Şevket Kazan 28 Şubat Davasında Şikayetci Dilekçesi Verdi...

deren

semure
Hiç kimse bir insanın rahatsızlığından siyasi rand çıkarmayı düşünmez.Şevket Kazan ı severiz.Hatta kendisine bir zamanlar kırmızı bir gül takdim etmişizdir.verdiği birçok seminer eğitim ve konferanslarına katılmışımdır.Rabbim kendisine acil şifalar versin.yaraları açanlarla hesabımız ahiret kalsın.

DESIFRE

Yasaklı
28 Subatcılar Salıverilirken sesini cıkarmayanlar, fetullah gūlen bir zamanlar 28 subatcıları desteklerken bu haksızlık karsısında dilsiz Seytan olanlar Mal bulmus Magbiri gibi Sayın Sevket Kazan a saldırmakta

Ebu Computer

Kıdemli Üye
Son dakika haberi...

28 Şubat sürecinde, hükümeti devirmeye teşebbüs ettikleri idda edilmesiyle 103 şahıs hakkında açılan davanın 76. duruşması sona erdi. Mahkeme dönemin Adalet Bakanı Şevket Kazan'ın şikayetçi olarak katılma talebi kabul etmedi .

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Hiç kimse bir insanın rahatsızlığından siyasi rand çıkarmayı düşünmez.Şevket Kazan ı severiz.Hatta kendisine bir zamanlar kırmızı bir gül takdim etmişizdir.verdiği birçok seminer eğitim ve konferanslarına katılmışımdır.Rabbim kendisine acil şifalar versin.yaraları açanlarla hesabımız ahiret kalsın.

Böyle ol ciğerimi ye.. İNSANİ olan bu yazındır.

redyellow

Kıdemli Üye
Web sitesi
redyellow.besaba.com
Şevket kazan şikayetci oldu, olmadı vs.vs.

Benim aklıma şu geldi:

Bu ülkede 28 şubattan mağdur olan sadece şevket kazan değil herhalde.

Mesela bu mağdur olanların en başında Recep Tayyip Erdoğan yok mu? 28 şubatın faşist döneminde faşist kararlarla hapse tıkılmadı mı?

Şevket Kazana salya sümük saldıran akplilerden bir tanesi bile neden çıkıp da RECEP TAYYİP ERDOĞAN 28 ŞUBAT DAVASINDA NEDEN ŞİKAYETCİ OLMUYOR? diye sormaz ki???

Recep tayyip erdoğan bir isim, başka akpli isimler de yazılabilir oraya.

Şevket kazan öyle veya böyle sonuçta doğruyu bulmuş ve şikayetci olmuş, peki NEDEN TAYYİP ERDOĞAN; BÜLENT ARINÇ gibi İSİMLERDEN HİÇ KİMSE BU DAVADA ŞİKAYETCİ DEĞİL???