Silen yok gözümden akan yaşımı!

Mustafa Cilasun

Kıdemli Üye
Web sitesi
twitter.com
[FONT=Palatino Linotype, serif][/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Suskun bir melal, takatsiz bir hal ile yol alıyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Zihnimi ne kadar kurcalayan sualler varsa, bir çözüm arıyor ve düşünüyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bazen acziyet yaşıyor ve bazende umut içinde ferahlıyorum, kalbi sürur yaşıyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neşe-i muhabbetin hazzına o an müdrik oluyor ve kalbimin sahibine sığınıyorum[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neydi açmazlarım ve çözümünde naçar kaldıklarım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Elhak nefesin malikinde, vicdanın hesabı ülviyetinde, ruhumu kuşatan efkar elinde[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kaybolan ahendin, insan zihniyetinde ki devrişmelerin ve talan edilen o gönüllerin[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nidasında, elemin, kederin birliğinde, mahzun nefeslerin medet uman melallerinde[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne ranıyorum, taksimi nasibi niye sorguluyorum[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bahtın tesliminde, iradi olan bilinçsizliğinde, sığınmaları yaşayan nice acizliğinde[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl bir çözüm bulmalıyım, fedret diye mi inanmalıyım, safahatı ne yapmalıyım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nitelik ve ihsan cenahından uzaklaşan canları nasıl sınıflandırıp ve aklamalıyım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Dert etme elemi,verenin kim olduğu belli mi demeliyim[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bir köşeye çekilip rahatımı ve efradın rerahını temin etmek için mi sığınmalıyım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yoksa, boş ver diyerek nefsi sıyrılışlar dehlizinde boğulup kimseyi duymamalıyım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hakikatin ruhumu inleten sedasını ne yapmalıyım gül kokusundan mı kaçmalıyım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yoksa nefsi hezeyanlara kapılıp arzularda kaybolmalıyım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]La şerike leh derken, la havle vela kuvvete'yi nefeslenirken dilde mi bırakmalıyım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kitabı celili hiç mi anlamamalıyım, sadece yüzünden okuyup ecir mi ummalıyım[/FONT]
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ben bu aklımı ve ruhumdan tebarüz eden feryadı kalbime söyle nasıl anlatmalıyım[/FONT]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN[/FONT]​