Seviyorum Kardeşimmmmm !!!

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
HERŞEYİMEEEE....

Her hikayenin bi kahramanı wardır bu hikayenin kahramanlarından biride benm
Her hikayenin bi sonu war derler
Bnm onla olan hikayemn bi sonu olmayacak
Beraber dünyaya meydan okucak gücü bile bulurus biz
Yeter ki hep birlikte olalım...
O bnm hayatımın ta kendisi
Hiçbi güç alamas onu benden
ÖLÜM BİLE!!!

SENİ ÇOK SEWİORM BİTANEM...
HEP YANINDAYM..
HEP BİRLİKTEYİS...

Sevginizi içinize atmayın, her an her yerde haykırın..
Seviyorum işte.. :wub[1]:

B

benja

Guest
"Kendine iyi bak" bir "veda" degil "elveda" cümlesidir çogu zaman. O üç kelimeden çok daha fazlasini gizler içinde...

"Kendine iyi bak. Çünkü bundan sonra ben yaninda olmayacagim. Olamayacagim. Istesem de istemesem de. Sevdim bir zamanlar seni, hala seviyorum ve benden sonra da mutlu olmani istiyorum. Olurda bir gün dönersem seni iyi bulmak istiyorum."

"Kendine iyi bak. Çünkü bundan sonra kendinden baskasi olmayacak yaninda sana bakacak. Ben olmayacagim. Kendine iyi bak ve beni düsünme. Çünkü ben de seni düsünmeyecegim artik. Arama sakin beni, yazma, çünkü ben yazmayacagim. Sil beni yüreginden, çünkü ben silecegim. Fakat, yasanilan, paylasilan güzel seyler hatirina sana yürekten mutluluklar diliyorum. Ve ben bir daha dönmemek üzere gidiyorum."

"Kendine iyi bak. Aramizda geçen herseye ragmen benden sonra iyi oldugunu bilmeyi tercih ederim. Aslinda bilmem çok önemli degil, iyi oldugunu varsayacagim ben. Seni bir daha asla görmemek üzere gidiyorum ben, seni kendinle basbasa, yapayalniz birakiyorum ben. Biliyorum kendini birakacaksin benden sonra, o yüzden iyi bak diyorum. Aslina bakarsan, çok da fazla umursamiyorum."

Kendine iyi bak, derler ve giderler. Tutkuyla sevenler, bazen birden fazla söylerler bunu. Çünkü onlari ayirmak, eti tirnaktan ayirmak gibidir. Kolay kolay kopamaz onlar, süreç çok aci vericidir, yürek parçaliyicidir. Her seferinde azalan umutlarla geri döner ve yine "Kendine Iyi Bak" sözleriyle ayrilirlar. Ta ki umut da, sevgi de tükeninceye kadar..

*Taki son elveda mezar sessizligine bürünüceye kadar*

Tutkunun ötesinde sevenler, bir kez "Kendine Iyi Bak" derler ve giderler. Onlar eti tirnaktan ayirmak yerine ölümü yeglerler. Onlar bu aciyi bir kezden fazla kaldiramayacaklarini bilirler.

Kendine iyi bak, derler ve giderler. Bu sözlerin içinde ihanet yok, hiç bir zaman olamaz derler ve giderler. En büyük ihanet degil midir aslinda seni seveni, ihtiyaci olani yüzüstü birakip gitmek.

Kendine iyi bak, derler ve giderler. Seni suskunluga mahkum edip giderler. Seni parçalara ayirip, en büyük parçayi yanlarina alip giderler. Seni senden alip giderler. Daha kötüsü suçlayamazsin onlari tüm bunlar için. Kendine iyi bak deyip gidenin geçerli bir nedeni vardir elbet. Suçlatmaz kendini. Savasmadiklari için kizarsin ama suçlayamazsin. Savasmislarsa, yenildikleri için kizarsin ama suçlayamazsin.

*Yenildigin için kizarsin ama suçlayamazsin*

Ayriligin kaçinilmazligina inandirir seni, kendine iyi bak, derler ve giderler. Elinden umutlarini, düslerini, sevgilerini alip giderler. Bir tek anilari birakirlar geride, bir de hatirladikça gözyaslarina bogulasin diye unutulmayan nagmeler. Arkalarina bakmadan çekip giderler eger yalniz kalmissan, çünkü insafsizliklarini görmek istemezler. Hersey o saniye orada bitsin, kapansin bu sayfa isterler.

