Şevket Kazan a cami cemaati fırçası....

ukubat

Profesör
Web sitesi
www.ismailaga.org.tr
CAMİ CEMAATİNDEN ŞEVKET KAZAN A TEPKİ
S6FUM56sevket-kazan-onder-avla-ne-gorustu-500.jpg
Kalp%20Resimleri%20(18).jpg

Şevket Kazan namaz kılmak için gittiği bir camide yaşlı bir amcadan fırça yedi.
Şevket Kazan-Önder Sav gizli görüşmesi” medyada ve kamuoyunda büyük tartışmalara neden olurken, Kazan’ın SP Genel Başkanı Numan Kurtulmuş’u devirebilmek için CHP Genel Sekreteri Önder Sav’dan taktik destek alması sonrası gelen tepkiler Kazan`ın başına bela oldu.

Geçtiğimiz günlerde teravih namazını kılmak için Ankara Yenimahalle’de bir camiye giden Şevket Kazan namaz çıkışında sakallı, yaşlı bir amcanın tepkisine maruz kaldı. Şevket Kazan`ı camide gören yaşlı amca, "Sen hiç utanmıyormusun, gidip de peygamber düşmanı bir adamdan akıl almaya. Niye bu hareketin içine nifak sokuyorsun" diyerek yakasına yapıştı. Cami cemaatinin araya girmesiyle sakinleştirilen yaşlı amcanın beklenmedik tepkisi karşısında şaşıran Şevket Kazan, olayın büyümemesi için sessiz kaldı.

Görünen o ki, bu gizli görüşmenin ortaya çıkması SP içindeki gelenekçi muhalif kanadın başını daha çok ağrıtacağa benziyor.

HABERTARAF

bakış

Kıdemli Üye
şevket kazanı bu hareketinden dolayı kutluyorum.Susarak terbiyesize çok güzel cevap vermiş.

vakti zamanında deniz baykal 20'li yaşlarda genç bir solcu iken,bir toplantıda başbakan menderesi görür ve yakasına yapışır.
Baykal"Özgürlük istiyoruz"der.Menderes ise"Evladım bundan daha büyük bir özgürlük mü var,başbakanın yakasına yapışmışsın"der.

İşte büyük insanlar hep böyledir.Yönetici olmak tayyip erdoğan gibi insanlara tepeden bakmak değil,onlara hizmetçi olmaktır.gerektiğinde eleştirileri usulen dinlemektir.

ukubat rabbim razı olsun senden.Böyle bir muhasebeyi bize yaptırdığın için...

agbi

Yasaklı
şevket kazanı bu hareketinden dolayı kutluyorum.Susarak terbiyesize çok güzel cevap vermiş.

vakti zamanında deniz baykal 20'li yaşlarda genç bir solcu iken,bir toplantıda başbakan menderesi görür ve yakasına yapışır.
Baykal"Özgürlük istiyoruz"der.Menderes ise"Evladım bundan daha büyük bir özgürlük mü var,başbakanın yakasına yapışmışsın"der.

İşte büyük insanlar hep böyledir.Yönetici olmak tayyip erdoğan gibi insanlara tepeden bakmak değil,onlara hizmetçi olmaktır.gerektiğinde eleştirileri usulen dinlemektir.

Sen hiç utanmıyormusun, gidip de peygamber düşmanı bir adamdan akıl almaya. Niye bu hareketin içine nifak sokuyorsun"

Eğer siz bu szleri söyleyen kişiye TERBİYESİZ diyorsanız ve gıyabında bence siz kendi TERBİYENİZİ e bir ÖZELEŞTİRİ yapın.

Sen bu sözleri syleyen kişiyi TANIYORMUSUN ? MİLLİ GÖRÜŞ ruhunda tanımadığın bir kişi ye GIYABINDA laf edebilirmisin.

AYRICA

Bu söylediği sözü eğer çok kendine güveniyorsan KARŞILIKLI İSTİŞARE edebiliriz YALNIZCA kazan ın SAV ın ayağına gidip KURTULMUŞ u diskalifiye etmek için AKIL ALMASINI.

