Serkan Üstüner - “Zulüm 1453’te başladı” diyen Olimpos’un evlatları | ihvan forum – Özgür Düşünce ve Paylaşım Platformu!

Serkan Üstüner - “Zulüm 1453’te başladı” diyen Olimpos’un evlatları

ismail

Yeni
İhvan Üyesi
Katılım
3 Mar 2007
Mesajlar
20,475
Puanları
0
Yaş
42
“Zulüm 1453’te başladı” diyen Olimpos’un evlatları

Sizin geçimişinize baktığımızda Rodos şövalyeleri sizler için iyi bir temsil makamı olabilir. Ya da malum yapının prizma kafaları sizler için de Tapınak şövalyeleri tam uygun olur.
İtiraf edin: Pijamalı Başbakan karşılama merasimlerini özlediniz. “Çekmecelerdeki dosyaları çıkartırım ha” dediğiniz viskili ve buzlu bademli günlerin hasretiyle yatıp kalkıyorsunuz ama hayalden öteye geçemiyorsunuz değil mi?
“12 yılda ne yaptıysak olmadı? Şeytanla her gün kurduğumuz planlar bile boşa çıktı. Bundan sonra bozulan ruhsal sağlığımızı tedavi etmenin en etkili yolu: Ne yaparsa yapsın hemen karşısına dikilmek ve yaptığı işi küçümsemek”
Son olarak Cumhurbaşkanlığı Sarayı’nda Mahmud Abbas 16 Türk Devleti’ni temsil eden askerlerle karşılandı ya: Amiral Takası, kapanan tabloid gazetenin kalemşörleri, paçoz aydın sınıfı, malum yapının paralel kafaları hemen voltranı oluşturup saldırmaya, sözüm ona o müthiş zekalarıyla dalga geçmeye çalıştılar.
Sizin için problem olabilir sonuçta tarihte kurulan 16 büyük Türk devletinin askerlerinin orada temsili olarak bulunması büyük bir tarihin çocukları için övünç kaynağıdır.
Sizler için başka bir tablo mümkün ama şu anda taleplerinize cevap verebilecek bir kurum yok. Şu şahsiteyinize baktığımda Rodos şövalyeleri sizler için iyi bir temsil makamı olabilir. Ya da malum yapının prizma kafaları sizler için de Tapınak şövalyeleri tam uygun olur.
Şu an nimetlerinden gece gündüz faydalandıkları devlet için 24 saat karalama kampanyası yapanlardan Cumhurbaşkanlığı Sarayı’ndaki ufku anlamalarını beklemek ham hayal olur.
İçeride, dışarıda Türkiye aleyhine çalışan bir şahıs “Osmanlı Sirki sarayda” diye tweet atıyor, ardından İngiliz Guardian bunu haberleştiriyor. Bunların tesadüf olduğu varsayımını artık çoktan geride bıraktık. Birileri yazıyor birileri de oynuyor. Şu pespaye halinize bakınca bu toprağın ayrık otlarını görüyorum. En sonunda faydalı topraktan köküyle beraber atılacak otlardan ibaret olan sizler, sizden ala çadır tiyatrosu mu var?
Bunu haber yapan gazete de şu sömürge saraylarındaki kılık kıyafete bakmadan ağzından salyalar akıtabiliyor?

Bknz:
Amiral takanın düşmanlığı malum ama hafıza-i beşer işte hatırlatmakta fayda var. Pop sosyolog, gazetede ropdöşambırla gezen amca etek giymişler de gezmeye çıkmışlar.


Velhasıl-ı Kelam: “Zulüm 1453’te başladı” diyen Olimpos’un evlatları, size Zeus babanızla iyi gelecekler diliyor ve hepinize Ares’in ateşli kollarında mutluluklar diliyorum.
serkan.ustuner@haber7.com
 
Üst