"Bitti" diyemedikleri için , kendine iyi bak derler.

"Kirildim ve affedemiyorum" diyemedikleri için kendine iyi bak derler.

"Seni istemiyorum artik, hayatimdan çikaracagim ama bil ki hiç unutmayacagim" diyemedikleri için kendine iyi bak derler.

"Biliyorum çok kanayacaksin ama daha iyisini yapamiyorum" diyemedikleri için kendine iyi bak derler.

Vicdanlarini rahatlatmak için kendine iyi bak derler, çünkü o kan uzun süre akacaktir ve o yara asla kapanmayacaktir,
bilirler.

Kendine iyi bak bir noktadir çogu zaman. Kendine iyi bak deme bana, sadece kötülükler noktalansin isterim ben. Oysa sen iyisin....

*Sen gözümdeki isik, dudagimdaki tebessüm, sen içimdeki sevinçssin. Sen hayatima renk katan, sen yüregimdeki çarpinti, sen hayatimdaki nesesin. Sen yolumu aydinlatan, sen dert ortagim, sen gönül yoldasim, sen bir tanesin. Kendine iyi bak deme bana. Nokta koyma. Keske böyle yasanmasaydi bazi seyler, keske affedebilsen beni, keske ben de affedebilsem.. Keske döndürebilsek zamani geriye. Keske bugünkü aklimizla yasasak herseyi bastan. Nafile...Ama yine de, gitmesen olmaz mi? Bitmesek olmaz mi? Sen eksikken, ben nasil tam olurum? Senden kalan boslugu kimlerle doldururum? Savassak aramiza giren seytanla olmaz mi? Hani büyük asklar her türlü engeli asardi, hani gerçek dostluklar her sinavi geçerdi, hani sevgi eninde sonunda kazanirdi? Hani hayatta hiç kirlenmeyecek degerler vardi? Hani en büyük zaferler, en kanli savaslarin ardindan kazanilirdi? Bunlarin hepsi yalan mi?... Sahiden..., gitmesen olmaz mi? Bitmesek olmaz mi? Peki o zaman... Senin istedigin gibi olsun... Öyleyse...Sen de "Kendine Iyi Bak."*

Kendine Iyi Bak derler, kurşunu kafana sıkıp giderler.

B

benja

Guest
Neden hep birinden ayrıldığımda aklıma gelirdi Araz? Bana onu hatırlatan şey neden hep “ayrılık” oluyordu? Ve neden birinden ayrıldığımda hep onu görebilmek arzusu yerleşiyordu içime? Sanki birazdan yan sokağın köşesinden karşıma çıkacakmış gibi geliyordu. Oysa o şimdi çok uzaklarda bir yerlerdeydi. Yüzü yine insanın aklını başından alacak kadar güzel kalmış mıdır acaba? Yoksa yıllar acımasız oyununu ona da mı oynadı? Baktığım her yüzde onu aradım. Başkalarında hep onu sevdim. Ve her defasında ona benzemedikleri için hayatıma giren herkesi terk ettim. Aslında bunca terk ettiğim hep Araz’dı belki... Meğer ne çok terk etmişim onu; ne çok severken...

kahraman tazeoglu'ndan kisacik bir alinti..

M_i_r_a_y

Paylaşımcı
benja' Alıntı:
Neden hep birinden ayrıldığımda aklıma gelirdi Araz? Bana onu hatırlatan şey neden hep “ayrılık” oluyordu? Ve neden birinden ayrıldığımda hep onu görebilmek arzusu yerleşiyordu içime? Sanki birazdan yan sokağın köşesinden karşıma çıkacakmış gibi geliyordu. Oysa o şimdi çok uzaklarda bir yerlerdeydi. Yüzü yine insanın aklını başından alacak kadar güzel kalmış mıdır acaba? Yoksa yıllar acımasız oyununu ona da mı oynadı? Baktığım her yüzde onu aradım. Başkalarında hep onu sevdim. Ve her defasında ona benzemedikleri için hayatıma giren herkesi terk ettim. Aslında bunca terk ettiğim hep Araz’dı belki... Meğer ne çok terk etmişim onu; ne çok severken...

kahraman tazeoglu'ndan kisacik bir alinti..