ıtri

Üye

Dindarların yıllardır yanlış bildikleri bir konu:
DENİZ BAYKAL MENDERESİN YAKASINA YAPIŞMAMIŞTIR.
Bunu katıldığı bir tv programında açıklamış ve iddia edenlerden mahkemede hesaplaşacağını söylemiştir.
Olayın kahramanlarından biri öldüğüne göre Baykal'a inanmak zorundasınız.
Bu olayı iddia eden yazar-çizer takımı duyumlarla yanlış bilmektedir.
Baykal'ı bende sevmem ama gerçek bu.
Onun için aynı iddianız devam ediyorsa "müfteri" durumuna düşmemek için ispat etmeniz daha doğru olur.
Bilginize...

bakış

Kıdemli Üye
Sn ıtri,bu olayı bir kitapta okumuştum.Çok yakın tarih olmadığı için ispatı güçtür tabi.Kaynağını bulabilirsem sadece bunu verebilrim.Deniz baykal fasıktır,bu olayı yalanlamıştır ancak ona inanmak zorunda değiliz.

herneyse zaten konumuz bu değil,konumuz adnan menderesin halkın arasına karışmasıdır.

Eğer siz bu szleri söyleyen kişiye TERBİYESİZ diyorsanız ve gıyabında bence siz kendi TERBİYENİZİ e bir ÖZELEŞTİRİ yapın.
Agbi orası cami,ibadet yeri.Orada halka hitap etmiyor sn kazan.Bu adamın yaptığı terbiyesizlik değildirde nedir.

belki sende o camide olsaydın sn kazanı secdede bile tartaklardın.Sizden herşey beklenir.

arifan yolcusu

Profesör
zafer yayınlarından menderesle alakalı bir eser olabilir....
bana da tanıdık geliyor...
ama baykal reddetmişse başka ehil bir tanık çıkmadığı sürece ona inanmak durumundayız, insanlar karışmış olabilir vebalden kaçınmak lazım...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
CAMİ CEMAATİNDEN ŞEVKET KAZAN A TEPKİ
S6FUM56sevket-kazan-onder-avla-ne-gorustu-500.jpg

83066.jpg

habertaraf bu haberi bu fotoğrafla vermiş.

İsteyen bakabilir, buyrun linki:

http://www.habertaraf.com/haber/83066.html

Ama ukubat haberi daha bir dikkat çekici hale getirmek, şevket kazana daha çok saldırı olabilsin diye yukardaik fotoğrafla vermiş.

yani haberin üstünde oynamış. sanki şevket kazan ve önder sav başbaşa vermişler kulak kulağı bir şey fısıltıyorlarmış gibi!!!

ukubat efendi bu havayı vermek istemiş!

Tabi kendisine yakışanı yapmış!

Bu kadar utanmazlık olmaz!

yazıklar olsun.

üstelik bu haber 21 Ağustosta yayınlanmış.

Ukubat denen kişi dün aktarmış gören de sanki yeni sanacak!

müflis tüccar eski defterleri karıştırırmış!!!

(şevket kazanın önder sav ile görüşmesini asla onaylamadım, tenkit ettim, milli görüş forumlarında da yazdım bunları... o görüşme ne kadar yanlış ise bu fotoğraf üzerinde oynanarak bu şekilde verilmesi de o kadar yanlış ve çirkin)

arifan yolcusu

Profesör
ihvanımız bir de kalp koymuş sevdalı olsunlar diye...
bu arada şevket abimizin görüşmesini destekleyenlerdenim...
suç onda değil büyüğümüz imzaların çekilleceğini anladı sanırım
bu sebeple daha önce sadece sav efendinin başına böyle bir durum geldiği için onunla istişare etti
gayet normal buluyoruz...

