARAMAZ.ÖNCE ÜRETİM SONRA TÜKETİM OLMALIDIR..TÜKETİM, ÜRETİMİN ÖNÜNE GEÇMEMELİ, ÜRETİME YATIRIM VE TEŞVİK EDECEK HER YOLU DENENMELİDİR.BANKALARIN YOLUNU GÖSTERİP DE HAZIRI TÜKETİP BU MİLLETİ BORÇLANDIRMAKLA ÜMMETİ SELAMETE ÇIKARAMAZSINIZ.KENDİNİZE GELİN, BOŞ LAFLAR ETMEYİN ALLAH AŞKINA!.

AVM DEĞİL,FABRİKA KURMAYA ÇALIŞIN.İŞTE O ZAMAN MİLLETİN KARNI DOYAR VE İŞSİZLİK AZALIR.MİLLETE PANSUMAN TEDBİRLERDEN OLAN ERZAK, KÖMÜR PARA YARDIMLARIYLA DEĞİL, ONLARI ÇALIŞTIRACAK VE ALINTERİ İLE KAZANÇLAR SAĞLAYACAK İSTİHDAM SAHALARI AÇIN, HAVUZ SİSTEMİNE GEÇİN Kİ GERİSİ GELECEKTİR.İŞTE SİZE ÇOK BASİT BİR YOL GÖSTERDİM.ARTIK TEFEKKÜR EDİN TAASSUPLUĞU DA BIRAKIN.HELEDE İSRAF VE ŞATAFATI UYGULAMAYIN.BUNUN VEBALİ ÇOK BÜYÜKTÜR.HAZIRI TÜKETMEKLE BORÇLANMAKLA BU ÜLKE KALKINMAZ.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
AKP,bu milleti gerçekten kandırıp uyutuyor.Hakk'ı bâtılla karıştırıp haramları millete yasa olarak çıkarıyor ve bunu serbest bırakıyor.AKP'li kardeşlerimizin feraseti olmadığı için hemen bunlara aldanıyor.AKP ne yaparsa hep bunları mübah olarak görüp sayıyorlar.

ALLAH KORUSUN AMA BU GİDİŞATLA BAŞIMIZA BİR MUSİBET VEYA BELA GELSE HERKES BUNUN NEDENİNİ İYİ DÜŞÜNMELİDİRLER.

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Yahu şu baraj meselesi ne kadar korkutmuş birilerini..."Barajı geçemezseniz" diyerek Milli Görüş'e korkudan oy vermeyenler var.

Savaşa giden askerlerimiz ya kazanamazsak diyerek vazgeçselerdi şimdi biz diye birşey olmazdı.. Biz Milli Görüş'e oy verirken Hak'tan yana olduğu için verdik, faizi kaldıracağı için verdik, domuz etini, zinayı, eşcinselliği başımızdan alsın diye verdik... Hocalarla iş yaptığı için verdik... Sizin verdikleriniz nasıl bunları destekliyorsa bizde buna karşı çıkana verdik... Ben güçlüden yana değilim ve hiç olmadım, Her zaman ezilenlerin yanında yer aldım, onları korumaya çalıştım.

Gelin hep beraber Hak'tan yana çalışalımBeton yığınlarıyla övünüp de şu ülkenin geleceği ile oynamayalım.Hak'kı gizleyip de bâtılla birbirine karşıtırmayalım.Bu bir Allah'ın emridir.Her zaman aklıselim düşünelim.

Bu millet gerçekten tuhaf bir millet olmuş.Şöyle ki:Benim oy'um boşa gider diye yıllarca iktidarda ki partileri desteklediler.Bunu Refah Partisi'nin barajı aşamadığı devirlerde de yaptılar.Sonra ki yıllarda onlara cesaret gelip artık hatalarını görünce Milli Görüş'e döndüler.Biz şimdi ne yapsak ne etsek şu AKP'lileri uyandıramıyoruz.Zaman geçtikçe bizim ne kadar haklı olduğumuzu bilecekler.Çünkü temeli sağlam atılmayan, Hak'tan yana olmayan, güçlüden yana olan bir zihniyet er ve geç tepetaklak güme gider.