Benja super bi yazi gercekten,senin sectigin yazilar ayricalikli zaten ,yuregine saglik :)

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
o saatlerde serpilir gülüşün
bir avuç su gibi içime, ey yar
senin de başında o çılgın rüzgar
deli deli esiverirse bir gün
beni unutma

ben ayağımda çarık, elimde asa
senin için şu yollara düşmüşüm
senelerce sonra sana dönüşüm
bir mahşer gününe de rastlasa
beni unutma

hala duruyorsa yeşil elbisen
onu bir gün benim için giy
saksıdaki pembe karanfilde çiy
ve bahçende yorgun bir kuş görürsen
beni unutma

büyük acılara tutuştuğum gün
çok uzaklarda da olsan yine gel
bu ölürcesine sevdiğine gel
ne olur tanrıya kavuştuğum gün
beni unutma

zerefşan

sustum...
tek dileğim çabuk dönmen
ELLEİRNE YÜZÜN SÜRMEN
GÖZLERİNE BAKIP BAKIP
seviyorum seni demek

B

benja

Guest
ikimiz de acemi birer aşıktık o zamanlar
sen yollarda eski bir aşkı ağlıyordun
bense kendimi usta sanıyordum bu işlerde
ve yağmur gibi akıp giden yıllardan
geriye ne kaldığını bilmiyordum
seni tanıyana kadar
ama farkındaydım yine de
ne zaman seninle olsam
tanıdık bir kuş cıvıltısıyla uyanırdım her sabah
şimdiyse kırılgan mektuplar yazıyorum
hangi adrese göndereceğimi bile bilmeden
malumun olsun ben sende ülkemi sevdim
hüzün dolu yağmurlarla taşan boynu bükük nehirleri
ben sende yolları sevdim
dallarına hiçbir kuşun konmaya bile yanaşmadığı ağaçlarla kaplı yolları
ikimiz de acemi birer aşıktık aslında
ve çoğu defa ne yapacağımızı bilmeden serseri dolaşırdık sokaklarda
..

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
bura aşk topiği olmuş yaaa: ((

ben aşık değilim nolucak şimdi ben yazamıcakmıyım duygularımı???

dahası;
korkakça ellerimi gizlediğim gözlerimi kaçırdığım....

başımı iki kolumun arasında sıkıntıdan yorduğum bu çaresiz güzelliği yazamıcakmıyım????

adaş hayli korkutmuşsun: ((

zerefşan

sustum...
rüveyda(müzehhibe)' Alıntı:
bura aşk topiği olmuş yaaa: ((

ben aşık değilim nolucak şimdi ben yazamıcakmıyım duygularımı???

dahası;
korkakça ellerimi gizlediğim gözlerimi kaçırdığım....

başımı iki kolumun arasında sıkıntıdan yorduğum bu çaresiz güzelliği yazamıcakmıyım????

adaş hayli korkutmuşsun: ((

kork be tatlım....... . .

Enes

İhvan Forum Üye
Evet kardeşlerim vehbi vakkasoğlu hocamın dediği gibi KALP SEVMEKTEN YORULMAZ. sevgi çeklerinizi ödeyin...

zerefşan

sustum...
maTRax' Alıntı:
Evet kardeşlerim vehbi vakkasoğlu hocamın dediği gibi KALP SEVMEKTEN YORULMAZ. sevgi çeklerinizi ödeyin...

haklısın yine ve yeniden seviyorummmmm:huglove[1]: :huglove[1]: :huglove[1]: :huglove[1]: :huglove[1]: :huglove[1]:

B

benja

Guest
ne guzel gunlerdi.. nette saatlerce suren konusmalar, gecenin bir vakti yapilan operasyonlar, her sabah dersanesinin onunde beklemeler, geceleri baslayip sabaha kadar suren mesajlasmalar, arabayla bindigi araci takip ederek ne kadar yakin olursam o kadar iyi olur diye dusunmeler.. 3 senelik bir hikaye ve her turlu aciya ragmen cok guzeldi.. ah bide karsiliksiz olmasaydi :(

zerefşan

sustum...
Öpüyorsam ayrılığı gözünden
Geçiyorsam bir çiçeğin özünden
Görüyorsam gözlerinin içinden
Sana olan sevdamdandır bilesin .

