Sevgi Programi nasil yüklenir???

berraksu

Aşafatlı
Katılım
2 Eyl 2006
Mesajlar
3,652
Tepkime puanı
85
Puanları
0
Yaş
35
Müşteri: Çok fazla teknik bilgim yok. "SEVGİ" yüklemek için ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: İlk adım olarak KALBİM dosyanızı açmanız gerekiyor. Açtınız mı?

Müşteri: Evet... Ancak şu anda GECMISACILAR.exe, DÜSÜNDÜKCE.exe, HASET.exe ve GÜCENME.exe isimli programlarda çalışıyor. Onlar çalışırken SEVGI yükleyebilir miyim?

Yetkili: Problem değil. Yüklediğiniz anda "SEVGI" otomatik olarak sisteminizden GECMISACILAR.exe'yi silecektir. Bir süre daha geçici hafızanızda kalabilir ama artık diğer programları etkilemeyecektir.

SEVGI ergeç DÜSÜKGÜVEN.exe'yi silerek YÜKSEKGÜVEN.exe isimli bir modül yükleyecektir. Ancak, siz HASET.exe ve GÜCENME.exe'YI mutlaka kapatmalısınız. Bu programlar "SEVGI" 'nin yüklenmesine engel olur. Onları kapatabilir misiniz lütfen?

Müşteri: Tamam, kapattım. "SEVGI" otomatik olarak yüklenmeye başladı. Bu normal mi?

Yetkili: Evet ama unutmayın ki bu sadece bir temel program. Üst versiyonlarının yüklenmesi için başka KALP 'lerle bağlantı kurmanız gerekiyor.

Müşteri: Daha şimdiden bir hata mesajı verdi. Ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: Mesaj ne diyor?

Müşteri: HATA 412 - PROGRAM IC SISTEMDE CALISMIYOR. Bu ne demek?

Yetkili: Endişelenmeyin. Bu sıradan bir problem. "SEVGI" programının başka KALP'lerde calışmaya hazır olduğunu ama henüz sizin KALP'inizde calışmadığını söylüyor. Şu komplike programcılık terimlerinden biri, ama daha sade bir dille "Programın başkalarını SEVEBILMESI için öncelikle sizin kendi sisteminizi SEVMENIZ gerektiği" anlamına gelir.

Müşteri: Yani ne yapmam gerekiyor?

Yetkili: "KENDINIKABULLENME "isimli dosyanın altındaki KENDINIAFFETME.doc, KENDINEGÜVENME.txt, DEGERBILME.txt ve IYILIK.doc isimli dosyaların üzerine tıklayıp hepsini "KALBIM" dosyasına kopyalayın. Bir de KENDIKENDINEKRITIK.exe'yi tüm dosyalardan ve daha sonra da cöp kutunuzdan silerek tamamıyla yok olduğundan emin olun.

Müşteri: Başardım. Hey! KALP'im gerçekten tertemiz dosyalarla doluyor. GÜLÜMSEME.mpg şu anda monitörümde oynuyor ve SICAKLIK.com, BARIS.exe ve MEMNUNIYET.com KALP'imin içine kopyalanıyor..

Yetkili: O zaman "SEVGI" yüklendi ve çalışıyor. Şu andan itibaren herşeyle başa çıkabilmeniz gerekiyor. Yalnız telefonu kapatmadan son bir şey...

Müşteri: Nedir?

Yetkili: "SEVGI" programı ücretsizdir. Onu ve onun tüm modüllerini tanıştığınız herkese verin. Karşılığında onlar da başkalarıyla paylaşacak ve sonucunda size tertemiz moduller geri dönecektir.
 

CHERCHEUR

Üye
Katılım
17 Eyl 2006
Mesajlar
16
Tepkime puanı
0
Puanları
0
Web sitesi
www.yasamakveinsan.cmon.biz
Ce: Sevgi Programi nasil yüklenir???

Tesekkurler, bana da bir format programi gerekiyor, anilar.exe silinmiyor, format atip windows yi degil, Islam isletim sistemini kurmak istiyorum, Islam.exe diye bir program var windows ta, ama hata veriyor ara sira, Su hatayi veriyor program, "anilar.exe, Mutsuzluk.exe, Yogunluk.exe programlarini kapatip tekrar deneyin" ama kapatamiyorum o programalari,

Format atip, tertemiz bir hdd ve calisan bir isletim sistemine sahip olmak istiyorum... Yardim et Allah'im...
 

saide

Asistan
Katılım
17 Haz 2006
Mesajlar
516
Tepkime puanı
1
Puanları
0
Ce: Sevgi Programi nasil yüklenir???

hasretimsin paylasimin icin tesekkürler.Gercekden güzel mesajlar icerio .);)
 

cicek demeti

Sükut
Katılım
7 Ocak 2011
Mesajlar
11,683
Tepkime puanı
3,778
Puanları
0
Guzeldi emeklerine saglik...sevgisiz kalp merhametten zaten yoksundurki sevgi versin...tesekkurler...
 
Üst