AKP'lilere sesleniyorum: Farzedelim ki bugün CHP iktidarda olmuş olsa idi ve AKP ise barajı geçme sorunu yaşasaydı benim oy'um boşa gider diye CHP'yi mi desteklerdiniz?.Güldürmeyin beni yahu!.

Haklı ve haksızı birbirinden ayıramıyorsunuz.SP,AKP 'den katbe kat üstündür.Zira şu anda ki SP'nin milletvekili adaylarının geçmişi tertemiz, vukuatsız olup meclise girmek için çalışıyorlar.Böyle bir milletvekilleri varken, siyaseten hırpalanmış, yıpranmış, kirlenmiş, denenmiş,vukuatlı ne yaptığı belli olmayan, fikir üretemeyen,kapitalizme ve siyonizme sesini çıkaramayan korkak milletvekillerine oy vermek akıl işi midir?.Bir kimsenin Hak davası kim varsa onun peşinden gidin!.Öyle futbol takımı tutar gibi particilik yapmayın.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Biz Milli Görüş'e oy verirken Hak'tan yana olduğu için verdik, faizi kaldıracağı için verdik, domuz etini, zinayı, eşcinselliği başımızdan alsın diye verdik... Hocalarla iş yaptığı için verdik... Sizin verdikleriniz nasıl bunları destekliyorsa bizde buna karşı çıkana verdik...
Miili ittifak seçim beyannamesinde aşağıdaki sorulara cevap arıyorum ,seçim beyannamesinde !!!!!!!Hala gösteremedin!!!!Yahu kaç kere oldu daha seçim beyannamesinde aşağıdaki soruların cevaplarını veremeyen ,iktidara gelmeyi nasıl hayal ediyor ,seçim beyanamesinde ERZURUM daki hayvancıdan bahsediyor ama bu konularda tık yok ,al sana samimiyet testi!!!

Milli İttifak Seçim beyannamesinde:

https://drive.google.com/file/d/0B9s...X2s/view?pli=1

1)İmam Hatiplilerin askeri okullara girmesi ile ilgili bir ifade var mı?
2)Ayasofya nın cami olarak ibadete açılması ile ilgili bir beyanat var mı?
3)Okullarda kız -erkek ayrı eğitim görmesi gerekir diye bir ifade var mı?
4)Ateist ve lezbiyen dernekleri hakkında bir açıklama var mı?Kapatmayı düşünüyorlar mı?
5)Milli görüş kuvvetler ayrılığını nasıl prensip olarak kabul ediyor?
6)Basın özgürlüğü kime göre ,objektif standartı nasıl tutturacaksınız?
7)Faizli banka sistemini kaldırmıyor musunuz)
8)Milli Piyango,ve diğer şans oyunlarını da mı engellemiyorsunuz?
9)Genelevleri de mi kapatmıyorsunuz?
10)İsrail ile ticari ilşkileri askıya almayacak mısınız?
11)Milli İttifak Nato dan çıkmayı düşünüyor mu?
12)Esed Suriye nin başındayken ,Suriye ile ilşkileri nasıl devma ettireceksiniz?
13)Mısır da Sisi ile ilşkileri sıfırlamayı düşünüyor musunuz?
14)Pkk ile etkin nasıl mücadele edeceksiniz?

v.s..........

Yani kısaca havanda su dövmeye devam ?Eleştirmeye gelince mangalda kül bırakmıyorlar lakin bu konularda seçim beyannameleri ortada madem eleştiriyorsunuz ,farkınızı ortaya koyun ama malasef!!!

Dar alanda kısa paslaşmalar!!Yuvarlak söylemler ,detay yok bu konularda,kati ve kesin bir vurgu yok!!!

Ama şuna şu kadar buna bu kadar ,şöyle böyle bol keseden milletin cebine yönelik bol bol vaadler !!!Kalın siyah kelimelerle vurgulamışlar!!!!!!!