Meğer ne yalnızız insan olmuşsak
Yaprak gibi dalda sessiz solmuşsak
Yeri gelmiş acıyada gülmüşsek

Karşılıksız sevebilmekse sevda
Gerçek seven küle dönmüş her çağda
Elim kolum bağlanmışsa kıyında
Seydunayım gebermişse kıyında
Sana olan sevdamdandır bilesin
.

Enes

İhvan Forum Üye
maşallah bizim forum aşık yaff...

bravo çocuklar sizinle gurur duyuyorum...

boşuna ağlarsın... bırakıp gittiler...

Rüveydaa

Profesör
Web sitesi
www.serzenisler.com
Boşver…
Üzerine daha bir tek kelime yazmadan birazdan buruşturup atacağını bildiğin beyaz bir kağıt duruyordur önünde

Elinde ise çocukluktan kalma bir alışkanlıkla arkasını kemirdiğin kara bir kalem. Kara, kapkara, tıpkı içinde bulunduğun oda gibi...

Bıçak gibi bir gidişti
Arkanı döndüğünde
Sallanmadı sardunyalarımın yaprakları
Kesin ve net
Sadece bitti…

Bir ağırlık çöker üzerine, bulunduğun yere sığamazsın.
Görünürde hiçbir neden yoktur ortada.
Boğazına sarılanın kim, içini daraltanın ne olduğunu bilemezsin.
Ama bildiklerin de vardır elbette; yalnızsındır, için daralıyordur,
yüreğin burkuluyor ve savunmasızsındır...

Bekledim
Bekleyişler içinde
Kayboluşumu seyrettim
Seni sevmek
Yeniden var olmaktı
Ben sensizlikte zamana yenildim…

Hiçbir sesin anlamı yoktur.
Çalan telefonlara aldırmazsın.
Konuşmak bir eziyettir ve derdini anlatmanınsa hiç ama hiçbir anlamı yoktur. Bakışların bostur.
Kendine bile katlanacak durumda değilsindir.
Hiçbir şeyin o anda seni mutlu edeceğine inanmıyorsundur...

Güneş
İnat etmiş bir kere
Doğmamak için
Doğmayacak işte…

İlahi bir güç, hayatında değer verdiğin her kavramın içi boshaltılmıştır sanki. Yaşadığın kente de, o kentte yaşayan dostlarının da,
yakınlarının da yabancılaştığını düşünürsün.
Hiçbir şey gözetmeden, hiçbir şey beklemeden açtığın,
hançerlenmiş yüreğinin kabuk tutmuş yarası da,
o yürekte duyduğun sızı da önemsizdir o an senin için...

Güneş bu elbette doğacak
Başka suların
Başka kuşların
Kanına karışacak
Sadece zamanını bekliyor…

Hayatımı tam da sorgulama zamanı diye düşünür,
bilmem kaçıncı kez ruhunla giriştiğin savaşa hazırlanırsın önce.
Ama anında vazgeçersin.
Çünkü bir daha böyle bir savaşa girecek ne gücün vardır,
ne de o savaşta arkanı yaslayacağın yüreğine ve beynine güvenin...

Dünya var oldukça sürecek
Bir MaSaLın kahramanlarıyız biz.
Birbirimizin farkındayız
Ve bu farkındalık
Can yakıyor...

”Neyse ya bosver” dersin. “Bosver” irsin...

Kırarsın kalemi, buruşturursun kağıdı, koca bir yudum alırsın kadehindeki zehirden, yaslanırsın arkana ve gülümsersin...

hagiarif

Doçent
Web sitesi
www.uABilgi.com
benja' Alıntı:
ne guzel gunlerdi.. nette saatlerce suren konusmalar, gecenin bir vakti yapilan operasyonlar, her sabah dersanesinin onunde beklemeler, geceleri baslayip sabaha kadar suren mesajlasmalar, arabayla bindigi araci takip ederek ne kadar yakin olursam o kadar iyi olur diye dusunmeler.. 3 senelik bir hikaye ve her turlu aciya ragmen cok guzeldi.. ah bide karsiliksiz olmasaydi :(

gel bir de bana sor
hay Allahım =P

B

benja

Guest
Meğer ne çok sevmişim seni
Sevmenin mutluluğunu
Sevgisini tadamadığım, yaşayamadığım
Öyle tatlı sesin vardı
Bakışların sımsıcak
Hissetmek istedim seni
Yudum yudum içmek