Sır oldu yüreğimin hıçkırıkları!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Söylemedim kimseye[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne esen yele ne nefeslenen asudeye ve hatta vurgun yemiş melale[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kederin demiyle, elemin tefekkürüyle,çilenin nağmesiyle sessizce içlendim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Boynumu büktüm, belki bahtımdır diye sabrettim, hicranımı bir ömür besteledim[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ey can dert etme hasreti[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Namütenahi olan ümitleri, kalbi sezgileri, ruhi inşiraklari, ecirdeki feri[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir düşün yağmurun tılısımını, gönül payesindeki ihsanını, say ile manayı[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Cehtin farkında ki rüyayı,mefkureleşen furkanı, adım başına düşen kutlu sevdayı[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Elem neki,dert içimde saklı sanki[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Afakımda şafak umutları saklı, firkatimde yaşıyor bir edep timsali[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Batan güneşe, boyun büktüren kedere, hüzn içinde anlamlaşan nefeslere bir bak[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neler saklı içinde, ibrete amade olan ahvalinde, sükut etmek böyle bir şey elbette[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kime sordum, akıl mı kaldı unuttum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Feryad edenlerin hıçkırıklarını duydum, medet umanları ruhuma sordum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Keyfiyetimin ve zafiyetler içinde bedelleşen nefsime sualleri bir bir bıraktım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]İradem için, kalbimin yüreğimden ayıran farkı bilmem ki niçin, azim bizim için[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Gülmek istiyorum, gülemiyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kahkaha atan nefeslerin, ayyuka çıkan heveslerin, leş gibi kokan tenlerin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Girdabında bunalıyorum, kaçmak istiyorum fakat arkamda kalanı unutamıyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Çırpınmak için, hıçkırmak elbette ki kolay olan bir seçim, figan etmek ne mümkün[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​