Sınırımıza Silah Yığılırken Biz: Müftü Nikah Laiklik Atatürk Mini Etek

Dua Nur

Kıdemli Üye
6fmjlztq.png

Cambaza bak cambaza oyunu sahnede. ABD , Küresel .çete sınırımıza silah yığarken birilerinin laikliği nüksetti.Ne yapsanız boş. Milletin bu oyunlara karnı tok. ABD fiziksel olarak güçlü ama dünyadaki algı savaşını çoktan kaybetti. Girdiği hangi bataklıktan çıkabildi ki? Türkiye boğazında kalır Allah'ın izniyle.

awbiyohu.jpg

6g3wqyy2.png

vt275b94.jpg

Dua Nur

Kıdemli Üye
Türkiye çok iyi şeyler yapıyor, vatandaşları ve yardıma muhtaç dünya müslümanlarına karşı.

AYRICA:

FETÖ PKK gibi çok uluslu müdahalenin kuklalarıyla uğraşıyor ama sınırlarımızıda ihmal etmiyor.

Kurdukları ÜÇ HARFLİ örgütlerle de saldırıyorlar sonuç alamıyorlar.Yerli silahlarımız ve bordo berelilerimiz ile hadlerini bildiriyoruz..

İçerde CHP HDP FETÖ PKK DHKPC ile pusudalar..Müftü, nikah Atatürk , mini etek , laiklik falan filan. Laik yobazlar pankart açıp nabız yoklaması yaparken, silahlı örgütleri PKK FETÖ DHKPC eylem için fırsat kollarken, millet TINNNNNN. Kimse kaale almıyor.

Enflasyon düşerken, yatırımlar tam gaz. Turizm patlaması yaşanıyor. Türkiye güvenli ülke imajı ile düşman çatlatıyor.

Ortadoğu’da cirit atan Batılı istihbarat teşkilatları ülkemize sızarken hapsi boyluyorlar. Büyükadacılar harita üzerinde basılıp hapsi boyluyor.

Küresel terör çetesi ülkemizi Suriye , Irak, Libya , Mısır haline getirmek adına Türkiye Cephesi açmak için sınıra silah yığarken; İÇ İŞGAL ÖRGÜTLERİ PKK VE FETÖ nün inlerine girerek onların işini bititiriyoruz. Hiç bir işgal, iç destek gücü olmadan gerçekleşemez. FETÖ VE PKK ‘yı çökertmek işte bu yüzden çok önemli. Çok uluslu Türkiye’yi işgal planının içerdeki ayağının kesildikçe hırsla sınırımza silah yığarak bizi korkutmaya çalışıyorlar.

Milli bir mücadele içindeyiz. Bu ülkemizin için varoluş kavgasıdır. Ülkemize diz çökmeyecek, rehin alınamayacak . Taşıma suyla değirmen dönmez. Eşşşekkk gibi silah taşıya dursunlar. Sonuç alamazlar. Dedeleri gibi tin tin ya geri giderler, ya tabutları gider. YEDİRMEYİZ.

Son.Fedai

Kıdemli Üye
Web sitesi
www.elibolyazilim.com

Milli bir mücadele içindeyiz. Bu ülkemizin için varoluş kavgasıdır. Ülkemize diz çökmeyecek, rehin alınamayacak . Taşıma suyla değirmen dönmez. Eşşşekkk gibi silah taşıya dursunlar. Sonuç alamazlar. Dedeleri gibi tin tin ya geri giderler, ya tabutları gider. YEDİRMEYİZ.

Hepsini gömecek yerimiz var elhamdülillah...

Enes

İhvan Forum Üye
Bu tarz boş tartışmalar bütün iktidarların işine yarar.

Bizim paslanmış ve çürümeye yüz tutmuş ak partinin de işine geliyor.

Belli konulardaki beceriksizlikleri bu gibi suni tartışmalarla örtüyorlar.

albeyy

Üye

Enflasyon düşerken, yatırımlar tam gaz. Turizm patlaması yaşanıyor. Türkiye güvenli ülke imajı ile düşman çatlatıyor.