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
bu sebeple daha önce sadece sav efendinin başına böyle bir durum geldiği için onunla istişare etti

kalp olayı ayrı bir rezalet zaten... çocukca!

agbi

Yasaklı
Sn ıtri,bu olayı bir kitapta okumuştum.Çok yakın tarih olmadığı için ispatı güçtür tabi.Kaynağını bulabilirsem sadece bunu verebilrim.Deniz baykal fasıktır,bu olayı yalanlamıştır ancak ona inanmak zorunda değiliz.

herneyse zaten konumuz bu değil,konumuz adnan menderesin halkın arasına karışmasıdır.

Agbi orası cami,ibadet yeri.Orada halka hitap etmiyor sn kazan.Bu adamın yaptığı terbiyesizlik değildirde nedir.

belki sende o camide olsaydın sn kazanı secdede bile tartaklardın.Sizden herşey beklenir.

Forum da devamlı kırdığın POTLAR gerçek anlamda SP ne gönül vermiş vede hala ERBAKAN ın takip edenlere SAYGIN YOKSA KENDİNE SAYGIN olsun.

Şevket Kazan namaz çıkışında

Yani Camide değil.

AYRICA Bursa ya gittiğinde bak Cami girişlerin kapı üstlerinde birer oda var.ARAŞTIR öğren BİLMEMEK AYIP DEĞİL.

agbi

Yasaklı

sadece sav efendinin başına böyle bir durum geldiği için onunla istişare etti

Nedir açarmısınız ?

ıtri

Üye

Fasıktır şudur budur, ama olayın taraflarından biridir. Bende çok kişiden ve bazı kitaplardan dediğiniz biçimde okudum. Ama hepsi de birinci kaynak değil. Yani hiç kimse "ben gördüm, gözümün ününde oldu" diyen yok. E bir kimse fasıktır diye onun iddialarına- çırpınışlarına kayıtsız mı kalacağız?

Olayın benim şahit olduğum doğrulanma şekli şöyle: Benzer iddiayı başbakan Erdoğan bir aralar dillendiriyordu. Sonunda Baykal tv ye çıkıp dediki, O kişi ben değilim. Bu hususta çok kişi yanlış biliyor. Erdoğan'ı da bu yanlış bilgisi mazur gösterir. Ama eğer iddiasına devam edecekse ya ispat etsin, yoksa mahkemede hesaplaşacağız" dedi. Bunu ben birinden değil tv de Baykal'ın kendi ağzından dinledim. Baykal'ın bu çıkışından sonra başbakan artık olayı bir kere daha dillendirmedi.

Onun için çok kuvvetli ,birinci derece de şahitler çıkmadıktan sonra Baykal'a inanmak durumundayız. Hak- hakikat bunu gerektirir, diye düşünüyorum.

bakış

Kıdemli Üye
sadece sav efendinin başına böyle bir durum geldiği için onunla istişare etti

Nedir açarmısınız ?
Numan kurtulmuşun genel başkanlığını iptal ettirmek için.Çünkü ihtilaf halinde kaldılar ve sav'da bu konularda becerikli olduğu için onunlada istişare yapmıştır.

arifan yolcusu

Profesör
agbi sen bu işlerde tecrübelisindir...
bu kayyum olayları falan...
daha önce sav efendi yaşamış bizim ki gibi bi durum,
yoksa onunla niye istişare edilsin..
yani bu tecrübe paylaşımı

agbi

Yasaklı
Numan kurtulmuşun genel başkanlığını iptal ettirmek için.Çünkü ihtilaf halinde kaldılar ve sav'da bu konularda becerikli olduğu için onunlada istişare yapmıştır.

Kurtulmuş ne demişti

DAVA ARKADAŞINI pasifize etmek için SAV gibi adamlara gidilirmi ?

SAV dan akıl alırken bazı sırları ve iç dengelerdende bahsetmiştir ki SAĞLIKLI AKIL ALSIN diye.

Hadi beeeee

KAZAN ın SAV a GİTMESİ MİLLİ GÖRÜŞ RUHUNA İHANETTİR.