sigara kullanıyor musuz?

Sigara Kullanıyonuzmu ?

• Evet

Oy: 46 26.1%
  • Hayır

Oy: 130 73.9%

• Kullanılan toplam oy
    176
B

benja

Guest
dictator e katiliyorum. insanlar stresli ya da bunalimda olduklarinda bir seylere tutunmak istiyor. bazi kisilerin tutunduklari da sigara olabiliyor. sizlerin tutundugunuz dal sigara degil diye, baskalarina bahane one suruyor demek cok yanlis. kisinin o anki ruh halini bilemezsiniz.

D

DictatoR

Guest
Tamam gelmeyin üstüme atarım kendimi şimdi bodrum katından aşağğı :O

SiNeM

Piss'a!
benja' Alıntı:
dictator e katiliyorum. insanlar stresli ya da bunalimda olduklarinda bir seylere tutunmak istiyor. bazi kisilerin tutunduklari da sigara olabiliyor. sizlerin tutundugunuz dal sigara degil diye, baskalarina bahane one suruyor demek cok yanlis. kisinin o anki ruh halini bilemezsiniz.

Sorun zaten tutundukları şeyin sigara olması..Bence iradesizlik bilinçsizlik bulundugu ve yetişdigi ortamsdan dolayı sigarayı çıkış kapısı olarak görüyorlar..

B

benja

Guest
SiNeM' Alıntı:
Sorun zaten tutundukları şeyin sigara olması..Bence iradesizlik bilinçsizlik bulundugu ve yetişdigi ortamsdan dolayı sigarayı çıkış kapısı olarak görüyorlar..

iradesizlik, bilincsizlik ya da baska bir sey olabilir. ama bu bahane degil. anlatmak istedigim zaten bu.

SiNeM

Piss'a!
sigaraya başlama sebeplerini söyledim..bence başladıktan sonra bırakamamak bahane..

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
başlamakda bahane şahsımca....ne yani sigara içmessem dertlerime derman bulamıyomuyum???

yane ben dertlenince ararım adaşımı dertleşiris....sigarada neymişş??

B

benja

Guest
arkadaslar anlatamadim sanirim. ya da siz anlamak istemiyorsunuz. ben de ictim birkac tane sigara. cok kotu moralim bozuktu. o an yapabilecek baska bir sey bulamadim ve sigara ictim. devam etmedim ama o an oyle gerekti. anlatabildim mi? yani insanlarin nasil bir ruh halinde sigaraya basladiklarini bilemezsiniz. cunku herkes "siz" degil !!

kul emir

Profesör
benja' Alıntı:
arkadaslar anlatamadim sanirim. ya da siz anlamak istemiyorsunuz. ben de ictim birkac tane sigara. cok kotu moralim bozuktu. o an yapabilecek baska bir sey bulamadim ve sigara ictim. devam etmedim ama o an oyle gerekti. anlatabildim mi? yani insanlarin nasil bir ruh halinde sigaraya basladiklarini bilemezsiniz. cunku herkes "siz" degil !!
iyide arkadaşım yani bir adam hergünmü dertli olur bazı tanmıdıklarım var günde 1 pakete banamısın demiyor bu adam günde 1 paket sigara kadar bunalımamı giriyor yazık o zaman bu adam kaldırsın kendini atsın abicim

B

benja

Guest
şeyh_şamil' Alıntı:
iyide arkadaşım yani bir adam hergünmü dertli olur bazı tanmıdıklarım var günde 1 pakete banamısın demiyor bu adam günde 1 paket sigara kadar bunalımamı giriyor yazık o zaman bu adam kaldırsın kendini atsın abicim

ben baslama sebebinden bahsettim. sonrasi tamamen iradeyle alakali.

med-cezir

Profesör
hayır hayır hayır

içmem

kendimi ve çevremi zehirleyecek kadar şuursuz değilim:O

azad21

Üye
Web sitesi
www.guladare.com
yok ben kumardan içkiden sigaradan nefret ederim size de söyliyeyim içmeyin

saide

Asistan
cok sükür icmiyorum Allah icenleri de birakma gücü direnci versin Amin;)

Kaf-Nun

Asistan
Bende sigara kullananlardanım

Dokunmayın beni tek anlayan sigarama
Dokunmayın
Sönmesin alevi...

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
komik13bb.jpg