ENFLASYON DÜŞTÜ TURİZM PATLADIDA BİZİMMİ HABERİMİZ YOK..WALLA BEN ANKARADAYIM DÜN BURDA KANALİZASYONLAR PATLADI...VENEDİK ARTIK ANKARAYI DA KISKANIR OLDU..TURİZM PATLAMASIDA OLUR YAKINDA.İSTANBUL VE ANKARADA SANDALLAR ORTAYA ÇIKAR TÜM AVRUPA BİZİ KISKANIR

albeyy

Üye
Bu başlıkların hepside rahatsız ediyo sizleri nedense anlayamıyorum...

Dua Nur

Kıdemli Üye
Temmuz’da 4-5 günlüğüne Alanya’ya gittim. İnanılmaz bir kalabalık var. Yerli yabancı , insanlar müthiş bir hareket halinde. Dükkanlar müşteri kaynıyor. Arabalar lüks.

Fiyatlar Ankara ile aynı. Önceden tatil beldelerinde fiatlar çok yüksek olurdu.

Kaldığımız tesisin etrafı birkaç sene önce boştu. Şimdi 5 yıldızlı otellerle dolmuş. Plajlarda mayolular ile haşemalı yerli ve yabancı turistler yanyana. Kimse de kıyafete karışmıyor.

Kıyafet diye bağıran fitneciler iftira atıyor. Plajdan bikinisiyle çıkan bayanlar üzerine bir şey almadan yoldan arabaların arasından geçip oteline gidiyor. Haşemalılarda aynen böyle. Açık bayanların yanında başörtülüler ve çarşaflılar bile var o sıcakda ve çok fazlalar.

Evet enflasyon tek haneli rakamlara düştü ve yatırırmlar tam gaz. Konya’ya Diyarbakır’a güneş sistemi tarlaları kuruluyor. Rüzgar enerjisi için fabrika kuruluyor.Çevremiz ateş çemberi ve kaçan ülkemize geliyor onlara da bakıyoruz Çok şükür.

albeyy

Üye
Valla ben esnafım anlattıklarınla yaşadıklarım tutmuyor...olsun yinede hayırlısı olsun :)

albeyy

Üye
Zaten ülkemize kaçanlara bakıyoruz sadece bizim vatandaşımız işsiz ise sigortadan borç çıkarıyoruz.türk'ün türk ten başka dostu yoktur..

Dua Nur

Kıdemli Üye
Bazı yayınlarda neredeyse her gün "ATATÜRK HEYKELİNE SALDIRI", "Palalı saldırgan heykeli yıktı", "Yine bir meczup yine saldırı" gibi çok haber dolaşmaya başladı.
Bu bana oldukça garip geldi.
Üzerinde fazla durmadım yine de...
Derken!
Geçtiğimiz gün Tayyip Bey için hazırlanan masklar, heykeller gündeme geldi.
O zaman durdum! Dikkat kesildim.

Ve eski dostumun söyledikleri aklıma geldi...
Ne mi söylemişti dostum?

Şunu: "GLADYO muazzam bir hazırlık içerisinde. Bir sabah kalktığınızda Türkiye'de ne kadar büyük ve bilinen ATATÜRK heykeli varsa hepsine gece yarısı saldırı yapılacak. Sabah Türkiye bambaşka bir fotoğrafa uyanacak. Sokakları kimse tutamayacak..." Böyle demişti dostum.
Şaşırmıştım ama çok üzerinde de durmamıştım. Şimdi heykel işleri alıp başını gidince bir operasyonun alt yapısı gibi gelmeye başladı.
Uyarayım istedim.

ERGÜN DİLER

Dua Nur

Kıdemli Üye
ISSIZ YERE ATATÜRK HEYKELİNİ BİR İNSAN NEDEN ATAR, O ISSIZ YERDE TESADÜFEN BİR CHP'Lİ BU HEYKELİ NASIL BULUR?

ng54a9dv.png