Sevgili Duasi...

Rabbim

Bir insan koy kalbime ama o insan senin de sevdigin bir insan olsun. Ve beni öyle bir insana sevdir ki, o insanin kalbinde sen olasin. Ki ben o insanin kalbinde seni bulayim. Beni öyle bir insanla bulustur ki benden önce onunla bulusmus sen olasin. Onunla el ele tutustugumda ikimizin elinin üstünde senin elin olsun. Bana öyle gözler gösterki ben o gözlerden sana bakayim. Bana öyle bir sevgili ver ki bakisi cennete acilan iki pencere olsun. Onunla öyle bir yolda yürüyeyim ki kilavuzumuz sen olasin ey Rabbim. Öyle bir sevgili ver ki bana ona sarildigimda kainat bize bakip birbirine sarilsin. Bize öyle bir Sevgili ver ki Rabbim, Sevgimizden Muhammed (as) Sevilsin....

Amin

Vuslat Rana

Edep Ya Hu
Web sitesi
vuslatirana.blogcu.com

Amin

Öyle bir sevgi edinmeliyim ki, beni sevginin,aşkın ve bütün güzelliklerin kaynağınayöneltsin. Öyle bir sevgi edinmeliyim ki, aşk -ı mecazi aşk- ı hakikiye dönüşebilsin.Öyle bir sevgi edinmeliyim ki, iyi kötü ayırımı olmadan tüm mevcut birimleri kapsayabilsinÖyle bir sevgi edinmeliyim ki, azaba hüküm giymiş tüm insanlara ve dahi ezeli düşmanım iblise bile merhamet duygularıyla yönelmeme vesile olabilsin. Öyle bir sevgi edinmeliyim ki, içimde ne kadar çirkin haslet varsacümlesini yakıp kül edebilsin. Öyle bir sevgi edinmeliyim ki, beni sevgiliden bir an için bile ayrı düşürmesinÖyle bir sevgi edinmeliyim ki, vuslatın lezzetini tattırdıktan sonra visalin acısını bana unutturabilsin.

Amin

B

BeHReM

Guest
Rabbim

Bir insan koy kalbime ama o insan senin de sevdigin bir insan olsun. Ve beni öyle bir insana sevdir ki, o insanin kalbinde sen olasin. Ki ben o insanin kalbinde seni bulayim. Beni öyle bir insanla bulustur ki benden önce onunla bulusmus sen olasin. Onunla el ele tutustugumda ikimizin elinin üstünde senin elin olsun. Bana öyle gözler gösterki ben o gözlerden sana bakayim. Bana öyle bir sevgili ver ki bakisi cennete acilan iki pencere olsun. Onunla öyle bir yolda yürüyeyim ki kilavuzumuz sen olasin ey Rabbim. Öyle bir sevgili ver ki bana ona sarildigimda kainat bize bakip birbirine sarilsin. Bize öyle bir Sevgili ver ki Rabbim, Sevgimizden Muhammed (as) Sevilsin....

Amin

Amin.çok güzel dualar bunlar...

H@TİCE

Üye
Herkes Amİİİİİİİİİİİn Desİn!!!!!

RABBİM
Bir insanı koy kalbime ama o insan seninde sevdiğin bir insan olsun.
Ve beni öyle bir insana sevdirki,o insanın kalbinde sen olasın.
Ki ben o insanın kalbinde seni bulayım.
Beni öyle bir insanla buluştur ki benden önce onunla buluşmuş olan sen olasın
Onunla ele ele tutuştuğumda ikimizin eliinin üstünde senin elin olsun.
Bana öyle gözler göster ki ben o gözlerden sana bakayım
Bana öyle bie eş ver ki bakışı cennete açılan iki pencere olsun
Onunla öyle bir yolda yürüyelimki kılavuzumuz sen olasın.
Ey Rabbim,öyle bir eş ver ki bana,ona sarıldığımda kainat bize bakıp birbirine sarılsın.Bana öyle bir eş verki Rabbim,sevgimizden Muhammed sav. sevilsin.

mavigece

Asistan
RABBİM
Bir insanı koy kalbime ama o insan seninde sevdiğin bir insan olsun.
Ve beni öyle bir insana sevdirki,o insanın kalbinde sen olasın.
Ki ben o insanın kalbinde seni bulayım.
Beni öyle bir insanla buluştur ki benden önce onunla buluşmuş olan sen olasın
Onunla ele ele tutuştuğumda ikimizin eliinin üstünde senin elin olsun.
Bana öyle gözler göster ki ben o gözlerden sana bakayım
Bana öyle bie eş ver ki bakışı cennete açılan iki pencere olsun
Onunla öyle bir yolda yürüyelimki kılavuzumuz sen olasın.
Ey Rabbim,öyle bir eş ver ki bana,ona sarıldığımda kainat bize bakıp birbirine sarılsın.Bana öyle bir eş verki Rabbim,sevgimizden Muhammed sav. sevilsin.

Bu duayı ne olur benim içinde amin diyin.

AMİN

şuride

Üye
Amİn...amİn... Amİn...

Selamette Kalin İnŞ...

Hanne

Doçent
Amiiinn Amiiinn Amiiinn Allah razı olsun kardeşim