MÜTEŞEKKÜR

Kıdemli Üye
Şu tam 45 yıldır "Milli Görüşçüler meclise girmesin" diye geçmişte ki söylemler tıpkı bugünde devam ediyor.Eskiden, Milli Selamet Partisi' zamanında (1970'li yıllarda) S.Demirel:" Aman ha,oylarınızı bölmeyin yoksa CHP gelir" diye devamlı halkımızı korkutuyordu.Maksadı Milli Görüşçüler meclise girmesin diyedir.Sonrasında ANAP kuruldu ve Turgut Özal her seçimde: "Aman haa, oylarınızı bölmeyin yoksa CHP'gelir" diyordu.Şimdi ise 13 senedir AKP yani Tayyip "AMAN HA, OYLARINIZI BÖLMEYİN YOKSA CHP GELİR" diye o da bu milleti yılarca korkutup kandırıyordu.Bu hal,halen devam ediyor bu milletin üzerinde..Yahu bu kadarda korkak millet olur mu?CHP, İKTİDARA GELSE BİLE Kİ;(BU, TEKBAŞINA MÜMKÜN DEĞİLDİR.) İ.İnönü zamanında ki gibi bu millete zulüm edemez.Zira eski nesil yok artık şimdi.Vallahi öyle bir hal olsa hemen cihad başlatırız.Biz bunu yaparız.CHP'nin sittin sene iktidara gelmesi mümkün olmayacak.Müsterih olun Milli Görüş'e oy verin...

KAFKAS

Kıdemli Üye
AKP'lilere sesleniyorum: Farzedelim ki bugün CHP iktidarda olmuş olsa idi ve AKP ise barajı geçme sorunu yaşasaydı benim oy'um boşa gider diye CHP'yi mi desteklerdiniz?.Güldürmeyin beni yahu!.
Soruyu yanlış sordun ,bugün Saadet partisi iktidarda olsaydı karşısında chp olsa ve akp Milli ittifakın durumunda olsaydı,ne yapardınız diye soruyorsan .O zaman ümmetin birliği için bugün Ak parti yi nasıl görüyorsam o gün de Saadet partisi ni öyle görürdüm.Allah ı şahit göstererek söylüyorum bu sözü!!!!!!!!!!

Aşk Şairi

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.haksairi.com
Ülkenin yüzde 50 si, ve namazında abdestinde olan halkın coğu Tayyip demiş 14 yıldır, onu desteklemiştir sevmiş hayır duacısı olmuş,

Patizancı kim acaba 14 yıldır hiç bir esamebiz okunuyor oyunyz yüzde bir ak parti gitsin biz gelelim diyorsunuz

Müslümanlık taslıyorsunuz. Ama ümmetin hayırduacısı olduğu şahsa hakaret ediyor iftiralar atıyorsunuz, yazıklar olsun

Filistinliler erdoğan diyor, tüm islam corafyası mazlumları halkları erdoğan diyor, siz ne diyorsunuz.

KAFKAS

Kıdemli Üye
Şu tam 45 yıldır "Milli Görüşçüler meclise girmesin" diye geçmişte ki söylemler tıpkı bugünde devam ediyor.Eskiden, Milli Selamet Partisi' zamanında (1970'li yıllarda) S.Demirel:" Aman ha,oylarınızı bölmeyin yoksa CHP gelir" diye devamlı halkımızı korkutuyordu.Maksadı Milli Görüşçüler meclise girmesin diyedir.Sonrasında ANAP kuruldu ve Turgut Özal her seçimde: "Aman haa, oylarınızı bölmeyin yoksa CHP'gelir" diyordu.Şimdi ise 13 senedir AKP yani Tayyip "AMAN HA, OYLARINIZI BÖLMEYİN YOKSA CHP GELİR" diye o da bu milleti yılarca korkutup kandırıyordu.Bu hal,halen devam ediyor bu milletin üzerinde..Yahu bu kadarda korkak millet olur mu?CHP, İKTİDARA GELSE BİLE Kİ;(BU, TEKBAŞINA MÜMKÜN DEĞİLDİR.) İ.İnönü zamanında ki gibi bu millete zulüm edemez.Zira eski nesil yok artık şimdi.Vallahi öyle bir hal olsa hemen cihad başlatırız.Biz bunu yaparız.CHP'nin sittin sene iktidara gelmesi mümkün olmayacak.Müsterih olun Milli Görüş'e oy verin...
Sen gezi parkı olaylarında yurt dışındaydın herhalde ya da kobani olaylarında veya e muhtıra gecesi bu sol cenahın basına verdiği demeçler yada cumhuriyet mitingleri ,bu zulüm 1453 de başladı diyenler hiç susmaz merak etme!